פינת שיא השביזות!

Lir האחת

New member
פינת שיא השביזות! ../images/Emo47.gif

ימי ראשון הם ימים הידועים כימי השביזות! אחרי הסופ"ש הרגוע (ולעיתים רחוקות, הסוער
), חיילים חוזרים לבסיסים... אחרים חוזרים לשבוע ארוך של עבודה ואנחנו חוזרים לשבוע לימודים ארוך נוסף
ברוב המקרים שמשולב עם עבודה!!
אז איך עבר יום א', יום השביזות שלכם? האם הוא עמוס בשיעורים, או שאולי זהו יום חופשי שלכם? האם הוא עומד להסתיים?... או שעומד לפניכם עוד לילה ארוך?
ובקיצור, אצל מי נמצאת שיא השביזות של יום ראשון?! לזוכה המאושר/ת יוענק כתר השביזות!

(היי, חדשה- כמו כולם../images/Emo3.gif)

אצלי זה היום הכי עמוס בשבוע- משמונה וחצי עד שבע ורבע, היום התבטל השיעור האחרון ולכן אני כבר בבית לשמחתי
. שורדת את היום הזה רק בגלל שעתיים חלון שיש לי במערכת, לא שבהם אני לא לומדת- פשוט לומדת בספריה

Lir האחת

New member
../images/Emo2.gif

באמת נשמע יום מתיש...! יפה שאת מנצלת את השעתיים החופשיות ללמוד עוד! חחח

היום שלי../images/Emo29.gif

במקום להתעורר בעשרים לשש השעון שלי החליט לצלצל בשעה שש וחצי ככה שקמתי בהיסטריה ובדרך נס מטורפת הספקתי להגיע לאוטובוס של 7.אפילו הגעתי 3 דקות לפני ואין לי שמצ איך עשיתי את זה. שיעור שלישי התבטל ככה שלמדתי בספריה קצת והיה זמן חופשי במשך שעתיים וחצי כולל הפסקות וזה שיעור אחרון שיחרר אותנו מוקדם אז הספקתי לאוטובוס של חמש והגעתי די מוקדם הבייתה.יחסית התחיל גרוע נגמר בסבבה. וטוב שנגמר

Lir האחת

New member
מלאכי עליון ../images/Emo47.gif

את הזוכה המאושרת! אצלך הייתה שיא השביזות של יום א'! לא היו לך הפעם הרבה מתחרים !

the last anigma

New member
אמממ אני יכולה עדיין לטעון לכתר?

לא הייתי כאן לספר על כך שביום ראשון אני לומדת מ8 ועד 19... אבל מה... תקועות לי 4 שעות חלון במהלך היום.. (1+3) וזה לא כזה נחמד כמו שזה נשמע.... בקיצור, יוצאים מהבית ב6:30... חוזרים בערך ב20:30. ואז אנשים עוד מרשים לעצמם לשאול למה אני לא עובדת...

the last anigma

New member
עוד לא החלטתי מה יותר גרוע..

ראשון או רביעי... בשניהם אני לומדת מ8 עד 19.... ביום ראשון עם 4 שעות חלון, וביום רביעי 11 שעות רצוף ללא חלונות חמישי גם די עמוס - 10 עד 18 רצוף, אבל שני ושלישי סבירים לחלוטין (אחרי שדחיתי קורס חובה לשנה הבאה כדי להשיג קצת אוויר לנשימה.) הקטע הוא שלמרות שבשני ושלישי אני מתחילה ללמוד מאוחר... אני קמה מוקדם בבוקר כדי לעשות שיעורים וכו'.... אז שעות העירנות שלי תמיד סובבת סביב 6-7 בבוקר עד 10-11 בלילה לפחות (נורא מוקדם עבור מישהי שהיתה פעם הולכת לישון מינימום באחת) אלו היו 60 שניות התבכיינות על המערכת שלי.....

ChilD SouL

New member
אני עולה עלייך...

אני יוצאת מהבית ב-8 ומגיעה הביתה מ-10 וחצי בלילה.
אולם לי יש רק חלון אחד במהלך היום.

EastGirl83

New member
שונאת את ימי ראשון

במיוחד לאור העובדה שצריכה לנסוע ברכבת בבוקר לצפון......

אצלי זו תמיד הייתה שביזות יום ב'

אבל אף פעם לא ברמה שלכם. אני מקטרת על קורס ב10 (צריך להזיז באמת!!!)...

למעלה