פטר והזאב - דיווח חהשטח

דש1דש

New member
פטר והזאב - דיווח חהשטח

כזכור הגדולה הלכה לראות אתמול. לפני כן הקלטתי מחברה את דיסק השמע - כדי להכין אותה. היא שמעה פעם אחת. לא יצא לשמוע יותר מזה - אבל מסתבר שזה הספיק - קודם כל היא היתה מוכנה לנושא ושנית - היא ידעה את כל המוזיקה (היא מאוד מוזיקלית - הספיקה לה שמיעה אחת לזכור את כל המנגינה ולשיר עם היצירה - וגם לזכור איזו חיה היא איזה כלי!
בהחלט לא ממני
) כששמענו היה חשש רציני מהזאב הוא טורף הוא מפחיד, הממוזיקה שלו מפחידה... אז קודם כל הזכרתי לה שראתה זאבים והם קטנים וחמודים - וסתם הפכו אותם למפחידים (ראה כפה אדומה) אחר כך היא הסבירה את זה לסבתא - שזאבים בכלל לא מפחידים. כשחזרה מההצגה היא אמרה שהוא בכלל אל היה מפחיד! הכנה מוקדמת היתה בהחלט במקום כאן! התחפושות מאוד הפעימו אותה (של קרנבל החיות). ממש ממש מומלץ! עכשיו אני ממש מבואסת שלא ראיתי איתה - מצד שני היא רוצה שוב - אז יש סיכוי שתקח את אמא גם
אני, לעומת זאת הרווחתי שעה של שינה (פחות שתי התעוררויות כי הן התקשרו אלי) כי הקטנה נרדמה - מה שאומר ששנת צהריים הן לא היו מסונכרנות - אז ממש יצא טוב!!!!

catנוע

New member
נשמע אחלה ../images/Emo13.gif

אני לא חושבת שחבצלת תהנה ממופע כזה כרגע כשהיא בשיא הפחד מאנשים מחופשים (מה נעשה בפורים?
) אבל זה נשמע כיף נורא, ואני מחכה לרגע שאוכל לקחת אותה למופעים כאלה (להבדיל מהפסטיבל וכו').

אורora

New member
נישמע יופי של מופע

ואנחנו נחכה איתו עוד שנה. הרגשת הבטן שלי אומרת שהיא תפחד.

דש1דש

New member
תכיני אותה מראש

גם על הסיפור וגם שתכיר את המוזיקה (הנהדרת) מה שכן - הזאב בהחלט לא מפחיד - לא הדמות ולא מה שהוא עושה (הברוז כנראה מיד יוצא החוצה
) אם את רוצה אני יכולה לשלוח לך עותק של הCD

למעלה