פעילויות וארועים בחינם...יש דבר כזה...

dafgol

New member
פעילויות וארועים בחינם...יש דבר כזה...

מזמינה אתכם לשרשר לכאן המלצות על ארועים, טיולים, שווקים ומופעים חינמיים ששמעתם ראיתם ביליתם ....אולי נקל ככה קצת על הכיסים של כולנו
ממליצה על ארועים בבית לחם הגלילית, בכל יום חמישי בערב "שוק לילה" במתחם גדול בחוות התבלינים, כולל פינות בישול יצירה אומנים דוכנים וכו'...בחלק מימי חמישי מתקיימות גם הצגות לילדים , ללא תשלום. אתם מוזמנים להוסיף המלצות רעיונות וביקורת אם הייתם נהנתם או לא נהנתם במקומות הללו. המשך חופש נעים....

לכל ההורים שכבר מטפסים על הקירות,

ודאי תתעניינו במבצע "קיץ בחצי מחיר" שלנו. אנחנו יודעים שהסבלנות שלכם עוד שנייה נגמרת, שלא לדבר על רעיונות מה לעשות עם הילדים בחופשה
אם אתם לקוחות לאומי קארד, מגיעה לכם הטבה במגוון אטרקציות תמורת נק' אחת. האטרקציות מתאימות גם לגדולים וגם לקטנים; סינמה סיטי, לונה פארק, בית חלומותיי, ג'ונגה ג'ונגה ועוד לא מעט אופציות כדי שכולם יוכלו למצוא את ההטבה המתאימה להם. פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר שלנו. תחזיקו מעמד, עוד שנייה מגיע ספטמבר! צוות לאומי קארד online.

אסתיק3

New member
פעילויות חינם - טיול לילה

אני לא כל כך אוהבת פעילויות חינם מאורגנות, בעיקר בגלל שהן הרבה פעמים צפופות מאד. פעילויות חינם יכולות להיות גם יוזמות שלנו. אתמול יצאנו לטיולילה - טיול לילי שמאיים להפוך למסורת. היוזמה שלי, בשנה שעברה אירגנתי כמה משפחות ויצאנו לטיול לילה הראשון, השנה הצטרפו עוד שתיים, אפ אחד לא פרש. אני לא מעזה להגדיל מידי את החבורה - כי לוגיסטית זה בלתי אפשרי. הרעיון - להכיר להם קצת את חיי הלילה. בעיקר, מי עובד בשבילם בלילות. היינו במאפיה, בתחנות משטרה, מכבי אש ומד"א ואתמול הם ערכו קניות בסופר מרקט לפיקניק לילי. אתם מוזמנים לקרוא חוויות. כל פעילות שתבחרו לעשות היא טובה, הלילה והחבר'ה הם כבר חוויה בפני עצמם.

למעלה