פיטורי אישה בהריון

מצב
הנושא נעול.

ב כ י ף

New member
פיטורי אישה בהריון

פיטורי אישה בהריון
שלום, בתחילת עבודתי, עוד במעמד חתימת חוזה הודעתי על ההריון, אז נאמר שהכל בסדר. היום אחרי 3 חודשים אני מקבלת רמזים על פיטורים. ידוע לי שאם אני עובדת עד חצי שנה מותר לפטר אותי, האם בכל שלב של החצי שנה ללא קשר להודעה לפני 3 חודשים, או רק בתקופת ההודעה ניתן היה לפטר אותי.

לתת רמזים על פיטורים מותר בכל מקרה

פיטורי אישה בהריון
שלום, בתחילת עבודתי, עוד במעמד חתימת חוזה הודעתי על ההריון, אז נאמר שהכל בסדר. היום אחרי 3 חודשים אני מקבלת רמזים על פיטורים. ידוע לי שאם אני עובדת עד חצי שנה מותר לפטר אותי, האם בכל שלב של החצי שנה ללא קשר להודעה לפני 3 חודשים, או רק בתקופת ההודעה ניתן היה לפטר אותי.
אם את עוד לא עובדת חצי שנה, אז אין לך הגנה מפני פיטורים מכח חוק עבודת נשים. אבל, גם בשלב הזה אסור לפטר אותך בגלל ההריון. אם תפוטרי ואם תחשבי שתוכלי להוכיח שהפיטורים הם בגלל ההריון, יהיה כדאי לך לתבוע.

פיטורי אישה בהריון
אם את עוד לא עובדת חצי שנה, אז אין לך הגנה מפני פיטורים מכח חוק עבודת נשים. אבל, גם בשלב הזה אסור לפטר אותך בגלל ההריון. אם תפוטרי ואם תחשבי שתוכלי להוכיח שהפיטורים הם בגלל ההריון, יהיה כדאי לך לתבוע.

סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות.

סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות.
סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות. סליחה על הכפילות.

ב כ י ף

New member
ממתינה לשתשובה מע"וד בבקשה

פיטורי אישה בהריון
ממתינה לשתשובה מע"וד בבקשה

מצב
הנושא נעול.
למעלה