פלירטוטי תודעה

פלירטוטי תודעה

ציפורים מורעבות מנקרות בי המחשבות. במקורן החד פוערות בי פצעי תהיה ופקפוק. חופרות בבשר, מענות, מחלחלות,. קול ציוצן מהדהד בראשי ניתז מקיר אל קיר אינו נותן מנוח. מפייסת רוחי, מווסתת נשימתי מנסה להניסן להסותן. לא שוקטות הן אף לא להרף. ``הס`` אני מפצירה אך אין שומע אין בולם צווחתן. אז ככה, אם ההנהלה הנכבדת או המשתתפים חושבים שאין זה המקום לחומרים מסוג זה , רק אימרו ואפסיק מיד. ;-)

softy

New member
לא רק שלא תפסיקי...

ההנהלה התכנסה בינה לבין עצמה לישיבת חירום שלא מן המנין והחליטה פה אחד לא מתנגדים וללא נמנעים ( כי רק אני השתתפתי בישיבה) שתמשיכי! תמשיכי! תמשיכי! זהו המקום לכתיבה יוצרת מכל סוג שהוא!!!!! אני מיד הולך להביא משהו מפרי מקלדתי גם. עכיו לעם השיר שכתבת... קראתי אותו והוא תיכף עורר בי אסוציאציה של התלבטויות אמצע החיים, חוסר השקט, חוסר הודאות, הפקפוק בהמשך הדרך, הפקפוק בדרך שעשינו עד כה. אהבתי מאוד, הצלחת להביא את התחבטויות הנפש בצורה מטאפורית מדהימה. סופטי.

:))))) וואלה, סחטנית אני

איך הוצאתי ממך מחמאה איך?? תודה, תודה, שמחה שהבנת ואהבת.

softy

New member
חשבת שאתן לזה להעלם כל כך

מהר, לפני שיכנס לתודעה? אין סיכוי, יצירה כזו כל אחד או אחת צריך או צריכה להכניס לתודעה שלו או שלה. סופטי.

אתה , מסוכן אתה :cool:

עוד כמה מחמאות כאלה, ואני נופלת לרגלייך שדודה. מחזיקה חזק ולא נותנת לך לזוז.

שרון-ב-

New member
תחזיקי חזקקקקקקקק סופגי

את עומדת על פני תהוםםםםםםםםםםםם סופטי שם עיןןןןןןןןןןןןן זהירותתתתתתתתתתתתתת אוי, סליחה, יש פה הד תשמעי חביבתי אף אחד לא שאל אותך את צריכה לכתוב פה, כל פיפס שחודר לתודעתך באמצע הלילה או היום (חדירה וירטואלית....) אהבתי שרון ולא מהבית

כל זמן שרק את העין הוא שם

אני רגועה מה יקרה כשירצה לשים את ה...ין?? זה כבר ממש מדאיג!! ואני שמחה שאהבת. תודה שרוני.

יערית

New member
לא מבינה כ``כ

אני הילדה כאן מבן החבורה.. אפשר להאיר את עיניי? מה ישים ? ..ין? מה זה? זה מאכל? זה טעים? זה חפץ? מה זה לעזעזל..... יערית(בתמימותה)

זה..... זה......... או הנה

זה בדיוק האות החסרה. את יודעת?? נו..... תעזרו לי פה....... אני מתפתלת כבר שעה. זין, זין, הנה....... אמרתי. הבנת עכשיו- את כבר לא תמימה זהו.

למה לגזול מאיתנו את תמימותה של יערי

אנחנו מטפחים ומגדלים את התמימה בנשים ובמחי זיין אחד את מקלקלת הכל ?? היונה (שתרה אחר דברים צחורים כשלג)

את\ה מכיר משהו אחר

שמצליח לגזול תומתן של נשים בתולות?? עד היום- ואני כבר בלה מזוקן, לא הגיעה לאוזני שמועה אחרת. וצחורות כשלג מחשבותי הטהורות.

softy

New member
בואי אחדש לך...

ובאמת פעם מזמן הייתי רפי... אבל זה היה מזמן... כשנכתב _ין, דבר ראשון חשבתי על יין, כי הייתי כבר במקום שבו גנבתי את תומתה של בחורה חסודה באמצעות יין. הזין רק היה הכלי, האסטרטגיה הייתה יין. אבל הכישלון היה חרוץ. ולהצלחה יש אבות רבים. בגלל זה עכשיו אני משלם מזונות. סופטי.

שרון-ב-

New member
זהו - עברתם את בחינת הבגרות

סופגי סוף סוף כתבה זין (נכון התקרה לא נפלה והמחשב לא נכבה ?? לא משנה שהוא ממילא לא בא :) יערית, אם תכתבי לה ז - י - ן ואפילו תאייתי לה בטלפון..עדיין תחשוב שיש לך שגיאת כתיב מבחינתי תמימותה יכולה לייסד מוזיאון חדש בישראל ראש טוב סופגי... את וסופטי רצים ביחד, שמחה שאת שומרת לו על חושים מחודדים לא הייתי רוצה שהוא ירדם בלעדיי

שרון גם את מוזמנת

היי שרון!!! גם את מוזמנת לשאת את דברייך בדפי מודעות פנימית. גם אם טעיתי במינם של המוזמנים לפניך אני מתנצלת. האם סופטי הוא גבר או אישה? (אני חושבת גבר, כי טעיתי) חוץ מזה את כל הפיפסים שלך את יכולה גם להשאיר אצלנו. את תקבלי מה זה תגובות מפרגנות ואוהבות. הרבה אור ואהבה. מיכל

סופטי יקרה

סופטי היקרה היי!!! מנימת דברייך לסופגניה את מה זה מחוברת. אני מזמינה גם אותך לקחת חלק פעיל בדפי מודעות פנימית. שם יש הנהלה שמונה יותר מאיש אחד. שם כולם מנהלים את המסע אל ניבכי הנשמה. תנסי ותראי אולי תקבלי שם ימבה אהבה. הרבה אור ואהבה ללא תנאי וללא גבול. מיכל

אוי אופס סליחה טעיתי במינך 8-p

סופטי היקר!!! אני מאד מתנצלת איך העזתי להחליף את מינך. מהוא להיא איך עשיתי את זה? פליטת פה או פליטת מילים. כנראה שום דבר לא קורה במקרה. מקווה שסלחת. הרבה אור ואהבה. מיכל

שרון-ב-

New member
זה הענין מיכלי....מותר

לפלוט פה חופשי, ולא משנה מה... גם את ארוחת הבוקר, יאקקקקקקק אבל אנחנו ננקה אם צריך.. סופטי גבר וואוו, לא ארחיב את הדיבור על גבריותו כי יש לי רק כמה דקות כאן. תודה לך על ההזמנה האישית מבטיחה להכנס, לכתוב ואפילו לקרוא לחבר ותיק שלנו (מר מתתיהו !!!!!!!!!!!!!!!) יש לו המון ידע בתחום שלכם... שבת שלום שרון

ה-איה

New member
הודעה נבחרת...

ואת עוד שאלת אם חושבים שזה המקום לחומרים מסוג זה... אמרתי לך: מי שואל אותם?????

למעלה