פחות מחודש למצעד השנתי!!

limors2

Active member
פחות מחודש למצעד השנתי!!

כבר סידרתם יום חופש, או שאתם לא מתרגשים?

RC153

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מעפנים
תדרגו את מארון ללהקת השנה אעעעעעעעעעעעעע מגיע להםםם ! אח"כ הם מתפרקיםםם לא תהיה להם עוד הזדמנותת
ואת מיזרייי ואת גוטןןןן ! אני פשוט לא מאמינההה ! הבחירה כ"כ קשה ! יש לי רק 3 שירים, אין לי שמץ לשאר 7 השירים.. כנראה שאני סתם אצטרך להוסיף שירים...שלא עשו לי את השנה אבל הם בסדר... יש לי את מיזרי, גוטן וקרוספייר של ברנדון O:

limors2

Active member
הצבעתי למיזרי (כי רציתי), תצביעי לגאגא!

באד רומאנס וטלפון.

RC153

New member
מאוחר מידי! מוחעחעחעחחע ! הצבעתי כברררר

סתם. הצבעתי לבאד רומאנס בשביל מישהו שאוהב את גאגא, עכשיו אני אגיד שזה גם בשבילך

GIOVANINI

New member
תצביעי לWAKA WAKA

אם את באמת רוצה שיר טוב שלצערי לא מקבל מספיק חשיפה כולל הזמרת הנהדרת AMY MACDONALD - DONT TELL ME THAT ITS OVER

dragonit12

New member
אוהוהו כייף!

אני אדרג מאוחר יותר,כשאהיה לי זמן... הלוואי והיה לי חופש
יש לי לימודים! בעע. אבל אצטרף באיחור קליל. של שעתיים בערך... יהיה טוב..

limors2

Active member
דרגתי ממש מהר יחסית../images/Emo12.gif

מבחינת זמן שהרשימה התפרסמה. ואעתיק מהפוסט בפייסבוק. הסדר רנדומלי, מלבד באד רומאנס שהוא שיר השנה שלי. Bad Romance - Lady Gaga ... - California Gurls - Katy Perry feat. Snoop Dogg - Dog Days Are Over - Florence and the Machine - Dancing on My Own - Robyn - Jungle Drum - Emiliana Torrini - Misery - Maroon 5 - Need You Now - Lady Antebellum - Secrets - One Republic - Telephone - Lady Gaga feat. Beyonce - Wonderful Life - Hurts זמר השנה: - Mark Ronson זמרת השנה: - Lady Gaga הרכב השנה: - Linkin Park

RC153

New member
דווקא אני הצבעתי לו... השיר הגרוע אצלי

זה ביבר ! מגיע לו לזכות

GIOVANINI

New member
והנה הרשימה שלי

שיר השנה שלי: - Waka Waka (This Time for Africa) - Shakira ... - Wavin' Flag - K'naan - Bad Romance - Lady Gaga - Don't Tell Me That It's Over - Amy Macdonald - Dynamite - Taio Cruz - Empire State of Mind - Jay-Z feat. Alicia Keys - Satellite - Lena - Wonderful Life - Hurts - Airplanes - B.o.B feat. Hayley Williams - If We Ever Meet Again - Timbaland feat. Katy Perry מאיזה מקום מתחיל הדירוג?

me123

New member
נראה לי זו הפעם הראשונה שכולם מדרגים לפניי../images/Emo2.gif

אבל יטופל בקרוב
איזה כיף לדעת שאנשים מצביעים ל-Bad Romance

dragonit12

New member
אוף!

קשה לי להצביע
יש לי עודף שירים ואין לי מושג את מה מהם להעיף! אף פעם זה לא קרה לי במצעד הלועזי... כנראה שהייתה שנה טובה לשם שינוי... מה עושים?!?!?!

me123

New member
אותו דבר אצלי!../images/Emo2.gif

רק שאצלי יש שירים שאהבתי, שממש אהבתי ושירים שאני לא יכול שלא להצביע להם. ומהסוג השלישי יש לי 8 שירים
אז פשוט לבחור עוד שניים מהסוג השני

me123

New member
הצבעותיי:

1. Bad Romance (שיר השנה שלי, כל השאר אקראי חוץ מ-2 האחרונים
) 2. Alejandro 3. Telephone 4. Rain 5. Empire State of Mind 6. Meet Me Halfway 7. One Day 8. Watcha Say 9. Stereo Love 10. Secrets שירים אחרים שהייתי רוצה שיושמעו במצעד/כמעט הצבעתי להם Tik Tok(בשנייה האחרונה העפתי כי גם ככה הוא יהיה מקום ראשון) All The Right Moves Barbra Streisand - Duck Sauce Bang Bang Bang Club Can't Handle Me California Gurls Dancing on My Own Dynamite If We Ever Meet Again I Like the Way Misery One Love Waka Waka (This Time for Africa) חוץ מזה יש עוד כאלה שאהבתי בכללי(אבל לא אפרט אותם
) זמר השנה: David Guetta זמרת השנה: Lady Gaga(מה זו התמונה הזו??
) הרכב השנה: רביד, אני מתנצל - One Republic. אהבתי את שני השירים שלהם. במארון אהבתי שיר אחד. ולינקין פארק הם בסדר... וברור לי שהם יזכו(לינקין)
פריצה: וואו, אין מישהו מיוחד... בחרתי ק$ה כי אצלה אהבתי הכי הרבה שירים
השיר הגרוע: לא נראה לי שיש מישהו שלא בחר את זה: Baby ואני מאד מקווה שלא יהיה את Bad Romance!

גלעד2211

New member
קצת off אבל אפרופו המצעד כמו שהבטחתי לכם

שכשיהיה את המצעד השנתי הלועזי הרישמי של ישראל ברדיוס 100FM אני אפרסם לכם גם בכדי שתוכלו להצביע ולזכות ואני יודע שיש כאן לא מעט גולשים שאוהבים מצעדים אז הנה: http://www.100fm.co.il/Annualvote_offline.asp|לינק| בהצלחה לכם (אני כבר הצבעתי)

X יו יו S

New member
היי

אני הייתי יותר מעדיפה שמצעד השנתי יהיה לפי המצב של שירים במהלך השנה אבל מה שבטוח שהשנה זה לא יהיה כזה גרוע כמו במצעד העשור

למעלה