פינוי עזה כן פיינוי מישבים בכוח לא!

פינוי עזה כן פיינוי מישבים בכוח לא!

‏יום חמישי 17 פברואר 2005 ‏ח' אדר א תשס"ה בוקר טוב, חוזר לסורי. כבר כתבתי בהרחבה, כי אני בעד פינוי עזה ונגד פינוי בכוח של מתיישבים, המבקשים להמשיך להתגורר במקום. (על דברי אלו ננזפתי מאוד במיוחד על ידי ידידי משמאל, אחת מהדיירות כאן כינתה אותי, כסכנה לציבור). כיום, אנו שומעים טענה נוספת מפי המתיישבים: כי עזיבת ביתם בגוש קטיף ירושש אותם. איני בא לבדוק טענה זו, כי היא אינה רלוונטית. כיום, אנו שומעים מפי ראש הרשות מר אבו מאזן, כי זנח את דרך הטרור ודבק בדרך המו"מ וההתנגדות הפסיבית. בגץ קבע בצדק, כי לערבי הזכות להתגורר היכן שיחפוץ. מדינת ישראל חייבת להגן על אזרחיה היכן שהם נמצאים וזכות אזרחיה להתגורר היכן שמתאים להם. תטענו בצדק, אבל לא במקום שהמדינה מכריזה עליו כמקום של סכנה! זה הזמן לבחון: האם הכרזותיו של ראש הרשות יש להן כיסויי! ואם חלילה לא. צ.ה.ל יודע לעשות את המלאכה והפעם ללא דיבורים וללא כסיות משי!!! האם המתיישבים, מתכוונים למה שהם אומרים. אני אישית, מצהיר לו הייתי במקצת יותר צעיר הייתי עובר להתגורר עם רעיתי בגוש קטיף. האם ברור לנו כמה כסף יחסך.... האם ברור לנו, כמה וויכוחים עקרים יחסכו... והמרצע יצא.... בברכה

למעלה