פחדים והתלבטויות

marysia

New member
אני אישית

העדפתי שותף. רק אחד שולט במטבח! תמיד יש גבר בבית שיסחוב דברים... סתם העיקרון אני גרתי עם בנות והגעתי למסקנה שעדיף שותף. הרבה שיקולים.

akapulko2020

New member
לי עד כה

יש ניסיון בלגור רק עם בנות,במסגרות כאלה ואחרות,וגם בדירת מעונות. אז זה נורא תלוי באנשים בהם מדובר,ולא מדויק לומר "בנות הם יותר ג'יפה",למשל-אם כי נכון בחלק מהמקרים. [ממש עזרתי,אה?

יובאבא

New member
הנסיון שלי

אני גרתי אך ורק עם בנים עד כה, ולא הייתי משנה את זה. אחת הסיבות הבולטות היא ענייני עיצוב: באופן כללי נדמה לי שבנות יותר מוטרדות מהאופן שבו תעוצב דירתן. הבנים שאיתם גרתי נתנו לי יד חופשית (כל עוד התייעצנו וזה היה לטעמם, מה שלא היה מסובך עם קצת כוח שכנוע), ואף עזרו במלאכה. מעבר לזה, מה שנכון לשותפים שלי וחשוב לחפש בכל שותף, זה נכונות להשקיע בסביבת מגורים, כי מאוד לא נעים לגור בדירה שנראית ומריחה כמזבלה.

enwhysea

New member
איזה סטריוטייפים

אבל אני אישית הייתי הולך על שותפה. לבנות בדרך כלל אכפת יותר מניקיון הבית וסדר במטבח... עושות פחות בלאגן ויותר מתחשבות. פחות התנחלויות, ועיקר הבעיות הם שיערות במקלחת וחבר דביל שחושב שזאת דורה שלו אחרי שבועים. בנים עושים יותר רעש, פחות מתחשבים, עצלנים בניקיון.. וכו' הכל כאן כמובן כמובן סטריויפ גס ומגעיל וזה ממש לא נכון.... או שאולי לפעמים כן :) בסופו של דבר... לבנות יש חברות ולבנים חברים... ויש לי מספיק חרבים שיגעיו לדירה :)

marysia

New member
לגבי התנחליות הייתי חייבת...

אצלי זה משש אחרת אלי מגיעים המון חברים ולשותף שלי כמעט ולא מגיעים ( יש לו הרבה חברים ) אבל להם פשוט אין את הנטיה להיתנחל. למרות שלא שמעתי תלונות שלו כי החברים שלי מבדרים.

enwhysea

New member
האמת ...

שאחד הדברים המאוד קוסמים בשוטפים זה להכיר אותם והחברים שלהם... אני מכיר אנשים שהחיים שלהם התשלבו עם חיי השטופים בצורה מדהימה. דרך מאוד מיוחדת להכיר אנשים מעולמות שונים.. או עולמות שנראו שונים לפני ההכרות לעומק.

akapulko2020

New member
יו"ש כבר לא נחשבים?

אריאל כבר לא עיר,למרות שגם שמלאנים הולכים ללמוד במכללה ששם? מילא בורות,אבל הטעיה במכוון...

akapulko2020

New member
ת"א היושבת על יפו?

או חיפה למשל (אין צורך להסביר)? באר שבע? אשקלון ?(מג'דל) אילת ?(אום ראש ראש) צפת? טבריה? רמלה? לוד? שנמצה את הדיון בלתי-קשור-בעליל-לנושא-הפורום?

akapulko2020

New member
לי כבר יש סטריאוטיפים הפוכים

ראה תגובה שלי שכותרתה "דווקא"... מצד שני,נראה לי שארגיש נוח יותר לגור עם שותפה,איכשהו-בגלל ההרגל נראה לי -אבל עכשיו אחרי ניסיון עם 2 הג'יפות
אדע גם איך לבחור אחת "נורמלית"-כי זה לא שאני חולת ניקיון,באמת שלא-אבל לא לשטוף חודשים???

נתן.ל

New member
אז זהו שדווקא בקטע של הנקיון

אולי יתאים לך יותר שותף זכר. כמובן שרצוי אחד שדווקא כן מעריך סדר ונקיון או אחד שאפשר לשכנע אותו. שותף כזה יכול להזיז ארונות ולהרים מיטות ואולי אף להגיע למקומות שלך קשה ו\או לא רוצה כלל להגיע ולנקות גם שם - ככה שיהיה מקום נעים ואסטטי. שלא לדבר על יכולת קידוח ודפיקת מסמרים.

akapulko2020

New member
אני באמת

מתכננת לגור עם שותף ממין זכר -
החבר שלי
,כשזה יסתדר ...

נתן.ל

New member
זה נורא אינדיבידואלי השותף\ה

אמנם יש לי נסיון רק עם שותף אחד (ועוד אחד אבל לזמן קצר) ואני יכול להעיד שכולם חושבים שהדירה שלי היא דירה של בנות. נקי מסודר ועם שני גברים שלמים באותה דירה שלא פוחדים להרוג ג'וקים או להזיז ארונות בשביל לנקות. ולא, אנחנו לא
הכל תלוי בבנאדם שאיתו חיים, כי זה בעצם כל העניין - לחיות עם מישהו אחר באותה דירה. לא חייבים להיות חברים הכי טובים ואפילו לא חייבים להיות חברים בכלל אבל חשוב שתיהיה התחשבות וחשוב שבאיזושהי רמה שני השותפים יהיו דומים בסגנון המחייה שלהם.

akapulko2020

New member
דווקא

לאחרונה יש לי ניסיון עם דירת בנות שהיא ג'יפה להמדרין-ותמיד צחקתי על מי שאמר שבנים הם עם שלא מנקה...אז זהו ,שיש גם בנות-ו2 מהן גרות איתי,ולוקח להן שנה עד שהן עושות כלים וכד'. איכס.אבל לפחות זה נגמר בקרוב.

למעלה