פורום ספרות ושירה - לאן ?! - תגובות

פורום ספרות ושירה - לאן ?! - תגובות

שלום לכם אני מודה לכל אחד ואחד מכם על ההתייחסות שקיבלתי... ברצוני להתייחס לכמה מההערות שהועלו. אתחיל עם תגובתה של קסנדרה - קסנדרה, כתבת כי אינך רואה סיבה להיפגע מביקורת בוטה... ראשית אני מסכימה עם דבריך (בנוגע להיותנו חשופים יותר כנושאי מעמד) ; ושנית לא בכך העיניין שלשמו כתבתי את דברי. עצם העיניין הוא לא בלקבל ביקורת, כל חיינו מהולים בה ואם לא הייתי יודעת להתייחס לביקורת לא הייתי מסוגלת להתמודד עם החיים (מתחיל מהבית ונמשך במסגרת לימודים - מבחנים וכו`). העיניין הוא לצפות בפורום הנפלא הזה יורד לאט לאט לתהום... ואם אנו (אני !) לא נעשה משהו יושחט הוא (בדיוק כמו הפורום אותו הזכיר ``שון``). העלבות וביקורת שאינה במקומה הם אלה המשחיטים והזורעים בנו תחושות לא נעימות, שבעקבותיהן אנו נתרחק... באחד הפורומים המוקדש ליוצרים ולמשוררים אלמוניים (כמונו) הציגו תופעה זו כ``דור חדש``. חלופת דור הביאה לפירוק חברה שלמה; אמנם גם יצרה חברה חדשה שלא יודעת מהו טעם הפירגון והחיה וניזונה מדברי גנאי. בהגדרה זו של חלופת דור או דור חדש (``קבלו אותם``) לפי דעתי יש מן ההשלמה והחולשה. אני תמיד טוענת ומאמינה בכל ליבי כי אנו, השכבה הבוגרת, יוצרים את הדור הזה, אנו מעצבים אותו, וכאן אחריותנו ! לכן כאן קסנדרה עיניין ביקורת העצמית חריף יותר מהביקורת שאכן קיבלתי... ושוב לא, היא לא מתריעה אותי. בעיניין חוסר האחריות ש``שון`` בחר ככותרת לתגובתו - אינני חושבת כי יש כאן עיניין של חוסר אחריות. דווקא כאן מתבטאת האחריות, כי באתי ואמרתי את אשר על ליבי - לא ברחתי ! עיניין אחר, הפגישה, ההוא רעיון מצויין ! למען האמת העלו אותו בפני קודם לכן. רק שיש לי בעיה שהיא מחסור עצום בזמן - והלוואי שביממה היו יותר מ- 24 שעות :) אנשים שהגיבו בעיניין סגירת הפורום - ראשית זה דבר שאינו תלוי בי... לעיניין זה קיים מנהל פורומים ודבר זה יעשה במקרים קיצוניים מאוד, בטח ובטח לא במקרה שלנו. בידי רק נתונה ההחלטה באם לנהל או לא לנהל את הפורום הזה... והודעתי נבעה מכך שאינני רוצה להפגין אזלת יד ותחת אחריותי לראותו מאבד את המטרה לשמה הוא הוקם. אז חסל סדר פאניקה - הפורום נשאר וישאר !!! באשר לליאורה - אם ההחלטה אכן נתונה בידי, אני מחליטה כי אכן את נשארת. אך ישנם תנאים לכך - אבקש ממך לא לציין עובדות שהן בגדר ``תפריט בדוק`` ומשמעות צירוף זה הינך מבינה זה מכבר... באשר להצעה להכניס עוזר מנהל - אינני חושבת שיש מקום לכך - כי האנשים המשתתפים חשופים לא רק לתגובותי... ולכן אין בכך טעם. לכלל האנשים אשר הביעו תמיכתם, אהדתם ואהבתם - תודה !!! אני גאה שיש לי חברים כמוכם !!! רוצה להוסיף תודה לשני מגיבים ``סמויים`` - ``עופר`` תודה אישית לך - עיניין הפקודה עבד :) ולאה מודה אני לך על ההארות/ ההערות. דבר נוסף... נחמה, תגובתך גרמה לי להזיל דמעותי... מתקשה אני להאמין כי אכן קיימת אישה נפלאה ורגישה כמוך :) תודה לך חברתי היקרה. ולסיכום בחרתי לצטט מדבריה - ``כי את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק`` ואכן לא נפסיק אותה, ובכוחות משותפים נשמור על הפורום המקסים הזה. אני אתכם ! שלכם בהערכה, אהדה ואהבה ענבל

למעלה