פלאפון

וסל

New member
פלאפון

רציתי לדעת האם המכשיר sk של חברת פלאפון נחשב לטוב מבחינת: 1-הפונקציות במכשיר 2-הקליטה 3-תנאי הרכישה מצפה לתגובות נ.ב.-לדעתי(ולדעת אלפי ישראלים נוספים) "סלקום"זו חברה נוראית ששודדת את לקוחותיה.פשוט אף אחד לא מרוצה לא מתנאי הרכישה של המכשירים,לא ממכירי זמן האוויר ואפילו שירות הלקוחות שלהם ממש על הפנים. רוב החברים שלי רק מחכים שהחוזה שלהם עם סלקום יפוג על מנת שיוכלו לעבור לאורנג או פלאפון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

phingy

New member
מנסיון...

יש לי SK ולדעתי: 1. הפונקציות במכשיר מעולות, האנימציות, מנהל המידע, הצלילים הפוליפוניים, המשחקים, הכל אחלה 2. הקליטה בסדר גמור 3. תנאי רכישה: אם אתה מדבר כמו בן אדם ממוצע נגיד 60-100 דקות בחודש זה שווה, אם אתה שם אותו בכיס ומוציא אותו רק בשביל להטעין... לא שווה כי כל הקטע במבצעים הוא הוזלה בזמן אוויר ודרך אגב אל תעשה מה שעשית, אנחנו מפצירים כאן לא להשמיץ חברות סלולריות

Big N

New member
מי הם המכירים של זמן האויר../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

וסל

New member
נראה לי

שיש לו או לה טעות כתיב.הוא התכוון לשאול"מהם המחירים של זמן האוויר" לדעתי זה 48 אגורות לדקה אם אתה לא נכנס למסלול מיוחד כמו סופשבוע או מסלול לילה או מסלול 2 מספרים נבחרים שהמחירים בהם 12 אג לדקה בזמנים הנ"ל.אבל העלות החודשית בכל מסלול הינה 9.90 ודמי המעבר בינהם 7 שקלים.בכל מקרה האס קיי עולה:300-תשלום חד פעמי ואח"כ26.9 לחודש שמתוכם אתה מקבל החזר שיחות על סך 14.9 .

idan3k

New member
לא, לפינגי הייתה שיגאת כתיב:

מהם המכירים של... והוא פשוט הדגיש אותה, מי באמת...

phingy

New member
לי אין שום טעות, ובקשר לזמן אוויר:

לא הבנתי אם הוא התכוון בשאלה למחירי דקת זמן אויר או כמה שווה ההנחה בזמן אויר זה עולה 40 אגורות לדקה בערך לפלאפון ובזק ו90 ומשהו לרשת אחרת בהנחה במבצע של האסקיי 20 ש"ח שווים ל40 דקות שיחה, יענתו לא דיברת בכלל שילמת 30 ש"ח, דיברת 40 דקות זמן אויר רגיל (לא לרשת אחרת) שילמת 10 ש"ח

Big N

New member
הטעות היתה שלך

מכירים במקום מחירים , יאללה חפיף

phingy

New member
אתם רואים איזה דפוקה שיטת התגובות?

זה נראה כאילו WIZ הגיב להודעה שלי אבל הוא בעצם הגיב לתגובה שכתבו לי

למעלה