פלייליסט עסק שחור - 11.3.2004

Snoop Dogg

New member
מה השיר שעכשיו בעסק? מהופעה חיה?

יש שיר עכשיו שאישה שרה ת'פזמון וזה מהופעה חיה ניראה לי... איזה שיר זה?

RunNGun

New member
פלייליסט עסק שחור - 11.3.2004

שעה ראשונה Outkast - B.O.B (Bombs Over Baghdad) Kelis - Milkshake D12 - My Band Cypress Hill - What's Your Number Notorious B.I.G Feat. Puff Daddy & Mase - Mo Money Mo Problems Busta Rhymes - Fire It Up צ'ינו וספיד - פריסטייל בעסק שחור 2Pac - Me Against The World Dr Dre Feat. Snoop Doggy Dogg - Nuthin But A G Thang The Fugees - Ready Or Not Remix שעה שנייה Eminem - My Name Is Beastie Boys - Paul Revere Missy Elliot Feat. Da Brat - Suck It To Me Wu Tang Clan - Wu Tang Clan Ain't Nuttin To Fuck Wit Cypress Hill - Ain't Going Out Eric B & Rakim - I Ain't No Joke The Roots Feat. Jill Scott - You Got Me - LIVE Crew Feat. Slick Rick - Just Another Case Kanye West - Through The Wire בנגלדת' - פעם ראשונה בחיים (תרגום מרוסית
) Soul - Shoot The Messenger Soul - Poem In The Game

RunNGun

New member
ספיישל הקלאסיקות הגדול

טוב בין כל ויכוחי הכדורסל (ויסלחו לי סופרים וביגו וערפדי וכולם שאני בריא עליהם - דרך אגב: עדיף לאהוב מאשר לשנוא. תמיד. זה הכל בעניין זה) בוא נדבר קצת על העסק של היום.... ספיישל קלאסיקות ענק, לקראת פינת קלאסיקה שתהיה בשבועות הקרובים בעסק - "מאחד יוצא שלוש", שבה לירון גורי והצוות יבחרו שלושה שירים מאלבום היפהופ חשוב וקלאסי. בלט במיוחד הביצוע המ-א-מם ל"You Got Me" (זה קלאסיקה!) של הרוטס. חוץ מזה היו גם צ'ינו וספיד בפריסטייל שאני יכול לקרוא לו בעיקר "צ'ינו כנאאאאסססססס"
, אבל ספיד היה נחמד מאוד. צ'ינו ככה.... וגם היה בסוף מיני ספיישל על ראפר בשם סול מאנטיקון (הרכב שמדברים עליו הרבה כאן), שנשמע מאוד מעניין..... בסה"כ תכנית סבבה.

wnoam

New member
*

Sole - Shoot the Messenger Sole - Pawn in the game "I cant avoid morning cliches, lying in the living room, staring at the ceiling, complain how ugly it is getting" "cause your remote control dreams are worth more to you than to them, you have to believe me, i wrote this with a BIG pen"

עוNר

New member
סחטייייייייין!!!

ובאותה הזדמנות... המלצה רותחת אש לאלבום הנפלא The Roots Come Alive! ביצפר לאיך עושים היפ-הופ חי וסוחף. ולמי שרוצה לחפור בעוד חומרים לייב של הרוטס: http://www.therootslive.com

volatile

New member
ד"א אפשר לקנות את כל הדיסקים

של סול דרכי
למעשה שמועה עברה באוזני שכבר השבוע נחתה בבן גוריון חבילה המכילה דיסקים של bottle of human אלבום הבכורה המעולה של סול, ושל Selling Live water האלבום החדש שלו. פלג.

mcVIDER

New member
למישהו יש את הפריסטייל???

אם מישהו הקליט את הפריסטייל בבקשה שיעלה אותו לפה

mcVIDER

New member
אני שואל שוב........

מישהו הקליט את הפריסטייל של צ'ינו וספיד????????

to shorty

New member
לא נראה לי

לא נראה לי שמישהו הקליט למה לא היה אפשר לשמוע דרך האינטרנט

you got me

של הרוטס, מתוך האלבום הנהדר שלהם מהופעה חיה the roots come alive הזמרת שם זאת ג'יל סקוט (שגם לה יש אלבום ממש ממש טוב), שכתבה את השיר במקור, אבל בגרסה המקורית הזמרת היא אריקה באדו

למעלה