פינות ותקנון

קרניjack

New member
פינות ותקנון ../images/Emo88.gif

בקרוב אני אעלה תקנון מסודר לפורום,
בינתיים הנקודות העיקריות: -אין לדבר על הורדות לא חוקיות בפורום בהתאם לחוקי תפוז,. מכיוון שיש מכל מיני סדרות או סרטי ערפדים זוהי אזהרה מוקדמת. - אם יש נושא שנמצא בדף הראשי אין לפתוח שירשור חדש לגבי אותה הודעה אלא לשרשר לה. - אין לקלל על גבי הפורום.
מי שלא יודע את צורת השירשור בתפוז> (דיי ישן, אם למישהוא יש תמונה חדשה וברורה יותר של אומנוצ השירשור אני אשמח שתעלו)
פינות הפורום
בקומונה היו קיימות שלוש פינות קטנות: - ראש בראש. בכל שבוע מוצגים שני סרטים/דמויות/תכונות/סצנות וכו' שקשורים לערפדים ואתם בוחרים במה שאתם אוהבים/מעדיפים. - דובב את התמונה. -"מה הקשר"- ערפד ויצורי אגדה אחרים - פינת סיכום שבוע אם למישהוא יש רעיונות לפינות נוספות, בבקשה תציעו
לפורום יש פוטנציאל מצויין, ולכן יוזמה היא מבורכת בין אם זה קשור להגיב לאחרים או לפתוח דיונים חדשים.

"הכר את הערפד"

בגלל שזה פורום חדש, אני חושב שצריך לעשות פעילות שתכיר בין חברי הפורום. הכר את הערפד הוא משחק שהתקיים אחת לשבוע ובו יבחר כל פעם חבר פורום אחר. שאר חברים הפורום יצטרכו לשאול את חבר הפורום הנבחר שאלות שקשורות לערפדים או שלא וחבר הפורום הנבחר יצטרך לענות עליהן. מה דעתכם?

skipp

New member
ניתוח דמות

כל שבוע תיבחר דמות ערפדית מסיומת, יבוא פירוט על הדמות, מאיזה סדרה/סרט/ספר הדמות, גילה, איך הפכה לערפדית, כוחות מיוחדים אם יש ואופיה אפשר אפילו לעשות את זה פעמיים בשבוע מכיוון שקיימות מאות דמויות מגוונות ושונות מאוד, אני מוכן לקחת את זה על עצמי לפחות עד ה17/3 שאז אני מתגייס

קרניjack

New member
רעיון מצויין

אתה מוזמן לפתוח את הפינה מהיום. כלומר ימי שישי ושלישי :) היית רוצה שתוצג סריקה כמה שיותר מעמיקה, לא רק ממך כפותח הפינה אלא שכולנו נסחוט אותה כמה שיותר, ואז אני אעלה את זה למאמרים

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

אחלה רעיון..D: ומסתבר שאתה מתגייה יום לפני היומולדת שלי..

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gifשרשור תמונות?D:

או תחרות תמונות?=] אחרי הכל לכל אחד מאיתנו בטח יש איזה אוסף כזה של תמונות ערפדים...=] אז תחרות תמונות כדי לעודד אותנו לפתח את האוסף, והזוכה יזכה בהכנסת התמונה שלו לגלריה ע"י השופט..D:

קרניjack

New member
תחרות תמונות של מה?

תמונות ערפדים שחברי הפורום מעצבים? כי יש שירשור תמונות בדף הזה.. הסבירי את עצמך
אני השבוע אפתח את הגלריות וכל חד יוכל להכניס לשם איזה תמונות שהוא ירצה כאהבת נפשו.

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

הכוונה היא כזאת, למשל אם את השופטת בתחרות הראשונה, אז ביום מסויים בשבוע נפתח שירשור שאליו כל אחד משרשר תמונה אחת בלבד של ערפד. יש זמן קצוב יום יומיים 5 ימים, שאחריו את מקבלת החלטה איזה תמונה לדעתך הכי יפה/מרשימה/הכי אהבת וכו, תמונה אחת בלבד זוכה, והזוכה מקבל את התפקיד- לפתוח את הפינה בשבוע הבא עם צירוף התמונה שזכתה שבוע שעבר בפינהD: וממשיכים חלילה..=] זה נורא נחמד, וזה מדרבן לחפש תמונות נוספות ולפתח את אוסף התמונות הקיים=] וחוצמזה זה מפעיל את הפורום ונחמד נורא..^^

למעלה