פרידה

אומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתי...

שלא כמנהגי לא עמדתי בפיתוי, גוללתי אחורה בזמן וראיתי נפשות וישויות שלא הכרתי. אתן ממש ותיקות! אני סתם איזה צמח שנשתל לא מזמן מסססתבר

עוד כמה שנים כשכבר לא נהיה כאן משתתפים חדשים יסעו ברוורס ויפגשו עולם פרה- הסטורי
.

ואז חשבתי על זה שלכולנו יש עבר והסטוריה, אבל לא לכולנו יש הווה

מירב189

New member
לכולנו יש הווה, רק החוכמה של האנשים לראות

אותו ולטפח אותו, כמו שמטפחים כל דבר אחר, בשביל עתיד טוב יותר.
הרי כל הזמן ההווה משתנה לעבר וכך אין ספק מתחדשת כל הזמן החיות של האדם, בהתאם להשקעתו בהווה שקדם.
אין ספק, זו הייתה תקופה ממש הזויה שלא היתה בתקופת הפורום הזו.
מאחלת לך שתראי מזוית ראייתית נכונה את ההווה שלך, תתטפחי אותו, תשקי אותו ותזיני אותי בדברים העושים לך טוב ובכך תקבלי שינוי באיכות החיים.
פשוט ללכת "עם מה שיש", כי בהכי גרוע כבר היינו ומשם אפשר רק לעלות וכמה תהומות שנעבור, לא תפריע לנו לקבל את השינוי באיכות חיינו, בהתאם להשקעתנו ואמנותנו - כי איך שחושבים, כך מרגישים וכך מתנהגים - מחשבה, רגש והתנהגות.
לא אגיד לך שזה קל, אבל העשייה תניב לך פירות עבור השקעתך ותקבלי את התגמול שתשמח אותך.

בהצלחה בשינוי איכות חייך,

מירב

UniverSon

New member
מחזק את סהר!

אם היא רוצה לעזור למה לה להדגיד "טיפול הוליסטי"
זה גם גורם לתחושה שמישהו לא באמת אולי עוזר לי ממקום נקי וטהור.

ישר כוח סהר!

UniverSon

New member
מה שעוד יותר מדגיש שסהר צודקים הוא

שהיא עוזבת!
אחרת היא הייתה משנה כינוי פשוט וממשיכה כרגיל. בטוח סהר הסבירו לה את זה בפרטי כבר.

אין לה מניע טהור. וזה הציק לי כל הזמן. ואני שמח שסוף סוף נעשה צעד.

אני לא מהפורום הזה אבל אני מפורום אחר של סהר

ואני רוצה להגיד לך שאתה מדבר שטויות כי זה ממש
לא נכון. אם אתה לא באמת יודע מה המניע שלה פשוט
אל תגיד כלום.

תאום2

New member
נעמה היא מנהלת פורום פה... אז מה הקשר

... אז מה הקשר ..להחליף ניק? אתה טועה
כל "ניק" הוא מקובל פה (כל עוד הוא אינו פוגעני).

מירב189

New member
נעמה אינה מנהלת פורום פה אלא בפורום אחר

ומבינה מאוד את דבריו בלי קשר לנעמה כמובן, מכיוון שאנשי מקצוע עושים פרסומת וגם כותבים מספרי טלפון ואני לא חושבת שצריך להיות במה כזו.
מאחר והאישיות של נעמה נגעה בליבם של הרבה אנשים, אזי נתנו לה לפנים משורת הדין, להמשיך עם הניק הנ"ל.

אין קשר לכינוי

לזה סהר הסכימו.
ומדגישה שוב
איןנלי בעיה עם גישתם זה פורום שלהם
אני אתמוך בדרכי בפורומים אחרים

avishaypsy

New member
כצופה ולא משתתף

כצופה (איש מקצוע) ולא משתתף, הייתי שמח אם בהסבר על הפורום היה מובהר בצורה קונקרטית יותר מהו פרסום. ישנם פורומים בהם מותר שתופיע חתימה אישית וישנם כאלה שלא. מה גם שהמילה "פרסום" נתונה לפרשנות. ולכן, על מנת להגן על חברי הפורום, כדאי לחדד זאת.

