פצעי בגרות

life?

New member
פצעי בגרות

היי שלום רב יש לי בעיה מאוד שמאוד מציקה לי ואני מבואס מאוד הבעיה היא שמופיעים לי פצעי בגרות כל הזמן והם לא עוזבים אותי אני שותף את הפנים 3 פעמים ביום ושם מישכות אך לשב. הקטמים האדומים יורדים אבל בקצב ממש ממש איטי ולפעמים נוספים פצעים אני לא מזיע בכלל ביום יום ואני גם לא מיתלכלך ממש אני גם אוכל רק אוכל בריא שכולל ביצה במים אחת ליום סלטים לחם חלב תפוחי אדמה במים בלי שוקולד ובלי אוכל עם שמן כימעט בכלל אם אני אוכל אוכל עם שמן אז רק באחוזים קטנים כמו לחם שאין בו הרבה שמן דרך אגב האם זה טוב להישתזף במצבי הנוכחי? אם תענו לי לשאלה אני ממש אשמח תודה רבה מראש.

תשובה...

אז ככה, זה טוב שאתה שוטף את הפנים (רצוי לשטוף עם סבון המתאים ),אך זה לא יפתור את הבעיה לגמרי ,וזה טוב שאתה שם משחות,(רצוי להשתמש באחד שלא יגרה את עור הפנים), אך זה תלוי גם במשחה(עד כמה שאני יודע), ולפי מה שאני יודע זה לא משנה עם אוכלים אוכל המכיל שמן,או שוקולד, כיוון שהפצעונים נוצרים כאשר בלוטות החלב נסתמות, עקב הפרשת שומנים מוגברת(דבר נורמלי לגיל ההתבגרות).כן,זה טוב להשתזף, מפני שהחום והיובש מייבשים את הפצעונים. חוץ מזה אני יכול לייעץ לך לחכות, תנסה ללכת לרופא עור הוא כנראה יוכל לעזור לך! נ.ב. רק כדי שתדע, שהכל בגדר עצה והידע הכללי שלי, אני לא רופא,ואני לא מומחה, אני פשוט יועץ לך על דברים שעליהם אני יודע מהיתנסות אישית, ``בנושא הפצעונים``. מקווה שעזרתי לך :)

Dr Yaniv

New member
אקנה

ללייף? שלום ראה תשובות קודמות על אקנה-פצעי-בגרות בעקרון לתזונה איו השפעה רבה לא כדאי להגזים בשטיפת פנים-ורצוי עם סבון עדין כמו SEBA-MED שיזוף לא עוזר באמת ומומלץ להיזהר משמש בגלל נק חן וכו` עדיף להיבדק אצל מומחה לרפואת עור ולהתאים טיפול אישי-החל ממשחות ודרך כדורים עד לרו-אקוטאן הכדור הפוטנטי ביותר בברכה ד``ר יניב

למעלה