פסטיבל היפ הופ

moshe alfasi

New member
לכי תדעי מה עובר בראש הקרימינלי שלו...

תאכלס לא כזה אכפת לי, כן? סה"כ מגניב לגמרי כל העניין... נראה...

דנטל

New member
הוא בסך הכל חתלתול מקועקע

ואתה מסקרן אותו, אז תהיה מנומס ותגיד לו שלום.

moshe alfasi

New member
קצת הגזמת, אני חושב...

סך הכל אני לא עוקצני, אני תמיד אומר מה שאני חושב לטוב ולרע... בד"כ אני בעד הכל ואוהב הכל, ה' יודע איך נהייתי במצב שאני עוקצני אבל שיהיה בכיף. כמובן תמיד יש את היוצאים מן הכלל, שבד"כ יואב מגלם אותם (נושאים,שירים וכו') שיש ממש רגשות מעורבים לגביהם... הכל כ"כ קיצוני, קצת קשה לי עם זה, סה"כ, אחד הראפרים המגניבים שיש בארץ עוקצני הרבה יותר ממני ועם חוש הומור רב יותר, וכנראה אגיע מחר... לא תזיק לי איזה בירה צהריים-ערב שכזו.

דנטל

New member
בירה? אתה לא בקטע של ערק?

בכל מקרה, אני מודה שמזמן לא עקצת, זה עבר לך כמעט לגמרי עוד מאי-אז שהלכנו לזאפה.

moshe alfasi

New member
יש מצב שאני מתחבר יותר לצד הרגאיי

שלי בזמן האחרון... עראק ברור- אבל כשנוהגים זה בעייתי מעט, אז עם שני חצאים לא כזה נורא להיות עם הרגל על הדוושה. הזאפה כ"כ ישן
אולי אעלה תמונות משם בהזדמנות... גם שלך :))

dudig19

New member
היה טו-אוב

אמנם אני שומע את סאב ומשפחתו כבר שש שנים אבל רק היום יצא לי להיות בפעם הראשונה בהופעה שלהם. אני מרגיש כמו איזה גרופית... הייתי בשורה הראשונה וצרחתי את כל השירים חחח.. ואני לא ילד.. היה כיף ברמות שלא יתוארו. הם שרו לא הרבה אבל מה ששרו היה חרייייייף!!! יאללה אני מעכשיו יתחיל לחפש הופעות שלהם. מי שצוחק עלי בן כלב

חח.. אני לא אצחק../images/Emo3.gif

אני כמעט כמוך, שומע אותם משהו כמו 6 שנים אבל יצא לי להיות רק באיזה שתי הופעות, ואפילו זה היה מזמן. שמח שנהנית אח שלו!

moshe alfasi

New member
אני לעומתך לא כזה התלהבתי...

היה סביר מאוד, דנידין וקוטלר הביאו הופעה מגניבה בתחילת הערב אך עם זאת מצועצעת מדי... אלון דה לוקו עלה והעיף את הקהל, כאן דווקא היה נחמד, אמנם שמעתי את האלבום שלו פעם אחת כדי לשמוע על מה העניין- אבל היה תענוג בהופעה שלו. בסופו של דבר עלו תאקט, בהתחלה זה היה הצל ומטרו, שרו כמה שירים מהאלבום של הצל. כאילו הם בוחרים בשירים הכי פחות טובים כדי לשיר בהופעה... אני חושב שאם איציק שמלי היה שם- בכיף יכלו לבצע את "לבדי" שזה שיר ענק. היה תענוג לשמוע את פומפ איט אפ בלי הבית של KYD- בהחלט הנאה רצופה. מכוערת של הצל היה ממש טוב...בהחלט העיף. לאחר מכן סאב עלה- היה את בת 60 שאני ממש סולד מהשיר הזה. שרו את טורו בביצוע מעולה... יותר מזה אני לא זוכר. סה"כ היה לא רע בכלל... רק משהו קטן- ברגע שמנסים לקדם אלבום, לא משמיעים את הלהיטים כי אנשים לא מקשרים את זה לאלבום. בהצלחה.

למעלה