פרומו לפרק של יום רביעי

riktal

New member
פרומו לפרק של יום רביעי

למרות שבשבילנו זה יהיה יום חמישי
http://www.youtube.com/watch?v=aP_ZgwE-idg

tooly81

New member
לא אהבתי את הפרק

אני מחכה כל שבוע לפרק והיום ממש חיכיתי שהוא יסתיים מרב שעמום. מה נראה לכם זה אני או שזה הפרק הזה?

Nich92

New member
היה פרק רגיל כזה. לא משו מפוצץ אבל גם לא סתם

אני גם נורא חיכיתי לפרק הזה.. הפרקים הקודמים של העונה היו טובים יותר (שון נורה בחשכה :O). היה נחמד ^^ נורא מסקרן אותי מה יהיה בפרק האחרון :O PSYCH חתומים בדוק לעונה חמישית נכון?

riktal

New member
בקשר לפרק האחרון

זה הולך להיות פרק מדהים בצורה שקשה לתאר. הם הבטיחו לנו את זה גם עם נורה בחשיכה והם ממש, אבל ממש לא אכזבו, ואם הם אומרים שהפרק האחרון יהיה משהו מיוחד - אני מאמינה להם! ג'יימס מתאר את זה כמשהו שעוד לא נעשה מעולם בטלויזיה!!! הם חתומים לעונה חמישית ולקראת סוף מרץ, תחילת אפריל הם עולים חזרה לונקובר כדי להתחיל לצלם. אני מפחדת ממה שיקרה אחרי העונה החמישית, בגלל שבדרך כלל מחתימים את השחקנים על חמש שנים, שיסתיימו אחרי העונה הזאת, ואז צריך או להאריך להם את החוזה או לסיים אותו. אני לא מאמינה שהרשת תרצה לסיים את החוזה כי הם נפלאים והמעבר ליום רביעי רק העלה להם את הרייטינג, אבל הפחד שלי הוא שג'יימס יגיד שנמאס לו. זה מה שקרה עם מונק - טוני שלו (לא בטוחה שככה מתרגמים את השם שלו) אמר אחרי 9 עונות, אם אני לא טועה, שהוא רוצה לסיים כי נמאס לו ואז הם סיימו את הסדרה. אני מאוד מקווה שיהיו לנו לפחות עוד 4 של PSYCH, אבל ימים יגידו מה יהיה. יותר מאוחר אני אצרף תמונות של הפרק לפורום. יש כמה טובות. דרך אגב - ג'יימס נראה פשוט מהמם מפרק לפרק - נכון?

riktal

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

riktal

New member

riktal

New member

riktal

New member
לדעתי,

הוא לא היה משהו, אבל גם לא משעמם כל כך. כשגאס הוא הדמות העיקרית אבל ג'יימס לא כותב את הפרק, בדרך כלל, הפרק לא משהו, לדעתי.

למעלה