פנסיון נהדר לכלבים מצורף קישור לאתר

גלגלוש

New member
פנסיון נהדר לכלבים מצורף קישור לאתר

הכי טוב שיש פנסיון ביתי לכלבים מפונקים במיוחד www.dogshost.starwebz.com

Snooopy Girl

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

צורף לקישורי הפורום
הקישורים של הפורום עוד בהתפתחותם, אז בבוא הזמן יפתחו קטגוריות חדשות עם אתרים נוספים

אנדראה

New member
בעסה לשים כלב בפנסיון- אני תמיד

מחפשת אלטרנטיבות אחרות כשאנחנו יוצאים לחופשה. בד"כ אמא שלי באה אלינו ושומרת עליה וגם גיסי מאוד עוזר. היתי ממש מתבאסת להשאיר את טיה בפנסיון- אני לא סומכת עליהם מי יודע מה.

Snooopy Girl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

מרוב שאני דואגת אני כבר מעדיפה לא לצאת לחופשה
. גם אני מעדיפה להשאיר את הכלבה אצל מישהו שאני מכירה, בוטחת בו, ויודעת שיכול לטפל בה מאשר אדם זר שאיני מכירה, אפילו אם יש לו את ההמלצות הכי טובות בעולם... אישית - עוד אף פעם לא שמתי את תיקי בפנסיון, ואני מקווה שאף פעם לא אצטרך... אבל יש מקרים שאין עם מי להשאיר, לכן יש לנו בקישורים את פינת הפנסיונים לכל מי שצריך

גלגלוש

New member
לכן הקמנו את הפנסיון שלנו

אם תכנסי לאתר אז תראי שלא כל הפנסיונים הם מבאסים הפנסיון שלנו הינו ביתי כנסי לאתר כדאי!!!!!

matansolomon

New member
פעם רצינו לעשות כזה דבר בבית שלנו..

בגלל שיש לנו גינה גדולה ובית גדול במיוחד... איפה הפנסיון שלכם נמצא
יותר נכון, איפה אתם גרים

gozala

New member
היי מתן ../images/Emo6.gif וואחד עולם קטן ../images/Emo24.gif

גלגלוש

New member
ית גול וגינה לא מספיק../images/Emo5.gif

לפני שעושים "דבר כזה "צריך הרבה ניסיון עם כלבים ואני לא מדהרת על לגדל כלב בבית, כדאי לתקופה לעבוד בפנסיון גדול ללמוד שיטות עבודה וטיפול לקחת קורס עוזר לוטרינר על מנת לזהות בעיות רפואיות ולהגיב בהתאם מדובר בעסק עם המון אחריות וללא ביטוח אנו מתעסקים כמעט עם ילדים של אנשים והאחריות והמקצועיות הן במקום הראשון העבודה עצמה היא 24 שעות ביממה. חשוב על זה שוב לך בקר בפנסיונים ורק אחרכך תתחילו לחשוב על זה בהצלחה גל מויאל הכי טוב שיש

למעלה