פוריות

שחר חדש

New member
שיחי, ברוכה הבאה

נשמח לתת לך הסברים אם תמקדי את השאלה. באופן כללי - בפורום הזה משתתפים נשים וגברים אשר עוברים טיפולים שונים ומשונים במטרה להביא תינוק (או שניים) לעולם. יש כמובן גם כאלה שהם בטרום טיפולים. מקווה בכל ליבי שאת לא נמצאת באחד מהמצבים הללו. שחר חדש

רוני@30

New member
הי שיחי, ברוכה הבאה !

בוקר טוב ! לכל אחת פה יש את הסיפור הייחודי שלה - ולכולנו ביחד יש מכנה משותף די רחב... תספרי לנו קצת על עצמך? (רק כמה שאת רוצה...) אני מקווה שממש בקרוב כבר תוכלי לחשוב על שמות לילד/ה... רוני

דל

New member
שיחי - ברוכה הבאה

ומקוה שלא תשארי כאן הרבה זמן שיצליח לכם בקרוב ושיהיה טוב דלית

שיחי

New member
נשואה שנה

מתחילה טיפול לקחתי כדורים וזריקה ביום ה15 וקיבלתי!! מנסה עוד פעם

שיחי - אילו בדיקות עברת?

בזמן שלקחת כדורים, האם עברת בדיקות דם ו- US? אני לא מנסה להלחיץ, חלילה, אלא רק לקבל עוד קצת מידע עליך, כדי לדעת מה את כבר יודעת ומהיכן עלינו להזרים אליך לאט-לאט ובלי לחץ את המידע. בהצלחה, סיגל

נועם@בת

New member
ברוכה הבאה לסירה שלנו שיחי ../images/Emo45.gif

קודם כל, בקשה טכנית, כדי שלא יברחו לנו הדפים מה מידי, אנחנו מעדיפים לשרשר הודעות. ואם את כבר נכנסת ללינק, קראי את כל ההוראות, כך יהיה לך קל להשתלט על השימוש בפורום. בכל מקרה שיחי, רצוי מאוד לנדב פרטים. כי להגיד כדורים וזריקות, זה מידע כל כך מועט שנורא קשה לתת לך הסברים. אני מניחה שהכוונה לכדורי איקקלומין, ולזריקת כוריגון. ספרי לנו מה הבעיה, מה הבדיקות שעשיתם, ונוכל לחלק איתך את הנסיון שלנו. בכולופן, האיחול הכי הכי בפורום הזה- זה שנזכה לזרוק אותך מפה בהקדם האפרשרי לפורום הריון.
נועם

למעלה