פיוריגון ותאריך תוקף..

באבו

New member
פיוריגון ותאריך תוקף.. ../images/Emo18.gif

אהלן בננות, לא הייתי פה כל השבת (שומרת שבת).. מאד שמחה עם השמחות והבטאות החיוביות , ומאד עצובה
עם השליליות (נראה לי שהפרצופים הולכים לצאת קצת עקום בהודעה....) שיהיה לכולנו שבוע טוב, שבוע מבורך של הרבה אן-שלילי.. רציתי לשאול לדעתכן:
התחלתי טיפול חדש, זריקות פיוריגון.. קיבלתי את כל המלאי הביתה (אני כבר ילדה בוגרת, ויודעת להזריק לבד...) אבל - תאריך התוקף של הזריקות הוא עד 9/2001.... נראה לכן מסוכן? בהתחשב בזה שזה לא חלב, ולא יצרו את זה לפני שבוע, אלא לפני איזה 3 שנים.. שלא יצא לי ילד מקולקל... מישהי יודעת??? נשיקות לכולן, באבו אגב - החודש אני מתחילה הזרעה חדשה... אחלו לי הצלחה.. (אני מרגישה כמו איזה פרה שהולכים להרביע אותה)

מצטרפת לאיחולי שבוע טוב

בנוגע לזריקות נראה לי שעדיף שתגשי לקופה ותבקשי להחליף את הזריקות לכאלה עם תאריך תפוגה קצת יותר מאוחר, בדיוק כמו שלא היינו לוקחות אנטיביוטיקה עם תאריך תפוגה כזה, על אחת כמה וכמה עם זריקות. מאחלת לך המון המון בהצלחה מרב

עד כמה שידוע לי...

לא מקבלים בבית מרקחת תרופות בחזרה ולכן לא יסכימו להחליף את האמפולות בחדשות יותר. אני לא חושבת שיש בעיה להשתמש באמפולות כל עוד לא פג תוקפן, ואפילו יום אחד לפני שיפוג תוקפן. התאריך ששמים על תרופות הוא עם מקדם זמן גדול מאוד ולכן גם ב 9/2001 אפשר עוד להשתמש בהן בלי חשש. בהצלחה! חנה

מצטרפת למצטרפות ולאיחולים ../images/Emo39.gif

בבושקה, ילד מקולקל לא ייצא לך גם אם תקחי פג תוקף לחלטין כי את פשוט מקסימה ומתוקה לגביי שאלתך אין לי מושג מה שאני היתי עושה היתי מתקשרת למקום ממנו קיבלתי את התרופה ושואלת אותם... שיקחו קצת אחריות.... שיהיה לך שבוע טוב והמון בהצלחה עם הזריקות ממני כחלכלת

באבו

New member
יליוצ´ה - חיפשתי אותך... ../images/Emo5.gif

היי, בונבון - איפה היית?? כל הפיוריגונים בכל מקום עם אותו תאריך תוקף. הם כנראה רוצים לגמור את המלאי (הרי זה עולה כסף...).. נראה לי שיהיה בסדר..

באבוצ´קה הגעתי הגעתי הנני כאן ../images/Emo24.gif

בטח שיהיה בסדר כי כבר עכשיו בסדר והכי חשוב יהיה מעולג´התגעגעתי מאוד מאוד וממך אני מצפה לשמוע רק בשורות טובות ולתינוק נקרא באבוניקו....עכשיו שאנחנו בפרדס החדש ליד השוקת כל הבשורות יהיו רק טובות נפטרים מהבשורות הרעות... שולחת לך נשיקות
ממני יליוצ´ה שלך

באבו

New member
בפרדס ליד השוקת.. ../images/Emo25.gif

בגורן, ביקב, מאיפה שבא, בא!! (זה מבחן הישראליות - מוכר???) התפוז החמוד ה
הזה קצת מבלבל, לא??? ההודעות כל הזמן קופצות אחורה וקדימה.. כחלכלונת שלי, החודש אני מתחילה עם הזרעות... קצת אמאל´ה, וקצת מעודד.. (אולי השינוי והשטיפה של השחיינים הקטנטנים האלה יביא את המזל..) מוכר לך??? שלא תעלמי עוד פעם!

