פרידה מהפורום

diday

Member
פרידה מהפורום

אולי לא ממש, אבל כמעט. עברה עלי תקופה לחוצה בעבודה שלא אפשרה לי כמעט לקרוא הודעות בפורום ובודאי שלא להגיב. חזרתי עכשיו מ3 שבועות מאוד נעימים בארץ. (כשאני בישראל אני לעולם לא נכנס לפורומים). אני חוזר כעת שוב לקלחת וללחץ היום יומי. אציץ לפעמים אבל לעיתים רחוקות. עם רבים מכם היה נחמד. ואני משער שתחסרו לי. במיוחד: תופס, אוחן-בליק, האיש הקטן ומקלדת. היו שלום דניאל דבר קטן נוסף. לפעמים שואלים על הפונטים שגודלם משתנה תוך כדי קריאה. ניתן לשפר על ידי: לחיצה על מקש CTRL + גלילה (בעכבר) משנה את גודל הפונטים. מגדילה או מקטינה. הדבר עובד לא רק בIE אלא גם בכל תוכנות אופיס. ושוב היו שלום

een ogenblik

New member
ככה עוזבים לאחר נטישה?

הייתה תקופה לחוצה בעבודה, זה תירוץ (קלוש אך קביל) לאי השתתפות זמנית. היית בביקור בארץ, זה תירוץ (ואפילו לא קלוש) לאי השתתפות בפורום. נגמרו התירוצים, אז אתה עוזב אותנו? נו, שוין, תהנה בחיים הלא-וירטואלים שלך, ותשאיר אותנו בדד עם שאלות הגירה יצירתיות, של ישראלים תאבי דרכון אירופאי בכל מחיר (חוץ ממחיר העמידה בתנאי הגירה של ממש ו/או שאלת השגרירויות הרלוונטיות). ומה עושה זה שיש לו עכבר פּוּשְׁט, עם שני כפתורים בלבד, ללא גלגלת?

een ogenblik

New member
תיראו מי בא לבקר!

לפחות דידיי מזהיר אותנו מפני העלמות. לאן אתה נעלמת?

שאלה מצויינת,

אם רק הייתי יודע לענות... אני במרוץ אחרי מחוגי השעון (עוד לא עברתי לדיגיטאלי) בלא יותר מדי הצלחה. אני בעיקר רץ בין לבין - להתאמן מספיק (לפסטיבלים בארץ בנובמבר/דצמבר) להתעסק בענינים לא מענינים כמו טיפול במשק הבית והחשבונות ועבודה
לנסות להזיז קדימה את הגיור של זוגתי שתחיה לנסות לקדם את עבודת הדוקטוראט שלי (לא בהצלחה יתרה) להיות אסיסטנט של המנחה שלי באיזה סמינר לתרגם דברים מעברית לעבודת המאסטר של זוגתי שתחיה. אהה, וביום א' הקרוב אני הולך לנגן בטכס (בכנסיה פרוטסטנטית) לאנשים וחיות. כן כן, אנשים וחיות, זו לא טעות הקלדה. אני רק מקווה שלא כולם יהיו משעממים ויהיו בטכס חוץ חוץ מחתולים וכלבים גם חמורים ואולי אם יתמזל מזלי - גם תוכי שיחזור על דברי הכומר... אז אתכם הסליחה, אשתדל להגיע יותר (אבל אני בספק אם אצליח).

ipple®

New member
הרשה לי לצטט את מילות השיר...

(שסביר להניח שכולנו שרנו באיזה שהוא טכס סיום כזה או אאחר): "אולי עוד קיץ, כולנו ניפגש, כולנו ניתרגש, זה ניפלא (אאאאאאאא), אולי עוד ק-הההיץ, ניפגש...." היה שלום ובהצלחה......

למעלה