פעם ראשונה שאני מקום 1

alexdei

New member
פעם ראשונה שאני מקום 1../images/Emo13.gif

בדיוק סיימתי משחק של 4 קשה מאוד על 124 נקודות (בסה"כ מה שהיה בקופה) וניצחתי. שניים קפצו עלי בהתחלה אבל כבר הייתי מוכן לזה ממשחקים קודמים והשמדתי את שניהם והשחקן השלישי שבר את הראש נגד אחד מהם ואחרי זה גם הוא חטף בראש

alexdei

New member
דרך אגב..כרגע במשחק אין הטבות למי שמקום 1

אז תציעו כל מיני הטבות כדי שנציע אותן לערן אחרי זה. אפשרי לעשות היכל תהילה-ובדומה למצ1 ו-2 השחקן יקבל תומך (לא משנה אם חודשי/שנתי) זה בינתיים מה שעלה בדעתי..

Bleys1

New member
היכל תהילה לא מתאים למשחק!!!

וגם לא הנקודות המטומטמות... המשחק הזה בנוי ככה שמי שמשחק בו יותר אז יש לו יותר נקודות... (כמובן שיש גם צורך במקוריות, לא שאני מוצא הרבה מקוריות למשחק הזה...)

alexdei

New member
אחרי המשחק הנוכחי שלי יהיו לי 996 נקודות!

חחח ואז אני אצטרך להשיג מאיפשהוא 4 ואז יהיה מספר עגול

alexdei

New member
באג!!

לפני המשחק היו לי 810 נקודות אחרי שנכנסתי למשחק היו לי 748 (248 בקופה) אחרי הניצחון יש לי 971 איך זה הגיוני??

alexdei

New member
עכשיו אני בתהליכי סיום של הקרב הכי קשה שהיה

לי עד כה: חיפשתי עולם ומצאתי אחד שהדמי הכניסה אליו הם 25 נקודות (עולם של 2) כתבתי לה הודעה ביחסים שאני הולך לאכול ושלא תשחק בינתיים והיא הבטיחה שהיא לא תשחק. כאשר חזרתי, גיליתי שכל המפקדה שלי מוקפת ב-8 אוגדות מטוסים מסוקים ומפציצים. חשבתי שאני הולך להפסיד אך מיד התעשתתי והנחתי מוקשים ובניתי אוגדות מסיביות והצלחתי להפיל אוגדה אוגדה ואת כל הכוח האווירי שלה... לבסוף הנה שתי הודעות שקיבלתי ביחסים: "אתה טוב לא פלא שאתה במקום הראשון כל הכבוד לך וסליחה לא התכוונתי לתקוף אותך כשאתה אוכל אבל ראיתי שכבר פלשת לשטח שלי. אני כנראה יפרוש עברה כבר שעה , נכון ?" הרוב שולחים לי הודעות כאלו אחרי שהם נלחמים נגדי
וזאת: "עוד 50 נקודות זלוף ישתגע"
אבל...הקרב עוד לא נגמר אז הכל יכול לקרות..או שלא (
)

למעלה