פצצת להיטים לטינית! כנסו...

פצצת להיטים לטינית! כנסו...

היום קניתי דיסק שחבל על הזמן!!!! רק מי שאוהב מוזיקה לטינית שימשיך לקרוא..
הקיצר קוראים לו: LA BOMBA (לה בומבה).. יש בו מלא שירים לטיניים שירים פצצוץ (פצצות)
באמת כל שיר זה ה-שיר ב-ה הידיעה.. שווה לקנות... אני לא זוכרת אבל מישהו לא מיזמן שאל אותי איזה דיסקים לטיניים אפשר לקנות.. אז אני ממליצה בחום לקנות את הדיסק הזה!! באמת דיסק יפההההההההההההההה אבל רק מי שבאמת אוהב מוזיקה לטינית יהנה מהדיסקקקקק Love מעיין

hadarosh16

New member
היי מעיין...

גם אני חשבתי לקנות את הדיסק הזה אולי מתישהו בקרוב אני אלך... את עדיין פה? אני בכל אופן פה עכשיו...

hadarosh16

New member
אגב מישהו יודע מתי הסדרה החדשה

של פקונדו(איבו).. תגיע לארץ? או אם בכלל היא תגיע לארץ? תודה בכל אופן..

ליאת...

New member
לא רק את

כולם מחכים שהיא תגיע... אני חולה על נטליה ופקונדו!

hadarosh16

New member
אני יודעת שכולם מחכים שהיא תגיע

אני חולההההההההה על פקונדו ונטליה בכלל יש לי את שני האלבומים שלה אבל להופעות לא הלכתי בגלל שזה היה יקר אבל לא נורא..

ליאת...

New member
גם לי יש

את שני האלבומים של נטליה והלכתי להופעה של נטליה ונדפקתי לצערי, אמרו שזה מקום טוב וכל השטויות, והייתי 4 שורות לפני הסוף עם חברה שלי... ואני גם אוספת על נטליה ופקונדו וכל השחקנים, מחכה ליאגו, מחכה לטלנובלה שנטליה אמרה שתצלם במרץ ואני מחזיקה אצבעות שזה יקרה כמה שיותר מהר (מי לא?)

ליאת...

New member
בויוה פלוס

היה רשום שבמרץ נטליה מתכננת להתחיל טלנובלה חדשה, אבל יותר מזה אני לא יודעת זה היה גיליון שעבר...

charmingirl

New member
אני אשמע אותו בהזדמנות!

ד"א לריקוד ההוא שדיברתי איתך למטה, קוראים לו ומפירו...(ערפד) משהו כזה... ביי ביי, עדי

למעלה