פלייסטיישן 3

loshyt13

New member
פלייסטיישן 3

לפני כמה שבועות לא יודע איך נדלקתי על הקטע שבאלי סוני ושאני נדלק על משו הוא יהיה לי אבל תלוי אחרי כמה זמן ואז אמרתי בשביל מה יש לי את הסוד וההורים שלי בחיים לא היו מסכימים לי הם יגידו זה הרבה 4000 תחכה שנה ירדו המחירים וזה וזה ואז השתמשתי ממש ממש ממש בסוד וחזרתי מהעבודה עם רעיון אמרתי להם אמא אין בעיה לקנות תסוני אני יתן את מה שהרווחתי בשבועיים וחצי עבודה שלי (1300) ואני אמכור את הסוני 2 שלי ותלוו לי את מה שנשאר ואני יחזיר לכם בעבודות שונות והם הסכימו אבל אז חזרנו מחול והם אומרים שאני ישיג את כל הכסף כי אין להם כרגע כסף ובדוגרי אני יודע שזה חרטה לא חסר לנו כסף אבל הם כאללההה ומה שבכלל נראה לי שהם כבר קנו או שהתכוונו לקנות אבל היום התפרצתייי עליהם אמרתי כוסעמקק עם הקמצנות שלכם אמרתם לחכות שנה כדי שירד? אני מביא לכם הרבה כסף ומה שנשאר זה האלף שקל המסכנים האלהה מזה כבררר זה הרבה בשבילכם זה כמו הנחה אחרי שנתיים שזה יהיה בשוק מה אתם בסדרר ורבתי עם אמא שלי חזקק ואבא שלי אמר היית קרוב לסוני הזה חבל בגלל זה נראה לי חחחחח איזה באסה ושאמא שלי באה לחדר שלי אמרתי לה תעופי מפה יא קמצניתתת לא יכולתי זה שיגע אותי כבר ושאבא שלי אמר אתה קרוב לזה אז הוא אמר לך להגיד לה סליחה וזה ואמרתי לו לא רוצה כי לי קשה להגיד סליחה מה אני יעשה כזה אניי ועכשיו שתבינו פעלתי לפי כל המהלכים של הסוד והתפעלתי זה באמת סידר לי הרבה דברים טובים כדי שזה יהיה לי אבל הרסתי את זה ואני באנרגיות שליליות בזמן הזה לא יודע איך אני יקנה את זה לעזאזלל :( לא יודע מה לעשותתת לא יודעעעעע תעזרווו ורק שתדעו הרקע של המחשב שלי הוא סוני 3 אני חי ונושם סוני 3 חחח אני מגזים עכשיו אבל זה הדרך של הסוד לא?

אל תוותר

היי, כתבת שבשבועיים וחצי הרווחת 1300 ש"ח, ואם תמכור את הסוני הישן שלך כל מה שיחסר לך זה רק 1000 ש"ח. אני מציע לך להמשיך לעבוד ולחסוך, עד שיהיה לך את הסכום המלא בשביל לרכוש לעצמך את המכשיר בו אתה כה חפץ!!! הסיפוק שלך שהשגת בכוחות עצמך את מה שרצית בלי שום תלות בגורמים חיצוניים תהיה גדולה, אם תבחר לראות זאת כך. בהצלחה.

loshyt13

New member
תודה על שענית אבל....

אני חשבתי שיהיה לי כזה קל למכור את הסוני פירסמתי במלא אתרים היו כמה שרצו ולא הלך בסוף אפילו ביד 2 שאמור להביא דווקא הרבה אבל זה לא באו אליי בשום דרך עוד אנשיםםם :( :( מה אני עושה בסדר נגיד שאני יעבוד אבל בחודש הזה של החופש אין לי זמןןן אני יכול מקסימום 3 פעמים בשבוע כי אני לומד לאיזה מבחן של תחילת שנהה כן ביצפר חרא חח יעני מבחן ענק כדי לעלותל4 יחידות כי אני כרגע ב3 אבל אל דאגהה אני יעלה יש לי סוד חחח קיצר אני כל לילה משתמש בסוד ובאמת כל פעם הוא נראה קרוב וקרוב אליי יותר! אבל אפשר להגיד שנתקעתי פהה :O

CrazySheep111

New member
להגיד -

"נתקעתי פה" זה בדיוק ההפך ממה שצריך להגיד... תאמר- מפה יהיה טוב יותר, והכל יסתדר לטובה. וכו וכו...

CrazySheep111

New member
בוקר טוב!

קודם..., זה נכון שעלה לך רעיון טוב, אך הוא אבד בגלל התפרצות נורא סתמית..לכן בתחילה אני חושבת אישית שמגיע להוריך התנצלות, כי אין שום הצדק למה שאמרת להם. כבד אותם, הם דואגים לך ואכפת להם ממך. דבר שני, ישלך כבר חלק מהסכום... ושמת את המודעה ביד 2- תחכה בסבלנות ותאמין שמישהו יקנה ממך את הסוני הישן- אל תאבד תקווה לגבי זה, ואל תגיד שאפחד לא קונה- כי כך אתה מרחיק את זה ממך.. בינתיים תחסוך כסף מהצד לבסוף אולי יעלה לך רעיון חדש.... תמשיך לדבוק במטרותיך...והכי חשוב שתהיה בסדר עם משפחתך! יום נפלא

ליאת 888

New member
מרכיב מרכזי וחשוב בסוד

הוא החיוביות, לא רק לחשוב חיובי אלא גם להיות חיובי. קודם כל תהיה אדם חיובי, כלפי משפחתך בראשונה וכלפי הסביבה, היקום ירגיש את החיוביות ויקדם אותך למטרה. לדעתי עליך לא רק להתנצל לפני הוריך אלא בכלל להתייחס אליהם אחרת, לו ילדי היה מדבר אלי בצורה כל כך שלילית כפי שאתה תארת, הוא לא היה מאבד רק את המחשב, אלא לחלוטין את כל מה שיש לו!!! כולל אותי, אתה צריך להעריך את הוריך! להבין אותם! ולסמוך עליהם שהם אוהבים אותך, הם מספקים לך - לבוש, אוכל, מחסה לגור בו, כל השאר זה מותרות שהם נותנים לך מאהבה. אם אתה עובד ומרוויח יפה, לנער בגילך, אז תן לנושא עוד מספר חודשים, גם תרוויח עוד כסף גם המחיר בטוח ירד, תצליח עד אז למכור את הישן - וחלומך לחדש יתגשם. סבלנות וכבוד זה שם העניין.

למעלה