פנטזיה

ronens82

New member
שלום.
אני ואשתי בני 25.
כבר הרבה זמן שאני מנסה לשכנע אותה לנסות מין אנאלי.
אני יודע שלא כל הזוגות עושים את זה, אבל הרגשתי שדווקא במקרה שלה היא כן נראית סקרנית כשאני מדבר על זה ולכן ניסיתי לשכנע בעדינות לאט לאט.
לפני כחודש היא אמרה לי שיש לה הפתעה בשבילי.
כשבאתי הביתה שלחה אותי להתקלח וכשיצאתי היא הייתה לבושה באופן סקסי במיוחד. התחלנו לשחק ולהתמזמז וכשהתחלתי לרדת לה פתאום הרגשתי למטה משהו קשה. היא צחקה, הרימה את הרגליים ושם, עמוק בתוך התחת שלה היה באט פלאג שקוף. לא האמנתי. זה היה המראה הכי סקסי שראיתי מימיי, ככה לראות את תוך הרקטום הורוד שלה מבעד לבאט פלאג. היא הביאה לי פנס והארתי פנימה כדי לראות עוד יותר טוב והזין שלי היה קשה כמו טיל. ואז היה המפנה: היא הוציאה את הפלאג מתוך הרקטום שלה וישר שמה לי אותו בתוך הפה. אני הייתי באקסטזה מטורפת, לא חשבתי בכלל. מצצתי אותו כמו סוכריה ונהניתי מכל שבריר שנייה. אין לי מושג איך היא ניחשה שאני יאהב את זה כל כך.
אחר כך כשראינו כמה שזה כיף לי לטעום את התחת שלה המשכנו ככה, ליקקתי לה את פי הטבעת לא יודע כמה זמן, אולי שעה. היא גמרה כמה פעמים. החדרתי לה אצבעות, את הלשון הכי עמוק שאפשר, את הפלאג ואפילו בננה מקולפת ומה שהיה הכי כיף היה לטעום את כל מה שיצא מתוך התחת שלה, ככה ישר מתוך התחת לתוך הפה שלי. והמון פעמים! כולל לאכול את הבננה אפילו שהיא התקווצ'צ"ה קצת בתוך הרקטום שלה. אולי בדיעבד זה בעצם מה שהפך את אכילת הבננה לעוד יותר כיפית. מאד נהניתי אחר כך מהסקס האנאלי אבל למעשה דווקא הפור פליי של זה, טעימת התחת שלה בכל מיני צורות, זה מה שהכי גירה והדליק אותי. אח"כ היה לנו קשה להיפטר מכל כמויות הזרע ששפכתי לה בתוך התחת...
מאז למעשה הבנו שזה מה שהכי מגרה ומטריף בסקס האנאלי ואנחנו מקדישים לזה המון זמן.
האם זה נורמלי שאני כל כך נהנה מהטעם של הרקטום שלה? האם זה משהו שמעיד על הומוסקסואליות אצלי אפילו שאני בכלל לא נמשך לגברים? האם אני מסכן את הבריאות שלי בטעימה של כל מיני דברים ישר מתוך הרקטום שלה וכל כך הרבה פעמים? כמובן שאין באמת איזה טעם מובהק אמיתי, כמו מתוק או מלוח או מר או משהו כזה אבל יש איזה טעם עדין, מאד דומה לטעם של הכוס שלה, אבל הטעם הזה משגע ומענג אותי ברמות עילאיות ובשבילי התחת שלה זה הדבר הכי מתוק בעולם.

born8282

New member
הכלב שלי תמיד אוהב לאכול קקי של כלבים אחרים, אז כן בטח זה נורמלי חחח

emh

Member
האם זה נורמלי...
מה שעושה לך את זה, אין צורך להתעסק במחשבות האם זה נורמלי
(כל עוד אתה לא מתעסק במשהו שהוא על גבול הפלילי, כמו חניקות, לקחת ממנה דם וכו...)

האם זה משהו שמעיד על הומוסקסואליות אצלי אפילו שאני בכלל לא נמשך לגברים?
אתה גבר נשוי שעושה מה שאתה עושה עם אשתך
אפילו לא כתבת שהיא מחדירה לך דברים,
(יש גברים שנהנים מזה, לא אופתע אם לא רצית לספר דבר כזה)
אז למה לך לחשוב בכלל על הומוסקסואליות?
אני ממש לא מצליח להבין מאיפה זה בא.
(כלומר הבנתי שאין כאן עוד גבר)

האם אני מסכן את הבריאות שלי בטעימה של כל מיני דברים ישר מתוך הרקטום שלה וכל כך הרבה פעמים?
אתה חושף את עצמך לחיידקים, קוליפורמים וכו... נחשפת כבר אז אם תרגישו שיש בעיה - תתייעצו עם רופא משפחה

למעלה