פסיכומטרי,

highq10

New member
זה אומר שאני מעל

99.9 אחוז מהאוכלוסיה, כלומר באחוזון 0.01, כלומר מעל סטיית התקן השלישית.

it4chi

New member
שאלה

לא אומרים לך מה האייקיו שלך? למשל 175 או משהו כזה. בכול מקרה, זה בטח גבוה. :) כל הכבוד.

theXequation

New member
35 זה הציון הגולמי שהתקבל במבחן

מהציון הגולמי מפיקים ציון IQ. במקרה של הכותב מצא כי הוא נמצא מעל סטיית התקן השלישית. ייאמר לזכותו כי המבחן של מנסה נורמל לא מזמן (בטווח השנה האחרונה) ולכן הוא די מדוייק.

theXequation

New member
לא יודע אם אוכל לעזור לך בזה

אבל בפורום פסיכומטרי ניסית? לגבי לימוד עצמי - מבורך. הציפיות שלך גבוהות ולא אני זה שיפיל את רוחך. הטיפ שלי לא להילחץ ולהישאר רגוע, גם 750+ יסלול לך דרך קלה בהמשך. בהצלחה

25252525

New member
יש עוד פקטורים שאתה צריך לקחת

בחשבון במידה ואתה מעוניין להוציא 800. הסבר: יש כמה משתנים שמשפיעים על הציון בבחינה. לחלק יש השפעה גדולה יותר, לחלק נמוכה יותר. נראה שאתה די מסתמך על ציון הIQ, אבל קח גם בחשבון גורמים "מקריים" כמו: חוסר הבנה של שאלות מסוימות, שאלות שלא מנוסחות טוב. כמו כן, עשויות להיות גם שאלות בודדות שפשוט לא תדע( אף אחד לא מכיר את כל המילים באנגלית/עברית). לדעתי האימון האידאלי עבורך הוא פשוט תרגול, ועוד תרגול. אין טעם שתתמקד כ"כ בחומר התאורטי אלא יותר בפרקטיקה. נסה לראות איך אתה מתמודד עם המשתנים שציינתי: עייפות, בעיה בניסוח השאלות, ניצול הזמן באופן מירבי. בכל מקרה לא נראה לי שמבחינת עדות הקבלה יש הבדל גדול בין 790 ל800. בהצלחה:)

למעלה