פיטרו אותי...

פיטרו אותי...

...
כאילו .. ואני הדפוקה אני אשמה... שיקרתי ... אל תשקרו .. זה לא עוזר הרבה.... יום אהבה שמח
...

.... הממ חחח וואי כמה פעמים סיפרתי

את זה היום...
... הייתי אמורה להתחיל משמרת ב-6 ונירדמתי והתעוררתי ב-7 וחצי.. אז ניסיתי לצלצל לעבודה והיה תפוס שם... אז צילצלתי לאחראי משמרת אחד ( ניקרא לו שמוליק..) ואמרתי לו שהתעוררתי לפני מספר דק' וראיתי שיש גשם נוראי וגם ככה אני מאחרת ובגלל הסופה אני לא יודעת אם אצליח להגיע ואני ממש מצטערת... בסוף התברר שהוא לא עובד היום... ב-8 צילצל הבוס ( ניקרא לו מנחם) ושאל למה אני לא בעבודה... ( עכשיו, כאן נידפק לי הראש.. היו כבר מספר פעמים שאיחרתי לעבודה כי נירדמתי.. ) אז אמרתי לו שלא ידעתי שאני עובדת היום...
... ואני ממש מתנצלת וזה... אחרי רבע שעה בערך מנחם ששוב צילצל ואמר ששמוליק שוחח איתו ושהסיבה שאני לא אגיע היא הגשם ובלה בלה.. והוא פיטר אותי... ממש סיפור אירוני- פחדתי שהוא יפטר אותי אם אני שוב אגיד שנירדמתי, וגם ככה פוטרתי... כי שיקרתי...
לפני רבע שעה צילצלתי לשם לבקש סליחה ( לא לחזור לעבודה...) פשוט להתנצל ושזה ממש לא היה במקום..

redroze

New member
לא יפה לשקר !!!

לפני שבועיים גם אצלנו פטרו את אחת המלצריות כי היא שקרה. אצלנו מלצרית מקבלת 10 ש"ח לשעה + טיפים. היא צריכה לתת למהנדס מנות (מוציא מנות) 10% מהטיפים ואם עוברים את ה-150 ש"ח טיפים אז צריך לתת 20% מהטיפים. אז ערב אחד המנהל משמרת שלנו היה מהנדס מנות (אל תשאלו למה, הבוס קמצן) אז לקראת סוף היום לא היה כסף קטן בקופה אז הוא לקח את הטיפים ופרט בקופה לשטרות, הוא פרט 150 ש"ח. בסוף היום המלצרית באה אליו ואומרת לו שהם עשו רק 120 ש"ח, אז הוא הלך לקופאית ושאל אותה כמה כסף הוא פרט והיא אמרה לו 150 ש"ח. הוא ישר צלצל לבוס הגדול ואמר לו שהוא מפטר אותה ובאותו יום היא הלכה בוכה הביתה ...

שושית3

New member
מה זה החוקים האלה????

בטוח שכולם שיקרו, רק שאותה תפסו. בתנאים האלה הם פשוט מאלצים אתכם לשקר...

redroze

New member
ממש לא !!!

אלו ממש לא תנאים טובים !!! חמודה, מדובר במסעדה קטנה, כאשר כל משמרת יש רק מלצרית אחת. במסעדה יש גם אוכל T.A., עובד במסעדה מקבל 18 ש"ח לשעה ומלצרית מקבל 10 ש"ח לשעה. מלצרית עושה ביום גרוע רק מהטיפים את המשכורת של עובד רגיל במסעדה, כאשר יש יום טוב אז היא מכפילה ואפילו משלשת את המשכורת של מי שעובד במסעדה. ואם המסעדה ריקה ויש לחץ בעמדות האחרות היא צריכה לעזור, במקרה כזה (בד"כ כשזה קורה זה יום ממש ממש חלש במסעדה) משלמים למלצרית 18 ש"ח לשעה. אז תסבירי לי מה לא בסדר ??? המלצרית עושה יותר כסף מהמנהל משמרת (שלו משלמים משהו כמו 25 ש"ח לשעה), ועוד היא צריכה לגנוב ולשקר ??? אם המלצריות היו מרוויחות גרושים הייתי עוד מרחם עליהם, אבל כשהם עושות פי 2 מהמשכורת שלי למה שאני בכלל אבכה עליהם ??? חמודה, יש לזה אפילו שם, זה נקרא תאוות בצע. גועל נפש של אנשים שחושבים שדופקים אותם אז הם צריכים לדפוק את כולם. גם אני קורע את התחת שלי בעבודה ומשלמים לי הרבה פחות ממה שמלצרית עושה ביום חלש, זה לא יגרום לי לשקר ולגנוב כסף מהקופה או מאנשים אחרים ... במקרה המלצרית הזו גם הייתה מאוד ילדותית ומפונקת, כל הזמן חיפפה בעבודה כי היא ממהרת לאוטובוס. הרבה פעמים אני נשארתי לעשות את העבודה שלה ופספסתי את האוטובוס שלי. אמרתי לה פעם שתמצא עבודה אחרת ולא תחפף כי היא פוגעת באנשים אחרים וסתם חוטפת צעקות כל הזמן. אז היא ענתה לי שהיא לא רוצה להחליף עבודה כי נח לה פה, נו ברור שנח לה פה, כל פעם שהיא עושה הצגות שהיא לא מרגישה טוב היא הולכת הביתה ואנחנו נשארים עם העבודה שלה, כל פעם היא בוכה שהיא ממהרת לאוטובוס ואז אנחנו נשארים עם העבודה שלה. יש גבול לכל תעלול, בנאדם צריך לעמוד מאחורי המילה שלו ולא להיותר ילדותי ומפונק כל היום ... redroze, פורק עצבים