בטח מוכר אחרי זה בא גרפס מגעיל ../images/Emo12.gif

אני לא נעלמת הזרעות?! למה? חוץ מזה כידוע זה מגדיל סיכויים...לא מוכר לי עדיין והשחיינים שלך אחותי עוד ירוצו באולימפידה ויחגגו בסנוקר עם עזריאל וגבריאל צמד חמד .....אני מבולבלת מהתפוז המכני הזה כותבת פעמיים הודעות ועוד כל מיני פדיחות אבל אני כבר התרגלתי... כחלכלונת הפילונת

באבו

New member
למה הזרעות??? למה יש לי החלטה??

וחוצמזה, ככל שמתקדמים יותר, אני משום מה, יותר רגועה.. עם תחילת הטיפולים, והאיקקלומין הייתי נוראה!! מצבי רוח, לחץ הסטרי להריון, חבל על הזמן.. בזמן האחרון, עם הפיוריגון - כאילו שנכנסתי לאיזי... אז שטויות, זריקות בשיטת עשה זאת בעצמך, הזרעה בשיטת עשה זאת באמצעות הרופא.. נקווה שלא נמשיך הלאה.. אבל יהיה בסדר.. (אני ובעלי בודקים כמה הילד יעלה לנו..) כבר דיברנו על ילדים בשיטת עבודת יד??? למה פילונת??? בגלל ההורמונים הדיאטטים האלה??? את צריכה לראות אותי.. כולם כבר שואלים אותי על הריון, אני אפילו מתחילה כבר לעשות ליד המראה פוזות של אישה בחודש תשיעי (את יודעת, עם היד על הגב..) צריך להעביר את התקופה הזו בשיטה הכי קלה ומצחיקה שאפשר... וזה הרבה יותר קל עם הפורום הזה, ועם שמשיות כחולות.. נשיקות חמות ומתוקות, באבו

בטח ששואלים אותך זה הגוף שלך...

קלעת בול אחותי, איקקלומין גמר לי את המוח והפרגונל הרים אותי לשמיים אופוריה אמיתית חברים לעבודה ביקשו את מספר הטלפון של הרופא שלי כדי שיזריקו לי עוד.. חביבתי באיזו קופת חולים את שאת מעדיפה רופא פרטי? אני מסכימה איתך עם כל הנושא של ההומור והשיטה הקלה . לא דיברנו על עבודת יד לזה נתנו בערך חודש ומיד התחלו בטיפולים בשל גילנו המופלג...(32)אני פילונת בשל כל ההורמונים שמסתובבים לי ככה חופשי בגוף ("ככה חופשי נכנסו לגן עדן?")אבל אני מאושרת סיפרתי לך שאנחנו טסים ככל הנראה לספרד לשבוע?אני הולכת להרביץ אותה בקניות שחבל על הזמן...נישוקים וחיבוקים כחלכלונת(שילוב של כחלכלת עם פילונת)

באבו

New member
היי, ספרד זה כיף גדול!!!!

כחולה שלי, סתם צחקתי כשכתבתי - מי שואל אותי בכלל.. אז מה, גם לך הפיוריגון עשה מצב רוח טוב?? ובעלי חושב שסתם חזרתי להיות נחמדה.. קצת מתחילה לשקשקש מההזרעה. למרות שזה באופן עקרוני, די שטויות... מצאת לך זמן לנסוע לספרד?? בדיוק כשאני אחרי ההזרעה, ואולי אפילו אבשר כאן בשורה??? יאלה, תסעי, תעשי חיים, תחשבי עלי בכל צעד ושעל.. ובעזרת ה´ - בשורות טובות.. נסיעה טובה, מספורדת ונעימה.. (ואולי תחזרו עם משהו Made in Spain (לא מצליחה להוסיף סמיילים) אז הרבה תפוזים מחבקים, באבו

לא עכשיו רק ב13/9/01

אני אגיע בדיוק לבשורה המשמחת שלך נראה לך שאחותך לא תהיה לידך ברגע מיוחד זה???נראה לי שאני אהיה במחזור בספרד התבלבלו לי הזמנים מאז הפגרה וציסטה ומנוגון והחגים בקיצור שמח במפעל... מהרגע שאני במטוס ועד החזרה אני מחזיקה לך אצבעות תשלחי לי למייל את הטלפון שלך אני אתקשר מספרד כדי להיות בעינינים... נישוקים כחלכלונת

באבו

New member
ילדים שבאים מאהבה???

