פחיות

LiP original

New member
פחיות

אז מה אתם אומרים על פחיות בארץ? אני מצאתי שרק הפחיות של יעקובי (אלה עם הציור המופשט של בתים ושמש)פועלות טוב. כל השאר משפריצות לצדדים אם הם מוציאות צבע בכלל. הפחיות האלו הם הכי יקרות (~12 שקל), אולי מישהו מכיר פחיות אחרות שגם פועלות טוב עם הפקקים שלנו? LiP original

enwhysea

New member
Weekend

פעם השתמשתי בפחיות של Weekend והייתי די מרוצה... אבל זה היה לפני איזה 7 שנים, לא יודע אם עדיין יש אותם בארץ ואם זה אותו איכות... בכל זאת, שווה בדיקה.

Steezo

New member
אז אתה לא משתמש בהם נכון ../images/Emo6.gif

הוויקנד סבבה... אולי תנסה להוריד את האצבע מהחור? כמובן אבל שעדיף פשוט להזמין בלטון או מונטנה... אבל חלקינו כולל אני לא עשירים מספיק, אז בינתיים תשאר עם סחיבת קריילונים נחמדים...

Levy AKA WRECK

New member
חח...

WEEKEND אלה הפחיות של יעקבי עם הציור של הבית.... אם מישהו בקרוב מתכנן לעשות הזמנה של מונטנה, אני מוכן שתביאו לי כסף, ואני אזמין בכרטיס שלי.....! לידע כללי, מונטנה זה הספריי הכי טוב שיש ! הוא פשוט מצייר (ונשאר!) על הכל !

enwhysea

New member
וואלה צודק

יצא לי להיות עכשיו בחצי חינם ומסתבר שמאז שנגעתי בספרי השנתו דברים... יעקובי = WEEKEND = KRYLON

MCstasha

New member
אחי ארט ספריי מעולה...

זה לא משפריץ בגרוש וזה הכי סבבה בעולם זה נוח וחוסך צבע תקנה תראה!

LiP original

New member
וואלה, התלבלבתי

פשוט יש ליעקובי עוד פחיות שלא פועלות... איך נראות הארט ספריי? LiP

MCstasha

New member
פשוט כתוב עלזה....

art spray יש את זה בהרבה מקומות! תנסה זה סבבה

MAD D

New member
קנה גם מסכה וערכת אסטמה בדרך...

זה אחד הספרים הכי כימים שאני מכיר הדברתי עם הספרי הזה את הביית מי מזיקים זה פשוט רעל למי שמציר איתו לפחות כסו את הפנים עם בנדנה למה זה ממש רעל

LiP original

New member
היהי

ריססת את הבית שלך עם צבע? אמא שלך לא התעצבנה? אני די בטוח שכל ספריי צבע שתרסס על חרק יהרוג אותו. LiP

סֵג

New member
שמעתי ש-

עדיף כבר בלי בנדנה. הגזים נדבקים לבד ואז את שואף יותר חרא. אני חושב שהכי עדיף להשתמש במסכת הגזים שלנו..

Levy AKA WRECK

New member
הזמנה של ספרי מחו"ל

ספריי מונטנה, יצא לי להביא איתו טאג שהייתי בגרמנייה (שבוע אחרי הWALL STREET MEETING !
) . נוחים בטירוף, לא נוזלים, כותבים\מציירים על כל משטח ( !! ) וגם הם מגיעים במספר גדלים כמו: POCKET - קטן, ונכנס לכיס בקלות, בעיקר לטאגים רגילים - מ400 עד 750 מ"ל בכל צבע אפשרי !! ו SPIDER - כנסו לאתר ותבינו ! אפקט SPIDER בן זונה ! מי שרוצה להזמין שיפרסם הודעה ! ( באתר כתובים גם מחירים, כך שתוכלו לבחור מבין מה שבא לכם, ומה שהכי מתאים לכם כלכלית.......! )

למעלה