פלאפון...

פלאפון...

רציתי לנייד לוואלה מובייל, שהיא מותר של פלאפון בשיתוף עם וואלה.
מחיר מצויין ועלות סים מגוחכת.
אני מנסה לרשום את הסים לא מצליח. מתקשר לחברה.
ומצאו אותי שהייתי מנוי פעם בפלאפון (נכון ללפני מעל 10 שנים) וביקשו מספר אשראי להזדהות כדי לנייד את המספר.
מאיפה אני צריך לדעת איזה מס אשראי היה לי לפני מעל 10 שנים כשהייתי בכלל בבנק אחר ועברתי מאז מס חברות סלולאריות?!

שאלתי למה אני בכלל רשום אצלהם הרי אין לי בכלל מספר טלפון שלהם?
הם מצאו איזה מספר טוקמן עתיק (לפני שהיו מניידים מספרים אם עוזבים חברה המספר נמחק, אז במקום למחוק אותו העבירו אותו משום מה למסלול טוקמן!)

שאלתי למה הם מחזיקים את האשראי שלי אם הקו הוא טוקמן שהוא נטען מראש ולא ניתן "לגנוב" מהם כך שהם צריכים להחזיק את האשראי שלי כערובה.

כדי למחוק את הקו העתיק לצמיתות אותו אני צריך להזדהות באשראי ההיסטורי.
הנציג לא יכול לעזור מעבר וזה מה יש, שלח אותי לחפש אולי יש ניירת עתיקה ששם אני אמצא את מס האשראי כדי להזדהות כלקוח.

מצחיק, בגלל השטות הזו אני לא יכול להיות לעולם לקוח של חברת פלאפון.

urilei

New member
הרווח כולו שלך...

למרות ש"וואלה" זה אחד המותגים העדיפים אחרי הפצצה שגולן הטילה.
אני ניידתי עכשיו לוואלה קו שכבר היה בעבר הדי-רחוק בפלאפון ואף אחד לא ביקש ממני שום דבר מיוחד. עבר חלק לגמרי.

אין בעיה לנייד

מצידם תנייד אפילו 10 מספרים.
כמה שיותר הם ירוויחו יותר.
אבל השם שלי רשום אצלהם כלקוח עבר ואני לא יכול להוסיף/לנייד קווים על שמי כי אני לא מסוגל לספק פרטי הזדהות היסטורים.
תכלס אני מבין אותם שזו הגנה מפני נוכלים שיתחזו לאנשים.
אבל לכל כלל יש יוצא מהכלל ותכלס ניתן לבקש צילום ת.ז או משהו דומה כדי לעקוף את פרטי ההזדהות.
&nbsp
קיצר כבר לא איכפת לי.
התישו אותי....

trilliane

Well-known member
מנהל
עזוב את הנציג, הוא כנראה פועל לפי נהלים; בקש מנהל מעליו

הבהר להם שאין לך כוונה לטרוח ולפשפש בארכיון כדי להיות לקוח שלהם.
הרי לו לא היית מעולם לקוח שלהם הם לא היו מטריחים אותך בפרטים מההיסטוריה הרחוקה, אז מה הקטע?
אם הם לא רוצים אותך ומעדיפים לוותר על לקוח בגלל זוטות שכאלה, לא תודה.

למעלה