פעילות העמותה

פעילות העמותה

שם העמותה : העמותה לקידום ושמירת זכויות חולי הכליות . אני רכזת פניות העמותה מטפלת מול מוסדות מארגנת טיולים וכנסים מקצועים ואפילו מצטרפת עם מטופלים לוועדות רפואיות עם הצלחות לא מבוטלות. אישית אני נשואה למושתל כליה ובעצמי תרמתי כליה לאחותי מאז אני פעילה מסתובבת בבתי חולים ופועלת. העמותה מוציאה טיולם ביחידות השונות כשהמטופל אינו משלם עבור טיול אלא רק ארוחת צהריים שהיא מסופסדת הטיול מאורגן מתרומות שאני מגייסת והיו לא מעט כאלה לחודשיים הקרובים יש 3 טיולים מבטחיה להביא עוד בעלי מקצוע מהשורה הראשונה לרווחת המטופלים יו"ר העמותה הינו אבי אברהם מושתל כליה איש צבא בכיר לשעבר וכיום מנהל באחת החברות הגדולות בארץ איש ביצוע ויכולות מוכחות. ושאלה איזה עו"ס אני בקשר התשובה היא אם כולן . אשמח לענות לשאלות נוספות. WWW.INKF.ORG.IL

Avraham F

New member
לאורלי מיכה

כגולשת בפורומי "תפוז" חדשה, כדאי שתדעי, כי אין צורך לפתוח בכל תגובה "שרשור" חדש. אפשר להגיב במסגרת השרשור בו נשאלה שאלה. כך נשאר כל "נושא" במסגרת אחת, ומקלה על חיפוש. פתיחת "שרשור" חדש, מקטינה את מספרם בכל דף. התוצאה, תגובות אחרונות "נבלעות" לדף הבא. *** חברים (של סופר) להזכירכם, אל תענו לי.

חן חן על פעילותכם.

אני תקווה שציבור חולי הדיאליזה והמושתלים ימצא בכם בית וינטוש את העמותה ההיא שעד היום אני ואחרים לא מבינים מה תפקידה בחיים. ובקשר לאברהם,זו בעייה לא קטנה אבל את תתרגלי. הרבה הצלחה.

ס לוי

New member
לסופר מיסטר !!!

במקום להסתתר תחת שם עלום ולהשמיץ, אולי תזדהה ותגיד בדיוק מה אתה רוצה. אם יש לך כל כך הרבה טענות ואולי מוצדקות גם למה אתה לא קם ובא לנסות ולעזור ולהשפיע ??? קל מאוד לשבת בבית, לא לעשות כלום ורק לבוא בטענות ולהשמיץ תחת שם עלום. הרבה בריאות !!

D o r o t h y

New member
מהכרות אישית

עם אורלי וגם עם אבי, כל מילה פה נכונה אישית נהניתי מפעילות העמותה כחולת דיאליזה ואני גם מודעת לפעילויות שנעשות בשטח. מעולם לא מנעתי פרסום של פעילות של אף אחד העודה משהו למען החולים. אבל אני לא מוכנה לבלאגן כזה.

a v i c o

New member
את עושה נכון בכך שאינך מונעת "פרסום"

אלמלא ההודעה כאן לא הייתי יודע על מרתון שאלות לפרופ הנכבד. והבלגן שאת מדברת עליו הוא מדומה ומשרת את מי שהמעמד הוירואלי שלו חשובים לו טיפה יותר מטובתם של חולים. טבעי שאנשים כאלה חשים מאוימים ע"י כל גורם חיצוני שמגיע מפורום אחר ומנסה לעזור בדרכו שלו לכולנו .

ריס26

New member
לא הבנתי כלום

מכל הבלגן האחרון מי בעד מי נגד ועל מה ומי (וסכמני)

Avraham F

New member
אין מה להבין מלבד ...

ידידי (מהמעט שנותרו) ריס26, D o r o t h y - (דורית), היא מנהלת המכובדת הפורום הזה. ס לוי - (סלבו), חבר הנהלה, גזבר ומנמל הפורום, של "העמותה לחולי כליה ומושתלים". אורלי מיכה - רכזת פניות "העמותה לשמירת זכויות חולי הכליות", מטפלת מול מוסדות, מארגנת ופעילה מאד. Avraham F - (א.פ.) הוא משיב פעיל בפורומים שבהנהלת דורית וסלבו, יש אומרים שהוא לא רלוונטי. a v i c o - (אבי כהן), מושתל, גולש בפורומים נפרולוגים, מעיר לפרקים, אבל בעל ידע בענייני מתווכים. "סופר מיסטר" - גולש אלמוני בכל מיני פורומים, לאו דווקא נפרולוגים, כנראה חכם מאד, אבל כאן לא מוכיח זאת. ריס26 - מטופל ציפקית. (שאתה מכיר אותו). מלבד דורית, המנהלת ביד רמה ובסמכותיות את הפורום הלא מקצועי (כהגדרתו) הזה, קשה מאד לדעת מי מבין הנ"ל הוא "בעד" מי. אבל בטוח שכמעט כל אחד מהנ"ל "נגד" מישהו אחר. כמעט ואין הידברות ביניהם, מעבר לפורום, אז, לרוב ביניהם, זה כמעט כמו שיח של חרשים. אני רק חושב על שנאמר: "...כִּי רַבָּה רָעַת הָאָדָם בָּאָרֶץ, וְכָל-יֵצֶר מַחְשְׁבֹת לִבּוֹ, רַק רַע כָּל-הַיּוֹם".(בראשית ו', ה').

למעלה