פרישה מניהול וסגירת הפורום

QueIronia

New member
פרישה מניהול וסגירת הפורום

אנשים (מי שעוד נמצא פה), בתקופה האחרונה הפורום נמצא בדעיכה מתמדת בעטיה הנהלת תפוז קבלה החלטה לסגור אותו. אז זו ההזדמנות שלי לומר לכם תודה על התקופות היותר ערות כאן, בהן הפורום היה המקום הראשון והאחרון שנכנסתי אליו כשהתחברתי לאינטרנט. התחלתי כאן את התיכון, סיימתי תיכון, התחלתי לימודיים אקדמיים ואני בקרוב מסיים אותם.. כנראה שבגיוס לצה"ל הפורום כבר לא יהיה כאן :-\ היה לי באמת כיף פה, וגם אם הפורום נסגר - ג'ניפר היא עדיין בין הזמרות המועדפות עליי (וכמובן, JLo ו- Como Ama Una Mujer הם בהחלט מהדיסקים שאני מדרג בין האהובים עליי). אולי בעתיד תהיה התעוררות מחודשת בגזרת ג'יילו, אבל בינתיים - זהו בהחלט סופה של תקופה. בהצלחה לכולם במה שאתם לא עושים עכשיו.

OMGGGGG כמה חבל..

אתה בטוח?זה סופי?איך הגעת להחלטה הזאת?איך אתה מסוגל?אחרי כלכך הרבה שנים?כמה?8?9?10?11?12?האמת הפסקתי לספור..! השתחררת כבר מצה"ל??אתה בכלל יודע מי אני?אתה בכלל זוכר אותי?מנחש?משהו?כי אני במקומך לא הייתי זוכרת.. קיצר.. אם עוד לא ניחשת זאת לירון ובטעות נכנסתי לפה (עברתי רק כדי לראות.. לא אין טירה אל תביט עליה היא איננה...) וחשכו עיני.. אני לא מאמינה.. שאתה עדיין פה..! אני מצידי אאחל לך מזל טוב.. הגעת לגיל שאפשר להפסיק! הרבה הצלחה בחיים שאחרי.. אם אתה רוצה עצות אתה מוזמן אליי לפנות

QueIronia

New member
לא אני החלטתי

זו החלטה של הנהלת תפוז לסגור את הפורום.

או

סופה של תקופה... גאד, כמה שנים העברתי כאן. היה כיף, תודה לך ארז וכמובן לליאת המהממת על כל ההשקעה בפורום.

Lopezit

New member
בצער רב אני נאלצת להצטרף לארז

כמו שארז אמר תפוז רוצים לסגור את הפורום אם לא תהיה בו התקדמות ונסיונות לשקם אותו לי אין את הזמן והכח לעשות זאת למרות שהייתי שמחה... ולמרות שאני חושבת שלא כדאי לסגור את הפורום, לכל פורום יש את התקופות שלו, בהתאם לאמן והפעילות שלו אבל זה כבר לא תלוי בי.... זאת הייתה תקופה מדהימה.. אפשר להגיד שדי גדלתי על הפורום הזה והכרתי פשוט אנשים מדהימים! יהיה לי נורא עצוב לראות את הפורום נסגר... אז אלה שעדיין כאן ויש להם את הזמן אני ממליצה לכם לנסות להפעיל את הפורום! אני עדיין אהיה פה אני לא בורחת לשום מקום, רק פורשת מהניהול וזהוווו
אוהבת

פרישת המנהלים וסגירת הפורום

אנו מודים לQueIronia ול Lopezit על ניהול הפורום עד כה ומאחלים להם הרבה הצלחה בהמשך דרכם
. עקב מיעוט פעילות, בשלב זה הפורום ייסגר. הנכם מוזמנים להמשיך ולגלוש ביתר הפורומים של תפוז
אנשים

למעלה