מירב189

New member
יקר - ברוך הבא לפורום

ראשית, פורום זה מוגדר כפורום לא מקצועי אלא כתמיכה הדדית של המשתתפים בו, למעט התמיכה כמובן של מנהלי הפורום שבו מודגש "סהר תמיכה".
לפי כללי וחוקי תפוז, אסורה פרסום של המשתתף שבו יש חתימה אישית, מספרי טלפון, כתובת של האתר שלו או פייסבוק, מייל, תארו, כישוריו או הזמנה אישית של המטפל לפי הניק שלו למחוץ לגבולות הפורום, דהיינו גם מסרים או כל פגישה אחרת מלבד הפורום.
פורומים שיש חתימה אישית, הינם פורומים מקצועיים ולא פורומים של תמיכה הדדית ואני חושבת שזה מותר רק למנהלי הפורום (זה צריך לבדוק עם סהר ולגופו של עניין, פורום זה אינו מקצועי ויש פה תמיכה הדדית ומן הסתם הוא אינו יכול להוות חתימה אישית וכו').
פרסום אומנם יכולה להוות פרשנות, אך עצם הפרסום עצמו, הינו פרסום לכל דבר.
מציעה לך לקרוא את התגובה של סהר והבהרת הגדרתו וחוקי תפוז כלפיו או לכל פורום לא מקצועי שיש בו תמיכה הדדית של משתתפי הפורום.
מלבד לכך, הניק שמפרסם את היותו מטפל, למשל באמצעות כינוי שמעיד על היותו האדם מטפל, כישוריו תאריו ובכך מפריד אותו מיתר חברי הפורום, משמש כפרסום אישי.
מיותר לציין, ישנה אחריות לגבי אנשי הפורום שנמצאים בפורום לא מקצועי ועם אותו ניק של מטפל, הכשרתו ותאריו, עלול להוות בעייתיות וסכנה ממשית מחוץ לגבולות הפורום וגם אם היא הזמנה במסרים, הרי יכולה להיות התחזות של אותו אדם ולהוות לאיש הפורום סכנה ממשית או ליצור תלות בו או לקבל ידע מקצועי לא נכון שרק יגרום לו להחרפת המצב.
לפני הרבה שנים, היה איש קשר שהתחזה למס' דמויות של אנשי פורום על ידי פתיחת כמה ניקים, דבר שתחילה הווה חיבה או אהדה לאותו מתחזה בשל התחזות לאופי רך, נעים, מכיל, עוטף, רופאה, סטודנטית לפסיכולוגיה ואין ספק גם גרם מידי פעם למריבות על גבי הפורום בין משתתפי שונים ובעיקר הטריד הרבה נשים של משתתפות הפורום במסרים והן הזמנה להפגש איתו בין הוא אישה או גבר, דבר שמהווה סכנה בפני עצמה, כמובן לאחר זמן מה "סהר תמיכה", עלה על התחזותו וחסם אותו מיידית.
אין ספק, גרם למפח נפש למשתתפות רבות בפורום ולוא רק בשביל כך, פרסום של מטפל על ידי חתימתו, כישוריו, תאריו והזמנה לשיחות או פגישות הפורום, מהווה סכנה ממשית למשתתפי הפורום ולכן האחריות למנוע זאת היא מעשה מבורך ודאגה לבריאותו של המשתתף מכל הרבדים.
הינך מוזמן להיות משתתף על גבי הפורום לפי הכללים חוקי הפורום הנ"ל.

בהצלחה בשינוי איכות חייך,

מירב

מירב189

New member
אפילו התמיכה של מנהלי הפורום אינה מקצועית

אלא רק לעזור ולהקל בפורקן נפשי או הפנייה בקישורים שונים לעזרה בהתאם לבעייתו של איש הקשר.
ההמלצה במסרים או צ'אט אישי, היא אינה מקצועית, אלא לשמש ככלי לפורקן נפשי או להקל על הבדידות, לומר אם יש בעיה כלשהי עם איש קשר מסוים, אי הבנה כלשהי שצריכה הסבר ובהפניה לעזרה לגופים שונים לאותה בעיה.

