פורים שמח!!!!!!!

Skyller

New member
פורים שמח!!!!!!!

כמה מכם עדיין בתיכון ומתחפשים ביום רביעי?? אצלנו בבסיס (תל השומר, אם מישהו מכיר...) יש פורים ב-24 לחודש. תמוה, לא? בכל מקרה, למה אם מתחפשים? אני אהנה מאוד להתלבש כמו גוטית-פריקית, משהו כזה. הרבה צמידי ניטים, איפור שחור וכ'ו. מישהו עושה משהו קשור לטים ברטון בפורים? מתחפש לג'ק סקלינגטון או משהו? פעם רציתי להתחפש לסאלי אבל לא הייתה לי סבלנות להכין את השמלה...

dusa1

New member
פורים מדהים לכולם!

אני מתחפשת עם חברה, עוד לא החלטנו אם לאדם קדמון או אפרו-אאשכנזיות (אפרו אמריקאיות רק לבנות) אמממ ידיד שלי מתחפש לביטלג'וס, חברה מתחפשת לסאלי. XD

adi dion

New member
הבסיס שלי יותר מפגר ../images/Emo3.gif

אצלינו זה ב25
ב5 אחרי הצהריים, למה שאני אבוא בכלל?
בכלמקרה, אני לא מתחפשת... שונאת את זה כי אף פעם אין לי למה להתחפש חחח

Snow fairy

New member
ברור שמתחפשים^^

אני מתחפשת לאמריקן מקגי'ז אליס
[תפרתי בעצמי!!]

wolfyy

New member
רעיון מגניב

נשמח לראות את התחפושת המוכנה אם את רוצה

Ocean Spirit

New member
סליחה?! נפגעתי!

רק בתיכון מתחפשים?... אני בת 22, וזה לא מפריע לי להתחפש כל שנה!

Columbina

New member
גם אני לא בתיכון ../images/Emo3.gif

ומתחפשת. ניראה לי אאלתר משהו בכיוון של אשה פסיכופטית כי אין לי זמן לארגן תחפושת יותר מושקעת ורציתי משהו שיכלול דם ואיפור מעניין. אני חושבת שאחליט על הכיוון הסופי רק דקה לפני שאתחפש

LadySilkworm

New member
פורים שמייח:}

בעיקרון אני רוצה להתחפש לגמדון-שדון כזה, אבל זה די תקוע באמצע[טוב , רק חשבתי על זה היום], אז נראה.. אם לא אני סתם אלבש משהו ואתאפר מלא :p

wolfyy

New member
פורים שמח!!, ../images/Emo202.gifאני ממליצה לכם../images/Emo202.gif

להתחיל לחשוב על תחפושות מסרטי טים ברטון... תגלו למה מחר או ביום שלישי.....

wolfyy

New member
וד"א - אני כבר לא בתיכון

כמה וכמה שנים ואני מתחפשת כל שנה! איזה כיף זה

Learn To Fly

New member
פורים שמחD:

יש לי רעיון מצחיק להתחפש אליו, אבל זה רק אם בטוח יהיו לי שותפים ושנה הבאה בא לי להתחפש לביטלג'וס או ללידיה, אבל זה יהיה קשה

אני בתיכון../images/Emo217.gif

אני מתחפשת לסמארה.. שנה שעברה רציתי להתחפש לאדוארד אבל אני עצלנית מידי. אולי שנה הבאה.

למעלה