פורנו וכפייה...

EverMan

New member
אז ככה

הנאום שלי היה מופנה כלפי ילדים גם בני 13 ... לא העובדה של יחסי המין , אלא העובדה של יחפשו את זה ... -=<ענבר רובין שעדיין צם והמוח שלו יבש>=-

שירי....

New member
טוב אז ככה

כמה דברים: אני חושבת שזה דווקא בסדר שיהיו ערוצים כאלה, אבל עם חסימה מיוחדת למבוגרים. ילד קטן לא צריך לצפות בזה. קודם כל זה לא מציאותי, אלא מעוות. דבר שני, ילד לא צריך לעסוק בדברים האלה. בחייאת הוא רק ילד! ויש לו עוד הרבה דברים יותר חשובים מזה, ויותר נורמליים לצפיה, אני חושבת שזה לא בריא שילד יצפה בדברים כאלה, זה משנה לו את כל המחשבה לגבי מין. אבל, יש מבוגרים, שמה לעשות רוצים להנות מזה, שיהיה על אחריותיהם בלבד שירי.

ממממ.....

לדעתי בעיניין של הכפייה הדתית- זה פשוט חוצפה!!!! מי הם שיגידו לנו אם לצפות בסרטים כחולים או לא? אף אחד לא מכריח אותם!!!! שיתנו לנו לבחור. ואם הם חושבים שזה ישחיט את הנוער אז הם טועים!!!!!! הנוער גם ככה יודע כבר כל כך הרבה שאין דרך לעצור אותו. בעיניין הפמיניזם-אמממממממ הני לא בטוחה...בקשר לזה... נשאיר את זה פתוח... גלית

*maayan*

New member
לדעתי.......

הכפייה הדתית היא באמת חוצפה, אני חושבת שערוצים כאלה צריכים להיות ככה שההורים (או המבוגר שגר בבית) מחליט עם הוא רוצה אותם או לא, בן אדם שיודע שיש לו ילדים שעלולים לראות שלא ישים בחב´ טלויזיה את הפורנו ואם הוא שם זו אחריותו שהם לא יסתכלו (אלא אם לו אין בעיה שהם יראו). בקשר לפמינסטיות, אני מחשיבה את עצמי דיי פמיניסטית אבל אני חושבת שעם בחורה או גבר החליטו מבחירתם החופשית להופיע בסרט פורנו זו בעיה שלהם, להזכירכם, גם גברים מופיעים בסרטי פורנו, למה לא אומרים שזה משפיל אותם? לדעתי, בדיוק כמו בתחרויות יופי וכדומה...., אם האדם בוחר להופיע אז זו ההחלטה שלו, מי שחושב שזה משפיל- שלא יראה! אני חושבת שלאף אחד אין זכות להחליט בשבילך וכל אחד בוחר זאת באופן אישי ע"פ דעתו. שלכם מעיין

*witch*

New member
אז זהו ש....

לא מדובר כאן על ינערים בני 16. בני הנוער יודעים יותר ממה שכל חברי הכנסת ביחד חושבים שאנחנו יודעים. מדובר כאן על ילדים קטנים יותר . סרטי פורנו הם לא סרטים שמראים אהבה ויחסין מין תקינים .... נכון יש קוד אבל בינינו, אני לא יודעת אם ראיתם את השלט של הלויין אבל בערך יותר מסובך מהמקלדת של המחשב. ולא נראה לי שחצי מהמבוגרים יודעים איך להפעיל אותו יותר מ- OFF וON
לא לדבר על קודים למניהם... לדעתי מי שכל כך רוצה לראות סרטים כחולים ישיג אותם בכל מקרה ודוקא בגלל זה ולא למרות זה צריך לחסום את הערוצים האלו. לא צריך לגרום לילדים קטנים להשיג את זה ביתר קלות

נו באמת!!!

אני , שאין לי טלויזיה בלויין, הייתי אצל חברה שלי כשרק שמו לה YES, תוך דקה וחצי הבנתי מה הולך שם! אם למישהו יש בעיה בתפעול השלט אז שיבקש עזרה והסברים! זו לא סיבה לתת לילדים קטנים לראות פורנו...

xflil

New member
אני בכלל לא מבין לעזאזל

איך יש לם את החוצפה הזאת...להלחליט דברים...כשהם לא מאמינים במדינה הזאת...לא עומדים בצפירה ביום הזכרון...נראה אותם הולכים מול כדור של רובה, ואני רוצה לראות איך ספר תהילים יעצור את הכדור הזה...ועוד מתערבים בפוליטיקה בכל ארץ מתוקנת ונורמלית הדת לא מתערבת בפוליטיקה....חוץ ממדינות העולם השלישי..ואנחנו לא כאלה...אז אני לא מבין מה הקטע פה....מי הם שיחליטו לי מה לראות? לא מתאם להם..שלא יסתכלו....מה הם רוצים מאיתנו? "אני שונא את הכפייה הדתית שילכו ילמדו מקופים" בדיוק כך....אביב גפן

xflil

New member
אגב

אני בן 13 ואני לא מבין למה כולם מתנהגים פה "אלינו" כמו ילדים קטנים...הרי אתם לא דור ראשון בארץ..אתם אמורים לדעת שבגיל 13 כבר יודעים הרבה מאוד דברים.....הרבה מאוד

ש@לתי

New member
עדכון

שידורי הפורנו שירדו ביום שני לא יחזרו! היה נראה כי חברות הכבלים יסתכסכו עם משרד התקשורת ויפרו את ההוראה להוריד את הערוצים, במיוחד מכיוון שהופעל עליהן לחץ מצד חברות הערוצים. אך הלחץ מצד המפלגות החרדיות היה יותר חזק והם איימו על החברות שאם הן לא יורידו את הערוצים,הן יתקלו בחקיקה הרבה יותר קשה. אז זהו, ערוץ 69 במפענח yes הפך ל- yes show69 והחרדים ושולמית אלוני שעבדה איתם הפעם נותרו מרוצים הרבה יותר. שלכם, ש@לתי
נ.ב רק בפורום אני שותה כל כך הרבה קפה...

lolita...

New member
השפלה?????

לא נראה לי בכלל זמדובר בשהפלה! זה שמספר נשים וגברים החלטיו לעשות סרטים כחולים ובעצם לחשוף את האיברים האינטימיים שלהם אמור לפגוע בי?למה מי מת? אני חושבת שלא היו צריכים להוריד את הערוצי פורנו מסיבה אחת פשוטה: מי שירצה לראות סרטים כחולים יוכל ללכת לבלוקבסטר ולעוד מקומות שאפשר להשכיר ולקנות! אבל למה בן אדם שלא מעוניין לראות אותם למה זה מפריע לו? שלא ידים תערוצים האלה וזהו! בגלל זה הוא צריך לגרום עוול לאחרים אני מדברת מנקודת מבט שמגנה על אלה שכן רואים- שלא יהיו אי הבנות אני בת 15 ואני לא צופה בסרטים האלה אבל לדעתי מי שכן בחר לצפות ולראות את הדברים הלא מציאותיים האלה זאת הבעיה שלו ואך ורק שלו -אלה-

למעלה