שושית3

New member
תהרוג אותי אם הבנתי מילה וחצי מילה.

מהו עיסוקך? מלצר? עובד מטבח? כמה מקבל לשעה? טיפים+משכורת? רק טיפים? מנהל משמרת בחר להיות מנהל משמרת, היא מלצרית, אם הוא רוצה להרוויח כמוה שיפשוט את העניבה ויכנס למאחורי הסינר ויתחיל לעבודדד!! ואותו כנ"ל לגביי עובדי המסעדה.. ולגביי האופי שלה ואופן התנהלותה במקום, אין זה קשור לתנאים שלה בעבודה. זה דבר שבעל המקום צריך לטפל בו לכשלעצמו והוא יחליט אם הוא רוצה מלצרית מפונקת-מחפפת-ומשקרת.. ו...... לא להתרגז. הצלחה.

redroze

New member
אני עובד דלפק ...

וכאשר יש למנהל משמרת בעיה עם המלצריות אז הוא שם אותי כמלצר ואז אני מרוויח 10 ש"ח לשעה + טיפים. בסוף היום אם עשיתי פחות מ-150 ש"ח טיפים אני נותן 10% למוציא מנות, אם עשיתי יותר מ-150 ש"ח אני צריך לתת 20% למוציא מנות. מה שהמלצרית ההיא עשתה זה שיקרה שהיא עשתה פחות מ-150 ש"ח כאשר הם עשו קצת יותר מ-150 ש"ח. כאשר אני עובד דלפק אני מקבל 18 ש"ח לשעה. עכשיו יש את העבודה השניה שזה אולם אירועים בבני ברק. שם אני מקבל 80 ש"ח לאירוע ו-20 ש"ח טיפ קבוע כלומר סה"כ 100 ש"ח לאירוע (סה"כ 4 שעות שזה יוצא 25 ש"ח לשעה) ולפעמים יש טיפים קטנים שהאנשים בשולחן משאירים. תקחי בחשבון שהעבודה הזו היא שחורה אז הכסף פה נקי, ואני לא תורם חצי מהמשכורת למיסים שגם ככה לא עושים עם זה כלום לטובת האזרח. חודש הבא הזמינו אותי גם לעשות הגברה בהצגה, זו העבודה הכי טובה אבל היא מזדמנת, לא קבועה וכל פעם שמזמינים אותי וזה לא מתנגש עם הלימודים שלי אני אומר תודה לאלוהים כי משלמים שם 30 ש"ח לשעה. ועכשיו נסכם, מלצרית עושה הרבה יותר כסף מעובד דלפק, אין לה כמעט מה לעשות (כי גם אצלנו כמעט תמיד המסעדה ריקה), משלימים לה ל-18 ש"ח, אז תסבירי לי למה לה מותר לשקר ולבכות ובסוף אני נשאר עם כל העבודה המלוכלכת שלה ??? אני לא רואה פה כל סיבה לחפף ולשקר ...

Angel lips

New member
לא נורא../images/Emo24.gif

כולם אנשים ובטבע שלנו להכנס למצבים מלחיצים ותופעת הלוואי של מצב מלחיץ זה שקר... קצת קשה להגיד אל תשקרו, אנחנו לא נצליח גם עם מאוד נתאמץ, אז תמצאי עבודה אחרת ושיהיה לך בהצלחה

למעלה