פורם יקר

גלילי 22

New member
פורם יקר

מאד שמחתי לגלות קהילה חדשה אשר עוסקת בנושא עומדים על הרגליים. בכל אופן אני קצין בצה"ל למדתי אדריכלות במסגרת העתודה האקדמאית. כרגע אני מרוויח כמה מאות שקלים אבל חסכתי די הרבה כסף בזמן הלימודים מעבודות שונות ומשונות, כרגע אני גר בשכירות ב-חור בבאר-שבע (עם 3 שותפים) בכל אופן, אני מקווה שלאט לאט יתווספו פה מספיק הצעות וטיפים לכאלה שרוצים לצאת מבית ההורים ולהתחיל את חייהם. בכל אופן בהצלחה גלילי

גלילי 22

New member
עבודות כגון

הדפסה,עבודות מחשב שעורים פרטיים טלמרקטינג וסקרים. ובחופשות אפשר למצוא עבודה משרה מלאה מהבוקר עד הערב , אני אישית עבדתי כל שנה באיזה שהוא מפעל במרכז הארץ ולאחר שהייתי חוזר מהמפעל הביתה הייתי הולך למשמרת בסקרים ככה שהייתי מתחיל את היום ב6 ומסיים אותו בסביבות ה10 בלילה (מה שקורה בדרך גם בימים אלה בצבא אבל שטויות )

Chihuahua

New member
כל הנושא של דירות בצבא זה די מסובך

זה תלוי בסיווג של רמת ת"ש שסווגו אותך. אין לי יותר מדי מידע בנידון. אני הייתי מוגדר 'חייל בודד לכל הצרכים', וקיבלתי מהצבא דיור בדירה עם עוד 5 (!!) חיילים. בדירה של 3 חדרים. אפשר להגיד חוויה טראומתית. ומכאן אני מבקש בכל לשון בקשה מכל המלש"בים/יות (מיועדים לשירות ביטחון) לא לוותר לצבא על שום זכויות, אפילו על משהו דבילי, ולסדר את כל נושא ת"ש (תנאי שירות) לפני הגיוס!! אחרת תיפלו בין הכיסאות...

marysia

New member
דווקא אני..

מאוד נהנתי הייתי גם בדירה צבאית עם עוד חמישה זה חוויה שלוקחים בקלות ונהנים מכל רגע זה לא בית שלך שאתה משלם עליו ואכפת לך יותר מדי . בקשר לזה שצריך לסדר ת"ש לפני הגיוס זה עדיף מאוד אבל אם לא הצלחתם תמשיכו עד שתצליחו גם בשירות. אבל למדתי שהרבה מאוד תלוי במשקית הת"ש אם היא רוצה או לא.

Chihuahua

New member
תלוי אם זה דירת בנים או דירת בנות

ולגבי משקית ת"ש את צודקת במאה אחוז. בתפקידי כסמל מחלקה היה לי מנהג קבוע לשבת להן על הראש שיסדרו את הבית של החיילים שלי, ובהחלט נתקלתי בתופעה של משקיות ת"ש שעדיף שלא היו מתגייסות. (מבלי להכליל על כולן).

למעלה