כחולה שלי, ההכלאה תהיה רק בשבוע הבא + יום... תשובה רק בסוף ספטמבר.. נראה לי שתספיקי לחזור..(נכון?) מה שכן, נראה לי שאני אספיק לדווח לך על ההכלאה, איך היה, אם תפסנו על חם את האצנים הממזרים האלה... נראה לי שהזרעה זה טוב לפריג´רדיות במיטה... לעשות ילדים בלי כל "הכאב ראש" שמסביב, בלי משחקים מוקדמים.. בלי כלום. אה??? אפשר לומר על ילד שבא ככה, שהוא "בא מאהבה"???? (לעזזל, אני לא מצליחה לשים פרצופים!!) טוב, אני שולחת לך בדואר את המייל שלי בעבודה, זה שאני כל הזמן בודקת.. יאלה, יא´ סתומה, תהיי בקשר באבו

מה את אומרת , באבו? פנינים ממש...

"הזרעה זה טוב לפריג´ידיות שלא עושות כלום במיטה..." , "אי אפשר להגיד על הזרעה שנעשה בה ילד מאהבה"...תגידי , אכלת משהו לא טוב? יש גבול גם להומור. אני , למשל , בהריון מהזרעה ועצבנת אותי קשות. בחיי. מאחלת לך גם הריון מהיר ובטוחה שהתכוונת לשעשע. לצערי - אותי לא הצלחת. ענת.

זה מרוב שהיא מתאמצת

הבאבון יורה לכל הכיוונים,נורא מנסה להצחיק בכל הפורומים,פוגעת ברגשות של בחורות שעברו הפלה ואומרת להם שזה "מה זה לא נורא" כי ככה היה אצל חברה שלה. מלאה קסם הבאבונה ומזל שהופיעה כאן. למי תודה להיא עם השימשיה שהעבירה אותך לפה? קצת טקט ומחשבה תחילה. בכל אופן מוצא האדם מן הבאבון

לא התכוונתי חלילה לקטול אותה. הרי

אנחנו באותה הסירה ואני באמת מקווה בשבילה שהיא תהרה מההזרעה הקרובה , אבל גם לביטויי הומור יש אפשרות לפגוע ברגשות. אין לי ספק שהילד שלי לא נעשה בפחות אהבה בגלל שנוצר בהזרעה. לגבי פריג´ידיותי - נו , זה באמת פרט דיסקרטי ואנ´לא מתכוונת לגלות עד כמה אני כן או לא...
באבו , אני מקווה שתביני שדברי נאמרו בקצת כעס כי לקחתי ללב.עבר לי. החיים והמוות ביד הלשון - משפט קצת חריף , אבל מה-זה נכון...

באבו

New member
ענת, איך אני יכולה "לצחוק" על משהו

שאני בעצמי עוברת??????? זו הדרך שלי להפיג את המתח מההזרעה הקרובה! זה הכל... לראות את הכל בצורה מכנית כזו!!! "חיים ומוות ביד הלשון" לא כ"כ מתאימים כאן, - כשכתבתי לאיילת כחכלת על הפרידג´ריות ועל ילדים שבאים מאהבה, התכוונתי לצחוק על המקרה שלי בלבד!!!! למרות שהילדים שלי באים מהמון ה-מ-ו-ן אהבה!!

המשפט שכתבתי נכתב בהשאלה. אף

אחד לא מתכוון להרוג אותך בגלל לשונך...(בצחוק , כמובן). באותה מידה קיים המשפט הצבאי "שקול מילים או שתשקול שיניים"...המשמעות ברורה. יתכן וההומור שלך (ותאמיני לי שאני חסידה גדולה של כל הקשור בהומור) פשוט היה צורם מדי , לפחות לאוזניי הרכות... רק טוב שיהיה לך. העניין סגור לחלוטין מבחינתי. ענת.

באבו

New member
אין בעיה -

יכול להיות שמה שכתבתי לחברה שלי, הייתי צריכה לכתוב במייל אישי, כי באמת זה יכול לצרום... (אבל תודי שגם להצחיק..
) סגור גם מבחינתי!

באבו

New member
רוחמה - ראי תגובה:

אני פשוט לא מבינה איך אתן מגיעות לכזה כעס, הרי המטרה של הפורום הזה היא לעודד, כמו שאני מקבלת המון עידודים מפה.. אז עשי לי טובה, ואל תנסי לפרש את ההודעות שלי! "פוגעת ברגשות של בחורות" אם אני אומרת שלעבור הפלה זה לא נורא??? בוודאי שזה נורא (ואני בעצמי עברתי את זה) אבל מי שכותבת כאן, צריכה את המשפטים האלה. מדוע לא צוטטת את המשך המשפט שלי??? שכתבתי שאחרי הפלה, והריון נקלטים צ´יק צ´ק!!??? רוחמה - חבל להרוס את הפורום..

למעלה