פיסיקה...

נ ר ק ו

New member
פיסיקה...

איפה אני יכול למצוא תרגילים בפיסיקה לפי המיקוד של השנה? מתכונות או תרגילים בודדים לא משנה לי ממש תודה מראש

נ ר ק ו

New member
ואיפה אני יכול למצוא תאריכים...

ושעות של הבגרויות בפיזיקה גם מכניקה וגם חשמל

באתר משרד החינוך../images/Emo71.gif

יש לוח בגרויות עם השעות של כל שאלון. בנוגע לתרגילים, אם אתה יכול הכי טוב לקנות ספר בגרויות, המלצתי על כמה באחד השרשורים פה לפני כמה ימים... יש שם מלא שאלות ומוציאים כל שנה הכוונה אילו שאלות מתאימות. בכל מקרה יש באינטרנט בגרויות ישנות באתר משרד החינוך, שאלות מבגרויות עם פתרונות מלאים באתר אל"ף (אתר לתלמידי פיזיקה) ועוד הרבה תרגילים שמסתובבים ברשת (חיפוש בגוגל), רק לא בטוח שיש להם פתרונות.

shame on you

New member
../images/Emo207.gif פיזיקה-מחפשת סיכומים במכניקה

היי, אז כידוע ללומדי הפיזיקה שבינינו, השנה הבגרות על מעבדת חקר תהיה בנושא מכניקה, וזה נושא שרובנו כבר נפטרנו ממנו בכיתה י"א. אני בקושי זוכרת משהו במכניקה, וזה יהיה נורא אם זה יהרוס לי את הציון בבגרות של מעבדת החקר! (המצב עד כדי כך גרוע שבבגרות מעבדת חקר שתרגלנו היום בכיתה לא ידעתי שאת F מוצאים בעזרת הנוסחה F=mg). אז - האם למישהו יש פה סיכומים קצרים במכניקה?.. (אני יודעת שמכניקה זה לא היסטוריה.. הכוונה לסיכומים של הנוסחאות ודברים כאלה...) תודה מראש!

Donatelo

New member
מכניקה

ראשית - אם לא זכרת ש F=mg ייתכן ויש בעייה אחרת משום שהחוק השני של ניוטון הוא שימושי גם ללימודי החשמל, אז אולי כדאי בכלל לעשות חזרה על החומר. לגבי מכניקה - בספרי הלימודי מכניקה א' + ב' של עדי רוזן יש תמצית עם סיכום בסוף כל פרק.

למעלה