פנייה לבית הדין לעבודה

מצב
הנושא נעול.

מוקילה1

New member
פנייה לבית הדין לעבודה../images/Emo47.gif

פנייה לבית הדין לעבודה

ברצוני לפנות לבית הדין לעבודה בנושא אי תשלום חלק ממרכיבי השכר. שאלותי הן: א. האם אני יכולה לעשות זאת ללא עו"ד? ב. אם כן מהם צעדים שעלי למלא. ג. האם יש בבית הדין לעבודה סטודנטים הנותים ייעוף חינם להקהל הרחב? ד. כיצד מגיבים השופטים לנוכח אזרח בודד מול משרד ממשלתי? ה. האם יש תקדימים לכך? תודה.

שיר ורד

New member
תשובות

פנייה לבית הדין לעבודה

ברצוני לפנות לבית הדין לעבודה בנושא אי תשלום חלק ממרכיבי השכר. שאלותי הן: א. האם אני יכולה לעשות זאת ללא עו"ד? ב. אם כן מהם צעדים שעלי למלא. ג. האם יש בבית הדין לעבודה סטודנטים הנותים ייעוף חינם להקהל הרחב? ד. כיצד מגיבים השופטים לנוכח אזרח בודד מול משרד ממשלתי? ה. האם יש תקדימים לכך? תודה.
תשובות
א. כן ב. לןקחים את הטופס (אפשר למצוא גם בקישורי הפורום) ממלאים על פי ההוראות ומצרפים מסמכים על פי הצורך. ג. לא יודע. ד. מגיבים נהדר. ה. תקדימים למה? להגשת תביעות - המון.

תשובה ל -ג: אין.

תשובות
א. כן ב. לןקחים את הטופס (אפשר למצוא גם בקישורי הפורום) ממלאים על פי ההוראות ומצרפים מסמכים על פי הצורך. ג. לא יודע. ד. מגיבים נהדר. ה. תקדימים למה? להגשת תביעות - המון.
תשובה ל -ג: אין.

לניסוח התביעה או לברורים כללים,

פנייה לבית הדין לעבודה

תוכל לפנות גם ל-ש.י.ל. נדמה לי שיש קישור שלהם בקישורי הפורום. יש לי בעיה במחשב - אז צר לי שאני לא יכולה לצרף קישור, אבל אם תעשה חיפוש מהיר תמצא אותם מהר מאוד. יש להם המון סניפים. בהצלחה.

מוקילה1

New member
בית הדין לעבודה.

תוכל לפנות גם ל-ש.י.ל. נדמה לי שיש קישור שלהם בקישורי הפורום. יש לי בעיה במחשב - אז צר לי שאני לא יכולה לצרף קישור, אבל אם תעשה חיפוש מהיר תמצא אותם מהר מאוד. יש להם המון סניפים. בהצלחה.
בית הדין לעבודה.
תודה רבה.

ועוד משהו....

פנייה לבית הדין לעבודה

ועוד משהו....
אם התביעה היא פשוטה - כגון מה שאתה מתאר - בהחלט מקובל לייצג את עצמך וביה"ד מאוד אוהד. אבל אם ישנם דברים מורכבים יותר, עיקולים, ברור השאלה האם מישהו הוא עובד/מעביד ועוד כל מיני, הרי שאז לא מומלץ לפנות לבד. במקרה שלך נראה, שרצוי ואף מומלץ לפנות לבד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה