פעם בחודש זה הורס אותי

פעם בחודש זה הורס אותי

פעם בחודש, ככה, בלי הודעה מראש, זה מגיעה, טוב נו אולי יש התראה מוקדמת לפני שזה מגיע, אבל זו הבעיה ההודעה המקדימה שלך אלי. היא מלחיצה אותי לגמרי ומתירה מעלי את כל האינרגיות החיוביות שלי, ואז אני כועסת, בוכה ומתעצבנת, ואתה אומר שאתה לא אוהב לראות אותי ככה, כאילו שאני אשמה בהתנהגותם החוצפנית והפולשנית לתוך גופי שלי הצנום שמה שלא פוגע בי הטבע, פוגע בי ההורמון הזה שממשיך להשתולל ואז כמו ברקים ואף לרוב רעמים משל לכעסי זה התמים היורד אט אט כמטר של סיפורים ושוטף בחוזקה את אוזנך הקשובה, לאחריה אתה אומר שנמאס לך ואתה לא יכול יותר, הספיקה לי פעם אחת לראות אותך בכעסך, לא עוזר לי שאני נחמדה אליך תמיד, לא עוזר לי שאתה אוהב אותי ולא עוזר המשפט שאומרים אם אוהבין לא פוגעים ולא עוזר לי שאני אומרת שאין לי כל חלק בזה, אתה נעול בדעתך שאת הקשר הזה אתה לא רוצה. וכל זאת כי פעם בחודש פתאום השתוללתי צעקתי והתפרצתי, ואז אני מבינה שהנה זה שוב קורה לי, המחזור הזה פעם בחודש הורס אותי כל פעם מחדש ודופק לי את הקשר שהיה הכי נפלא. אז באמת שלא התכוונתי חבר, זה לא אני זה הוא, האדום הזה שחודר לגופי ופוגע בכל חלקה טובה שבי, גם לך יש את זה ויותר מפעם בחודש, אצלך ההורמונים עובדים ללא הפסק וזה רק עושה לי טוב וגם אותי מספק, חבל שבחרת בדרך הזו, לאמר לי שאני קרציה שכזו, תאמין לי שזה לא אני כי משהו חדר לתוכי באופן קבוע פעם בחודש, מה אני אמורה לעשות? לא להגיב ולשתוק? אבל זה לגמרי קשה, תתחשב בי בבקשה רק ביום הזה. אוהבת אותך מאוד מאוד - בכל זאת מתוקה !!!

למעלה