פרומו לפרק 3

פרומו לפרק 3

נראה מטורף!!
נראה ששרלוט אולי לא מאמינה שאמילי היא באמת אחותה? או שכן? מה נראה לכם?
הקטע של ויקטוריה עם הרובה- הורס!

מעניין כמה זמן ימשכו עד זה עד שאמילי תפגוש את דיוויד. מקווה שלא הרבה זמן. ושהוא לא יעשה לה משהו...

מה חשבתם על הפרומו?

היא סתומה רצח..

אני מחכה לרגע שדיוויד יגלה שויקטוריה שיקרה לו על אמילי/אמנדה..

THILA9

New member
שלום חדשה פה, בקשר להמשך הפרקים

אני חוששת שדיוויד ייצא נגד אמילי בגלל ויקטוריה זה שקוף שייקח לזה הרבה זמן אפילו עד סוף העונה לזה שדייוויד יידע שאמילי- אמנדה היא הבת שלו.

ברוכה המצטרפת!

אני לא מאמין שזה ייקח כ"כ הרבה זמן. אולי אולי אולי עד אמצע העונה. יש לכותבים בנקמה נטייה לגלות סודות מפוצצים שמשנים את העלילה באמצע העונה. ולא חושב שאפילו אם מותחים את זה נורא, אפשר למתוח את זה עד סוף העונה. לפחות אני מאוד מקווה! כי זה מאוד יבאס.

שימי לב אגב

כשאת רוצה להגיב על שרשור, את צריכה ללחוץ על ההודעה הראשית (המקורית שפורסמה) ושם לעשות "הוסף תגובה חדשה", ולא על התגובה האחרונה שיש בשרשור, אחרת את מגיבה למי שכתב את התגובה ולא לשרשור עצמו. זה משהו שהמון גולשים חדשים עושים בהתחלה. נראה לי שאולי גם אני עשיתי את זה בזמנו, אבל זה היה לפני שנים אז אני כבר לא זוכר בוודאות. ולא עוזר שאני סנילי בטירוף

מקווה שההסבר שלי לא בלבל. אם כן, תרשמי לי ואני אעלה תמונה שתבהיר הכל

גם אני מחכה לזה

ולא רק לגביה אלא לגבי הכל!! קונרד איים על הילדים שלהם? ממש! ועד לפני כמה חודשים אהבת חייה הייתה פסקל. כמה נוח שזה השתנה פתאום
למרות שבהרבה סדרות יש נטייה לספק יותר מ"אהבת חיים" אחת. אחרת זה מגביל את העלילה וכו'.

גם אני חשבתי על פסקל

דיוויד, הצייר, פסקל כולם חוץ מקונראד היו ״אהבת חייה״..

למעלה