פסססססססססססססססססססט....

לבונה

New member
פסססססססססססססססססססט.... ../images/Emo13.gif

שלום...אני לבונה ואני מכורה. עכשיו אתם צריכים לענות במקהלה: (שלום לבונה, אנחנו אוהבים אותך לבונה) גירדתי את הקירות עם הציפורניים....דפקתי את הראש בקיר...טיפסתי על התקרה...ספרתי עד 10 נשמתי ושאפתי נשימות עמוקות, עזר? (זובי)!!! סוף סוף הצליחו לתקן את החללית המחחחחחחורבנת הזו!!! נ.ב. יש כאן אנשי תמיכה??? אני רוצה ללחוש ככה בשקט....... אאאנננננניייייייייי ששששששוווונננננאאאאאאאאתתתתתת אתתתתתכככככםםםםם

שלום לבונה......אנחנו.......

מבקשים ממך להתלוות אלינו לבונה , זה רק הליך שיגרתי לבונה , האזיקים לבונה ? רק בודקים הקף ידיים נכון חליפה יפה לבונה ? את לא צריכה שרוולים לבונה , ככה יותר נוח לבונה לא , לבונה , זה לא באמת חשמל לבונה , זה רק בכאילו לבונה , למה מדביקים לך אלקטרודות לבונה ? זה רק בשביל לעזור לך לבונה למה 1000וואט לבונה ? כי היום עושים טוסטים לבונה שימי שניה מנורה בפה לבונה, פשוט ,.הלך החשמל במסדרון לבונה לילה טוב לבונה . דרך אגב , לבונה , אנחנו אנשי תמיכה ואנחנו אוהביייייים אותך....בעעעעעעעעע

לבונה

New member
אני רק שאלה לרופא..

ססססססססססססססססססאחתקקקקקקקקקק התגעגעתי אתה מאלה האנשי תמיכה נכון? (עד כמה שזכור לי טוב נו.. גילי המתקדם והסניליות המתפרצת)... כמה? אבל כמה אפשר לבקש מבן תמותה להפעיל מחדש את המחשב? כמה? (עכשיו אני צריכה איש תמיכה נפשית)

אילה.

New member
שלום נה נה נה

אנחנו אוהבים אותך. ולמה לא אמרת שאת צריכה תמיכה למה?
אילה תופרת חזיות עם דיפלומה

שלום באמתתתת נה נה נה

את באמת זקוקה לתמיכה ולא סתם תמיכה תמיכה חזיתית אפילו תגידי, י´מלעונה איפהההההההההההה נעלמתתתתתתתתתתתתת??????
מחריבה אלופה בחזיות

שאול-22

New member
גולדה והנחש ../images/Emo122.gif ../images/Emo121.gif

http://www.ohmygoodness.com/cgi-bin/m/www_f/MUSIC/Cards/halloween/Animated/trickortreat.gif יש להדליק תרמקולים מצורף קישור

לבונה

New member
מחחרררררררר ../images/Emo24.gif ייבבבבהההההה

נראה לך שאני אתן לך את התענוג להיות לבד? לקבל חדשים? זובורים? התעללות? לבד? למההההההה מממממממממהההההההההההה? (בליווי תנועה סיבובית של היד)

שמענו אותך.... ../images/Emo67.gif

רק בלי הבטחות רוצים ת ו צ א ו ת
ראית כמה חדשים עברו פה בקלות בימים האחרונים?. איפההההה???? איפה ימי החביות רבאק?? מחריבה פותחת ועדת קבלה לבונה מחלקת מספרים

לבונה

New member
חירבה נראה לך?

נראה לך? זה פסק זמן...... (הייתי חולה, שברתי ת´רגל, הכלב אכל לי ת´שיעורים, האוטו לא הניע) רשמתי את כולם...

לבונה

New member
שששששששששששלום לה לה ../images/Emo79.gif לה

ואיי הוסיפו אייקונים חדשים...... טוב..תרשמי מידה A50 הייתי מתההההההההההההההההההההההההההההההההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בחלוםםםםםםםם

למעלה