פטו!!!!

חן (בן)

New member
פטו!!!!

היא משוגעת? היא ידידה של המפלצת הזה? סטניאגו? עדיף שהיא תהיה חברה של ברקודה, מילא עדיף לראות ילדה הולכת עם בן 5 שנים אחרי הגיל שלה זה מצחיק חשבו על זה חן

charmingirl

New member
מה מצחיק או מוזר...

סנטיאגו לא גדול ממנה כל כך.. אני מתארת לעצמי שהוא בן 17.. ומה הבעיה שיש לה חבר בן 17? היא בת 13 והוא בן 17.. זה מאוד מסתדר.. כל נערה כיום מחפשת מישהו שגדול ממנה בכמה שנים.. זה הכי כיף.. זה מאוד לגיטמי לדעתי.

טל*tal

New member
נכון.. היום את תראי זוגות שהבן

גדול מכמה שנים מהבת... יש גם בנות שהן בנות 15 וחברות של בני 20... ככה זה היום...

דביר-מן

New member
אני לא חושב שהפרש כזה זה דבר טוב...

את אף פעם לא יכולה לדעת אם הוא סתם התאהב במישהי צעירה או שהוא סתם חולה מין שמחפש ילדות קטנות. זה מסוכן.

charmingirl

New member
בסדר, אני מדברת על זוגות למשל,

שהבת היא בת 13 או 14 והבן הוא בן 17.כך גם סנטיאגו בערך. וזה מאוד נורמלי. וגם אני נדלקתי על אחד שהוא בן 17... נגיד, אם היית מכיר מישהי בת 13, והיית נדלקת עליה, לא היית מתחיל איתה? בגלל הפרש הגילאים?

חן (בן)

New member
את צודקת אבל....

תראי מישהו מתחיל איתך ותארי לך שאת רואה אותו פי 2 גדול ממך וזו בושה ללכת ברחוב איתו שהוא פי 2 גדול ממך מה זה סרגל? אם חברים אז שיהיו באותו אורך. ככה אני חושב אני לא יודע מה את אומרת מה את אומרת בקשר לזה?

דביר-מן

New member
בטח שהייתי מתחיל איתה

אבל זו קצת בעיה. לאנשים עם כזה הפרש גילאים יש חיים שונים. לילד בן 17 יש הרבה יותר נסיון מאשר לילדה בת 13, את לא חושבת? דביר

דביר-מן

New member
לא שאי פעם התחלתי עם בת... ../images/Emo13.gif

אני ביישן מדי

charmingirl

New member
תראה, זה לא מוזר.

אני בת 14, והיה לי (בערך) חבר שהוא היה בן 17... וזה ממש לא מוזר לי. וגם בהקשר לפטו, זה מאוד נראה לי... הוא לא כזה גבוה ממנה, ככה שזה בסדר. ברור שרואים שיש הפרש גילאים. אבל... יש לי גם שני ידידים שהם גדולים ממני בשנה, והם ממש ממש גבוהים, והם נראים הרבה יותר גדולים. וברור שיש בהפרש הגילאים גם רצונות אחרים. אבל אם הגבר מספיק מתחשב, כך שהכל בסדר. אם הבחור רוצה סקס רק סקס, צריך להתרחק ממנו. אבל אם הוא רוצה להיות ידיד או שזה יתפתח למשהו הרבה יותר גדול, צריך להסביר מהתחלה, ש...סקס לא נקרא במערכת יחסים הזאת. אם הוא מקבל את זה, אז למה לא? זה סה"כ מאוד כיף שיש חבר יותר מבוגר besos עדי נ.ב כבר אמרתי שיש לי משהו מספרדית,נכון?

דביר-מן

New member
את האמת, מה שחשוב זה מה שבלב

וזה הכל. אם אוהבים אחד את השניה, אז לא משנה לא הגיל ולא הגובה ולא כלום. בגלל זה אהבה זה דבר כל כך גדול. את לא חושבת?

charmingirl

New member
ברור...זה די ידוע מן הסתם.

אבל...אני התייחסתי לפי התגובות שראיתי פה.. כלום לא משנה את זה שאוהבים.. אם אוהבים אז סבבה... ובהקשירנו, זה ממש לא מוזר בקשר לפטו... (וד"א לדיונים כאלה אני קוראת לזה שהם לא שטחיים
)

URNFS

New member
מה זאת אומרת

סקס הוא לא חלק ממערכת היחסים? מה אתם מצפים שהבחור סתם יבזבז את הזמן שלו על הבחורה?

טל*tal

New member
????

מה ז´תומרת סתם יבזבז את הזמן שלו על הבחורה?? אם הוא אוהב אותה ונהנה להיות איתה אז הוא מבזבז ת´זמן שלו? מה אתה חושב?! שמערכת יחסים עם מישהי זה אומר שהמערכת יחסים חייבת להיות כלולה בסקס??? טל

charmingirl

New member
אוקי, נגיד יש לך חברה.

והיא צעירה ממך ואתה מת לעשות איתה את זה,אבל היא לא מרגישה מוכנה או נח.. לא יודעת מה.. אתה תפרד ממנה, כי אתה בגישה של "מז"א אין סקס במערכת יחסים"?

URNFS

New member
לא אבל

אם היא אומרת כבר על ההתחלה שאין סיכוי זה אומר שהמערכת יחסים לא עומדת להתקדם לשום מקום.אז זה יהיה בזבוז זמן,את לא מסכימה?

charmingirl

New member
לא...כי מה... נגיד יש לי חבר

מבוגר ממני, ואני אגיד לו שבינתיים אני לא רוצה לשכב... הוא צריך להבין אותי... אין לי בעיה עם כל מיני דברים אחרים.. אבל ברגע שזה מגיע למצב של עירום מלא ויכול לקרות משהו, אני אעדיף להשאר בתולה עוד קצת..

URNFS

New member
נו,נשים והרגישות הזאת לסקס.

אני פשוט לא מבין אתכן.בחיים אני לא אבין

charmingirl

New member
כנראה שלא... אבל...

תראה בנות עושות את זה- יווו איזה שרמוטה היא. בנים עושים את זה: יוו איזה גבררר הוא! זה מה שמרגיז

URNFS

New member
טוב זה לא כאילו

אתן הבנות עושות משהו כדי לשנות את המצב.בשבילכן גבר שעשה את זה זה גבר "מנוסה" שמיד או שאתן לא רוצות להכנס איתו למערכת יחסים כי אתן ישר חושבות שהוא ירצה מין.ובשבילכן אישה שעשתה את זה היא *ונה...

-ADI -

New member
אני יעזור לך להבין...

אלוהים לא ברא את בני האדם אותו הדבר ,הוא ברא אותם שונים. ואצל בנים זה פשוט ההורמונים שלהם ולבנות אין את אותו הדבר כל הבנים חושבים רק סקס, סקס..וסקס לא מעניין אותם מרגשות מאהבה ומכלום לפחות בגיל הזה. אני חושבת שצריכים לעשות את זה רק מאהבה ואני לא מבינה את הבנים האלה שזה לא מפריע להם לעשות את זה אם מישהי שהם לא אוהבים בישבילם זה העיקר לעשות את זה ולא משנה עם מי. מה בוער? מה הלחץ? אז חודש לא תעשה את זה... אז תישאר בתול עוד קצת.. למה לא לחכות ולעשות את זה מאהבה?

למעלה