פריחת הדובדבן ביפן מתחילה כעת להפעים כמו בכל שנה

Tenguy

New member
פריחת הדובדבן ביפן מתחילה כעת להפעים כמו בכל שנה

השבוע, בסוף חודש מרץ - פריחת הדובדנן כבר בעיצומה בקיוטו ובכל דרום יפן, ומתחילה להגיע גם לטוקיו. הינה מקבץ של תמונות מגן שנחשב לאחד משלושת גני פריחת הדובדבן היפים ביותר ביפן : Kenrokuen Garden) 兼六園 , ״גן ששת התכונות״) שנמצא בקאנאזאווה, שליד טוקיו. מאד מומלץ לבקר שם בשעות הבוקר, לפני שהמוני מבקרים מציפים את המקום

Tenguy

New member
שני גני פריחת הדובדבן היפים ביותר ביפן האחרים

עקב שאלה שקיבלתי, אני משלים עם שמות שני הגנים האחרים:
2) 偕楽園) Kairaku-en) - מיטו, איבראקי
3) 後楽園) Kōraku-en) - אוקאיאמה

הינה קישור על שלושת הגנים הנחשבים ליפים ביותר ביפן

jonbaum

New member
המרחק בין טוקיו לקנאזאוה הוא 400 ק"מ

בערך 4 שעות נסיעה ברכבת. לא בדיוק "ליד"

Tenguy

New member
צודק! טעות שלי, משום מה שכתבתי קנאזאוה חשבתי על קאווסאקי

sandro365

New member
גם לי זה מצא את זה ממש רחוק, יש משהוא בעיר טוקיו עצמה?

עם הפריחות האלה, או שזה רק מחוץ לעיר?
תכננתי לשאול כבר שם מקומיים אבל אם מישהוא יודע פה אז זה יהיה נחמד לדעת כבר מראש. תודה

jonbaum

New member
יש בלי סוף

שני המקומות הכי מפורסמים בטוקיו הם הפארק הגדול ב-Ueno וה-moat (איך זה נקרא? תעלת מגן? חפיר?) של ארמון הקיסר, שנקרא Chidori-ga-fuchi. אבל כמו כל מקום "מפורסם" ביפן, יהיו שם מליוני אנשים.
בכניסה לאוניברסיטה שבה למדתי, שנקראת The International Christian University, שנמצאת בפרברים המערביים של טוקיו בעיר Mitaka יש שדרת סאקורה מדהימה. שם לא יהיו הרבה אנשים. (אני מצרף תמונה). עוד יותר מערבה, בעיר Kunitachi יש עוד שדרה מדהימה כזו, ליד אוניברסיטת Hitotsubashi

Tenguy

New member
תודה
ממליץ גם על פריחת דובדבן במקדש Yasukuni שליד הארמון

אני זוכר ש-Yasukuni Shrine נמצא בצד הצפוני של תעלת המים מסביב לארמון הקיסר, עם פריחת דובדבן מהממת - זה מקדש מיוחד שמוקדש לנופלי המלחמות ביפן. אם מישהו זוכר את הסרט ״מכתבים מאיוו ג׳ימה״ (Letters from Iwo Jima) שבקרב עם האמריקאים, החייל היפני משכנע את חבריו להילחם ולא להיכנע עד הסוף ולפני שהוא מתאבד הוא צועק: ״ניפגש ביאסוקוני!״
בצד הצפוני של הארמון, לא רחוק מ-Yasukuni Shrine נמצא גם מוזיאון לאמנות מודרנית של טוקיו - שם אפשר לראות תערוכות מיוחדות שנודדות בעולם. לאחר סיבוב עם כל פריחות הדובדבן היה לנו מרתק לראות בזמנו רטרופקטיבה מדהימה של האומן ג'קסון פולוק. כולל צריף הסטודיו שלו שהובא בשלמותו לתוך אחד מחללי המוזיאון.

jonbaum

New member
ובקנה מידה קצת פחות גרנדיוזי

אין כמעט סמטה, רחוב, רחבה, שכונה, שיכון, שאין בו עץ כזה, כי כידוע היפנים אוהבים את הסקורה שלהם.

sandro365

New member
עוד שבועיים אני כבר בטוקיו,מקווה להספיק לראות ולצלם את זה :)

ומי שמעוניין לעקוב אחרי הטיול שלי ליפן (24 ימים) וגם לארצות אחרות מוזמן להצתרף לדף חדש שפתחתי שאני יעדכן שם על הטיולים שלי מסביב לעולם ואתן המלצות למקומות שחייבים לבקר בהם וגם המלצות על מקומות פחות ידועים.
וכל עזרה שתרצו על היעדים שהייתי בהם ושאוכל לעזור לגביהם :)
https://www.facebook.com/thetravellife222

jonbaum

New member
עוד מקום בטוקיו

אני מצרף תמונה שחבר שלי העלה בפייסבוק.
הרחוב נקרא Nihonbashi Yaesu Sakura-dori
לא רחוק מ-Tokyo Station

jonbaum

New member
לפי מה שאני שומע מחברים שלי בטוקיו

הסקורה בשיא ממש עכשיו, לכן בעוד שבועיים כבר יהיה מאוחר. אם תרצה לראות פריחה תצטרך לנצל את הג'פן רייל פס שאני מתאר לעצמי שיהיה לך ולנסוע יותר צפונה.

למעלה