פינת השבוע

Slow Cheetah

New member
פינת השבוע../images/Emo205.gif

סתם משעמם לי, וחבל לי לראות פורום מת
טוב, אני מניחה שהוא מת
שיר השבוע:
דיסק השבוע:
להקת השבוע:
ספר השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
סרט/סידרת השבוע:
תמונת השבוע:
שבוע טוב

Little Panda

New member
אני ../images/Emo13.gif (ורק כי אני משועממת עם אותם אייקונים)

שיר השבוע: Church On Sunday
דיסק השבוע: Warning (סתם כי חרשתי עליו כל השבוע
)
להקת השבוע: Green Day
ספר השבוע: הארי פוטר השביעי (באנגלית
)
משהו טוב שקרה לך השבוע: לא הרבה...
משהו רע שקרה לך השבוע: לא קצת...
המלצת השבוע: אני ממליצה לישון 5 שעות לפחות!!!
ציטוט השבוע: - "טוב, נקודה שלישית שרצינו..." - "תמיד תהיתי לעצמי, למה דווקא נקודה? למה זה לא יכול להיות צורה הנדסית אחרת?!" - "אז ריבוע!" - "לא ריבוע... אני לא אוהבת ריבועים!" - "משולש!" - "אולי מתומן עם הפרעות?" - "שיהיה מתומן עם הפרעות... אז רצינו להעלות עוד מתומן עם הפרעות..." *ציחקוקים*
סרט השבוע: הצילצול 1
תמונת השבוע:

mogili

New member
הו וול.

שיר השבוע: וואו אמ.. again, again and again - blaqk audio דיסק השבוע: American idiot להקת השבוע: Greenday ספר השבוע: Harry potter and the deathlly hallow. ממש טוב! משהו טוב שקרה השבוע: אמ..יום חמישי אניחושבת. שבוע די יבש תאמת. משהו רע שקרה השבוע: .. המלצת השבוע: הארי פוטר החדש..! ציטוט השבוע: לאזוכרת ממש, משו כזה "איפה את?" "ישנההה.." "נו, את רוצה?" "מה, את הטרנינג?" "לא, את הבירה~!!1" חח זה היה מצחיק, באמת..XD סרט/סידרת השבוע: חברים תמונת השבוע: -

F i n k

New member
../images/Emo69.gif

שיר השבוע: יותר מדי דיסק השבוע: Decemberunderground להקת השבוע: AFI ספר השבוע: ח משהו טוב שקרה השבוע: לא השבוע, אבל שבוע שעבר התחלתי לעבוד משהו רע שקרה השבוע: די כלום המלצת השבוע: לא יודעת ציטוט השבוע: לא זוכרת סרט/סידרת השבוע: ג'קיל! תמונת השבוע:

../images/Emo184.gif../images/Emo182.gif../images/Emo70.gif

שיר השבוע:MUSE-EXO-POLITICS דיסק השבוע:MUSE-BHAR להקת השבוע:MUSE ספר השבוע: משהו טוב שקרה השבוע:יצא לי להכיר בנאדם מדהים משהו רע שקרה השבוע:נמ . המלצת השבוע: ציטוט השבוע:"הרחק מאש " סרט/סידרת השבוע:יריחוו!! תמונת השבוע:

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifפרר פרר

שיר השבוע: שניים- Love Don't Let Me Go ו- Love is Gone,של אותו גאון-דיוויד גוואטה.
דיסק השבוע:--
להקת השבוע:נאת'ינג ספיישל.
ספר השבוע:--
משהו טוב שקרה השבוע:הלכתי לסבתא וסבא
משהו רע שקרה השבוע:משעמם לי בשביתה. רציני. אני מהבוקר עד הערב ליד המחשב והטלוויזיה כי פשוט אין לי מה לעשות.
המלצת השבוע:תקראו ראיונות עם טוקיו הוטל. הראיונות איתם מצחיקים בטירוף.
ציטוט השבוע:--
סרט/סידרת השבוע:נמלטים?
אני לא באמת יודעת
תמונת השבוע:
הודגש באמצעות מדגישומטיק
שבוע טוב לעולם!

Chen Shesek

New member
איזה שיעמום..

אפילו אין אצלנו תכנון ללימודים חלקיים שיר השבוע: Money For Nothing- Dire Straits, Time- Pink Floyd, 1973- James Blant דיסק השבוע: Ride The Lightning- Metallica, Dark Side Of The Moon- Pink Floyd שקיבלתי מאמריקה
להקת השבוע: פינק פלויד ורדיוהד ספר השבוע: 35 במאי של אריך קסטנר. משהו טוב שקרה השבוע: השיעור גיטרה שלי, הדבר הזה הוציא אותי מהבית לפחות. אה וכמובן הייתי אצל דודה שלי והיה מאגניב, הייתי אצל סבתא, וקיבלנו את אבא חזרה מהשדה תעופה (וראינו שם את גיא מרוז ואורלי וילנאי..). משהו רע שקרה השבוע: ש ב י ת ה. שבוע זה סבבה ונחמד אבל אני מטפסת על קירות!! אה, כן, והתאכזבתי מחברים שלי
המלצת השבוע: מי שלא שובת שלא יתבאס. בסופו של דבר הוא מרוויח. ציטוט השבוע: "אני לא ילד סנדוויץ', אני ילד מרכזי"
סרט/סדרת השבוע: סט- עידן הקרח, סדרה- חברים וסיינפלד כרגיל. תמונת השבוע: אין

Vegan Sandman

New member
make them suffer

שיר השבוע:הממ dead kennedys-stars and stripes ... דיסק השבוע:death-human וגם פרנקננקנקנקנקרייסט להקת השבוע:D9 מלכי הגריינדקור ספר השבוע:! משהו טוב שקרה השבוע:הופעות משהו רע שקרה השבוע:חיים המלצת השבוע:דד קנדיז!:p ציטוט השבוע:The stars and stripes of corruption Let's bring it all down! If we don't try If we just lie If we can't find A way to do it better than this Who will? ובכלל כל השיר הזה http://www.azlyrics.com/lyrics/deadkennedys/starsandstripesofcorruption.html סרט/סידרת השבוע:מצלצלים(תכף מתחיל) תמונת השבוע:יא אללה אחושרמוטה יעני

AriellA100

New member
../images/Emo73.gif../images/Emo220.gif

שיר השבוע: alanis morissette - hands clean cold war kids - we used to vacation דיסק השבוע: אין להקת השבוע: ספר השבוע: אין משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: המלצת השבוע: תתלבשו חם ציטוט השבוע: סרט/סידרת השבוע: האוס תמונת השבוע: אין שבוע טוב

clam

New member
...................

שיר השבוע: man alive- on the air בוא לבר- אסון בראשון דיסק השבוע: nofx- war on erorrism להקת השבוע: Man Alive ספר השבוע: משאלה אחת ימינה משהו טוב שקרה השבוע: אכלתי טוסט בןןןן זונה משהו רע שקרה השבוע: הייתי אתמול בהופעה ממש מסריחה עם מלא ילדים קטנים ומטומטמים. המלצת השבוע: ציטוט השבוע: סרט/סידרת השבוע: תמונת השבוע: עוד 5 חודשים אני בן אדם חופשי ! ! ! !! !

למעלה