פריצת דיסק - כאבים ברגל

danel3

New member
פריצת דיסק - כאבים ברגל

אני סובל מפריצת דיסק L4 L5 כבר כ 10 שנים. ניסיתי המון טיפולים (למעט ניתוח).
אני קרוב לגיל 60.
אני סובל מכאבים בלי הפסקה - לעיתים כואב יותר ולעיתים פחות אבל כל הזמן כואב, הכאב מגיע ומפריע במיוחד בכף הרגל השמאלית.
ניסית דיקור, פיזיוטרפיה, הידרוטרפיה, זריקות נגד כאבים - שהיתה תקופה שקצת עזרו, מחשבת הגוף, פלדנקרייז, כירופרקטיקה, אוסתיאפטיה.
האם יש איזשהו רעיון לטיפול לעזרה כדי לעזור לי להפחית את הכאבים ?

0 אור 0

New member
פריצת דיסק

ההמלצה הראשונה שלי לנושא של בעיות שקשורות לשרירים ותגובת השריר היא עיסוי רפואי שיקומי במשולב עם המלצות לתנועה נכונה שתקבל מאותו מטפל ו/או בעבודה בגישות של פיזיותרפיה, יוגה טיפולית או פלדנקרייז (ששתיים מהן ניסית)
לפעמים , כשמדובר בלחץ ישיר של הדיסק על העצב (שאת זה אתה אמור לראות מהאבחנה של האורתופד), המטפל יגיד לך שאין לו אפשרות לעזור לך וימליץ על אחת השיטות שאני רואה שניסית
אני קוראת מה שכתבת, ואני תוהה מה זה אומר ניסית.
אם היית באמת אצל מטפלים הכי מומחים וטובים בתחומם ונתת לטיפול את הזמן שלו ועשית את שיעורי הבית לתרגול שנתנו לך, האם ההסבר הוא בלחץ על העצב?
אולי לא נתת לטיפול את הזמן הנכון, או שהטיפול היחידי שלא ניסית הוא הראשון שאני ממליצה לנסות ?
מתלבטת, כי אני מכירה מקרים שבמשך שנים ניסו המון טיפולים עד שהגיעו למטפל ממש טוב בעיסוי רפואי שיקומי, והצליח לפתור את בעייתם במספר טיפולים קצר (+ תרגילים)
מצד שני, לפיזיותרפיסטים יש כלים מקבילים שהיו אמורים לעזור לך,
אז אם אתה רוצה אתה מוזמן להתקשר להתייעץ עם עוזי גל 054-9795002, שמתמחה בתחום הזה,
אבל אם האבחנה שלך היא מלפני 10 שנים, אז אולי נכון יותר לחדש קודם כל את האבחנה האורתופדית - לעשות צילומים ולבדוק מה קורה בין הבלט לעצב, ולפי זה לראות לאן להמשיך
&nbsp
&nbsp

למעלה