פרוגינובה ???

מצב
הנושא נעול.
פרוגינובה ???

פרוגינובה ???
האם נראה לכם בסדר שמתחילים עם פרוגינובה מהיום ה-3 למחזור??? הסתכלתי על הדף הסבר, רשום שם שזה מיועד לנשים שלא מקבלות וסת. אז למה אני צריכה לקחת את זה?? כמו כן, נרשם לי 3 כדורים אך אמרו לי לא לקחת אותם בבת אחת. איך כדאי לקחת אותם? תודה רבה מראש
נ.ב.: ואם מישהו רואה את הפיה הקטנה שלי, שיודיע לה שתחזור אליי דחוף, היא חסרה לי מאוד מאוד, במיוחד עכשיו...

גם אני התחלתי מהיום ה-3 למחזור ../images/Emo45.gif

פרוגינובה ???
האם נראה לכם בסדר שמתחילים עם פרוגינובה מהיום ה-3 למחזור??? הסתכלתי על הדף הסבר, רשום שם שזה מיועד לנשים שלא מקבלות וסת. אז למה אני צריכה לקחת את זה?? כמו כן, נרשם לי 3 כדורים אך אמרו לי לא לקחת אותם בבת אחת. איך כדאי לקחת אותם? תודה רבה מראש
נ.ב.: ואם מישהו רואה את הפיה הקטנה שלי, שיודיע לה שתחזור אליי דחוף, היא חסרה לי מאוד מאוד, במיוחד עכשיו...
גם אני התחלתי מהיום ה-3 למחזור

אני כרגע לוקחת כדור אחד בבוקר ואחד בערב, משתדלת שיהיה בהפרש של 12 שעות אחד מהשני פחות או יותר כדי לשמור על אותה רמה של הורמונים בדם במהלך כל היממה. בפעם שעברה קיבלתי 4 ביום (2x2 ביום), וגם אז אמרו לי לקחת בבוקר ובערב. לעניות דעתי, צריך לקחת כדור אחד כל 8 שעות, אבל הייתי מציעה שתתקשרי לרופא שלך ותשאלי. בהצלחה

רוצה משפחה

גם אני התחלתי מהיום ה-3 למחזור

אני כרגע לוקחת כדור אחד בבוקר ואחד בערב, משתדלת שיהיה בהפרש של 12 שעות אחד מהשני פחות או יותר כדי לשמור על אותה רמה של הורמונים בדם במהלך כל היממה. בפעם שעברה קיבלתי 4 ביום (2x2 ביום), וגם אז אמרו לי לקחת בבוקר ובערב. לעניות דעתי, צריך לקחת כדור אחד כל 8 שעות, אבל הייתי מציעה שתתקשרי לרופא שלך ותשאלי. בהצלחה
רוצה משפחה
אני התחלתי פרוגינובה מהיום השלישי למחזור 2 ביום לוקחת 1 בבוקר אחד בערב זה כדי לגדל את הרירית לגודל המתאים פעם שעברה לקחתי 3 ביום בערך כל 8 שעות בשום אופן לא ביחד אז אני לא מבינה את ההוראה לקחת את כולם ביחד אולי זו שיטה חדשה

טוטי, כנראה היתה פה אי הבנה קלה

רוצה משפחה
אני התחלתי פרוגינובה מהיום השלישי למחזור 2 ביום לוקחת 1 בבוקר אחד בערב זה כדי לגדל את הרירית לגודל המתאים פעם שעברה לקחתי 3 ביום בערך כל 8 שעות בשום אופן לא ביחד אז אני לא מבינה את ההוראה לקחת את כולם ביחד אולי זו שיטה חדשה
טוטי, כנראה היתה פה אי הבנה קלה
אני צריכה לקחת 3 ביום אך לא ביחד. כלומר לקחת 2 בבת אחת בבוקר ואחר כך אחד בערב או ההפך אבל לא 3 ביחד, רק 2 ביחד ואחד נוסף אחרי כמה שעות. מקווה שאין לדבר הזה תופעות לוואי... מתחיל לי כאב ראש...

שיר5520

New member
פרוגינובה

פרוגינובה ???
פרוגינובה
לוקחים כדי לעבות את הרירית כמה שיותר, לקראת ההחזרה. וחוץ מזה, גם אם יש לך מחזור משלך, חייבים להשתמש במשהו מלאכותי כדי לווסת את הפעילות. כך לרופא יש שליטה בדיוק למתי את מוכנה. אני הייתי מתחילה כמה ימים אחרי המחזור (לא זוכרת כמה). בהתחלה התחלתי משלושה כדורים ביום - בוקר, צהריים וערב וכל הזמן העלו את המינון עד למקסימום שזה שני כדורים בבוקר ושניים בערב. שיהיה בהצלחה!

אפרוח2

New member
תקחי אחד בבוקר, אחד בצהרים ואחד בער

פרוגינובה ???
תקחי אחד בבוקר, אחד בצהרים ואחד בער

הרמוניה

New member
ואם בפרוגינובה אנו עוסקים (אסטרופם

פרוגינובה ???
במקרה שלי) אז מסתבר שהרירית שלי עוד יותר פחדנית ממני- ומסרבת בעקשנות לגדול. קצת הרבצנו לה (פיפל) ואני מקווה שתחזור למוטב- אחרת צריך יהיה לוותר על הסיבוב הזה אוף.... הרמוניה

אני מקוה שהמכות יעזרו לרירית ../images/Emo57.gif

במקרה שלי) אז מסתבר שהרירית שלי עוד יותר פחדנית ממני- ומסרבת בעקשנות לגדול. קצת הרבצנו לה (פיפל) ואני מקווה שתחזור למוטב- אחרת צריך יהיה לוותר על הסיבוב הזה אוף.... הרמוניה
אני מקוה שהמכות יעזרו לרירית

שלך. הבאסה הזאת של לחכות עוד חודש פה וחודש שם כי הדברים לא מסתדרים. מחזיקה אצבעות.

צוקה1

New member
היי הרמוניה, כולנו כאן נרגיע את

היי הרמוניה, כולנו כאן נרגיע את
הרירית הפחדנית שלך
-שתחגדל ותתפתח לתפארת. כדאי לה! כי היא הולכת להיות בית לתינוקי/ם שלך לא מעט זמן וזה הכי הכי כיף בעולם!! נחזיק לך כאן אצבעות כפולות ומשולשות על צמיחת רירית מרשימה !! ועל בטא שגם היא שווה ביותר. המון הצלחה מקירה מכל ה-
צוקה

מצב
הנושא נעול.
למעלה