פינה חדשה...

y a ® d e n

New member
פינה חדשה...

כל שבוע נעלה שיר מאחד מהדיסקים של ירמי. כל אחד מחברי הפורום [שירצה.. אנחנו לא מכריחים פה אף אחד
] יעלה את הפירוש שלו לשיר, לאן הוא לוקח אותו, מה הוא חושב על השיר ועל מה הוא חושב שירמי כתב אותו.. או יותר נכון- ננסה לפחות חח.. כמובן שאנחנו לא יכולים לדעת בידיוק מה הוא חשב שהוא כתב ומאיפה וממה הוא הושפע, אבל תמיד כיף לשמוע דעות וניתוחים שונים על השירים שלו
והשיר שנבחר הפעם [אקראית מהמדיה פלייאר חח] כוונות טובות מהדיסק הזמן האבוד. יאללה שוטו

y a ® d e n

New member
טוב..

אני אישית ממש מרגישה שהשיר בגדול מגיע מכיוון התנ"ך, מסיפור עשרת המכות של מצריים... בעיקר שני הבתים הראשונים והפזמון תורמים לי לתחושה הזאתי. חח טוב האמת שאין לי כלכך מה לכתוב על השיר הספציפי הזה.. אז יאללה תנסו אתם

Lola 14

New member
זה אחד השירים שאני דווקא פחות אוהבת

לא יודעת למה.. חחח

משמעות השיר בעיני :

רציתי להפיץ את הבשורה רציתי לכולם אמת אחת הלב כבר מתפוצץ מאמונה ואז התחילו המכות. הכל כוונות טובות הכל בכוונות טובות מאוד הכל בכוונות טובות כוונות טובות מאוד. יש לך אמת ואמונה עכשיו אתה קרוב ויש תקווה. אולי חיפשת רק להתאהב. כשהתחילו המכות. הכל בכוונות טובות. הכל בכוונות טובות מאוד מתאהב ולא גומר אתה נפגע ושוב חוזר. מתבוסס בכוונות, עם מלא בחסרונות . בכוונות טובות מאוד... לדעתי, השיר בעצם מדבר על בני אדם שעושים המון דברים רעים, כמו, הפצת בשורה שכניראה לא אמורה להתפרסם, מכות .. אפשר אפילו לראות את זה במשפט "עם מלא בחסרונות". כי למי בעצם אין פאקים באישיות?! אבל מה שהשיר בעצם אומר, שאולי לכולנו יש רגעים שאנחנו יכולים לצאת בהם מאוד רע. אבל שבסך הכל, לכולנו יש כוונות טובות ושאף אחד לא "רע" לגמרי או "טהור" בצורה מוחלטת . יש שחור, יש לבן - אבל יש גם המון באמצע.. בקיצור, אנחנו גם טובים וגם רעים . צריך פשוט לדעת לנווט בין שניהם ולהגיע לאיזון- כי אנחנו לא דמויות מטלנובלה ! [:

ב ר 3

New member
מסכימה

"כי אנחנו לא דמויות מטלנובלה" חחחח בכל מקרה זה ממש נכון

למעלה