פחד בלתי מוסבר מטיסות שלא היה בעבר

הילית111

New member
פחד בלתי מוסבר מטיסות שלא היה בעבר

פחד בלתי מוסבר מטיסות שלא היה בעבר ערב טוב בן זוג שלי הוא די חובב טיסות וטיולים בחול אז מאז שאני איתו כמה שנים טובות יצא לי לטוס די הרבה הכל עבר בסדר ומעולםה לא היה לי פחד מטיסות. הייתי טסה בשמחה ובכיף. לפני שנתים וקצת נולד בננו הראשון וגם איתו טסנו כבר שלוש פעמים... לאחרונה והרגשתי זאת במיוחד בפעם האחרונה שטסנו התחיל לי פחד מטיסות זה מתחיל מזה שלקראת הטיסה אני מרגישה מתח תחושה קשה של פחד. לא ברמה שלא יכולה לזוז או לתפקד אלא פשוט פחד . רצים לי כל מיני תסריטים בראש שאם חלילה קורה משהו אנחנו משפחה שלמה על המטוס. ממש חרדה כזו. ובטיסה אני כמובן רוצה כבר שיגמר ולא כל כך מצליחה להירדם כמו בעבר. אני מניחה שבגלל שיש לנו ילד אז אני חרדה בעיקר לילד ואולי זה מה שעורר אצלי את החרדה שורה תחתונה אני ממש מרגישה לא נוח עם זה כי ברור לי שיהיו עוד טיולים בחול ובעלי אוהב לטוס ואני לא רוצה להרוס את התוכניות של כולם . אבל איך מתמודדים עם הפחד הזה? זה בעיקר הפחד ממוות במצב של חוסר אונים טוטלי. גבוה בשמים זה לא כמו בכביש או בכל מקום אחר. בעלי די צוחק על הפחד הזה שנוצר אצלי אולי צוחק זו לא המילה אבל הוא אומר לי - זה גורל הסיכוי במטוס הוא הרבה פחות מלהיפגע בתאונה. מה עושים ? הטיסה הכי ארוכה שלי היתה של 4 שעות אגב. אשמח לעצות איך מתמודדים עם הפחד הזה כשנוסעים בעצם משפחה שלמה על מטוס. תודה

יש שיטה יעילה - קלה ללימוד ולביצוע

קוראים לה ‎, EFT לומדים זאת תוך כמה שעות . תמצאי בנט . אני יכול להמליץ לך על מישהו מקסים המלמד את השיטה המדהימה הזאת ! זאת שיטה יעילה לכל בעיה רגשית .

למעלה