תאום2

New member
דעתי היא שמטרתך הייתה כאן לעזור

ונראה שלקחת על עצמך סיוע כמטרה
חבל שסהר לא רואים זאת

חברי היקרים

כיף לראות את התמיכה, מבחינתי מראה שאכן נגעתי ועזרתי
וזו הייתה מטרתי

סהר לא ביקשו ממני לעזוב עדין,
אך איימו בנקיטת אמצעים מעבר למחיקת הודעות
במקרה שאזמין מישהו ליצור קשר במסרים.

קשה לי לעמוד בתנאיפ הללו, מכיוון שפעמים רבות אני מרגישה
שישנם דברים שמשתתפים ( בעיקר חדשים)
רוצים לחשוף בצורה יותר אישית ולא בפורום ציבורי.
ולכן אני מזמינה אותםמלעשות זאת.

לגבי השם- בעיניי זה הוגן שאחשוף את הידע שלי ואציין זאת
דווקא מכיוון שהיחס לדברים הוא שונה.
בפורומים אחרים ישנם מטפלים שאף שמים טלפון, וכתובת של אתר.
את זאת לא היה לי בעיה להוריד.
( היה טלפון בחתימתי ליומיים בערך ונתבקשתי להסירו, ואכן כך עשיתי)

כרגע אני בפורום מכתבים ווידויים
ויתכן ( אחרי התייעצות עם הנהלת תפוז)
שאפתח פורום תמיכה נוסף בו אתן עזרה כפימשנתתי בעבר בפורום זה

אוהבת אתכם
נעמה

תגובה לשרשור

שלום נעמה ולכל אנשי ונשות הפורום,
לאחר הרבה התלבטויות וההתפתחויות של השרשור החלטתי לכתוב.

כמו שסה"ר כתבו והודו לך נעמה, עזרת לכותבים בפורום. כותבים בפורום נעזרו בך, תרמת ממרצך ומזמנך ותמכת בכותבים בנושאים שונים.

קראתי וחלק מהתגובות בשרשור הזה, כולל שלך, קצת מוגזם. זה הלך רחוק.
יש חוקים בפורום, כולם צריכים לעמוד בהם ואת לא מסכימה איתם כך שהמנהלים יכולים להחליט כיצד לנהוג הלאה. החוקים והצורך בלהדגיש מה את רוצה ואיך חושבת שצריך להיות, מתנגשים.
אולי זה גם מה שהביא להרחקה שלך, לכאורה, מפורום נוסף לפני כמה חודשים, איני יודעת.
נעמה, כתבת באופן ברור, וכמה פעמים, באיזה פורום תהיי. גם ציינת שאולי תנהלי פורום תמיכה נוסף. תוהה מה את מנסה לעשות? מאגר לקוחות? "לקחת" אנשים איתך? להוכיח שצריך אותך ושהדרך שלך נכונה? כן, זו הרגשה נפלאה.
חושבת שאם את מעוניינת להמשיך לתמוך גם בפורום הזה, וכתבו שמעוניינים שתמשיכי, כולל סה"ר, אולי כדאי לחשוב על עמידה בחוקים של המקום.
בכל דרך שתבחרי, בהצלחה

תמיד אור היקרה

לא ברור לי מהיכן התגובה הזו.
עזבתי את הפורום מבחירתי, מכיוון שנהליו לא התאימו לי,
ומתוך כבוד לסהר כמנהליו.

לא תכננתי את שרשרת התגובות שנוצרה,
ואק בעקבות זאת חשבתי על הקמת פורום תמיכה נוסף.
אני פירשתי את התגובות כרצון וצורך אליו הגבתי.
אין לי שום כוונה ל׳גנוב׳ לקוחות.
( בכלל לצורך העניין כל מה שאני עושה בתפוז נעשה בהתנדבות בלבד,
כך שלא ברור לי בכלל עצם הרעיון של גניבת לקוחות,
שכמובן לא היה עולה על דעתי גם לו היה תשלום)

כל הכוונה היא לתמוך ולעזור למי שרוצה.

בברכה
נעמה

מיטל90210

New member
נעמה יקרה

תודה רבה לך על כל העזרה לי באופן אישי עזרת מאד

וכמובן שאבוא לבקר.

למעלה