פרישת מנהלת הפורום

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים לדללה על ניהולה את נוער שינוי בחצי השנה האחרונה, על תרומתה והשקעתה, ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך
המשך גלישה מהנה ב-
אנשים

שיהיה בהצלחה לשני ועומר

שני עשית עבודה טובה צר לי שאת פורשת. שמחתי לגלוש בתק' שנהלת את הפורום, בהצלחה בהמשך הדרך מה שלא תעשי. עומר בהצלחה בניהול הפורום מההיכרות שלי אתך שאולי היא קצרה. אך ניתן להתרשם ואני משוכנע שתצליח לנהל את הפורום אני שמח שיש לי את הזכות לגלוש תחת ניהולך. כמו שרשמתי שיהיה לשניכם בהצלחה

אין בעד מה עומר

את מה שרשמתי הרווחת ביושר יש לך את היכולת המושכות נמצאות בידיים שלך ואני סבור שתשמש בהן בתבונה. אני תמיד אזכור מי נתן לי את טופס ההתפקדות (נכון זה נכתב קצת בהומור) אבל ברצינות אני סומך עליך ואם כבר הזכרתי אז כן עדיין מודה לך על טופס ההתפקדות לשינוי שאם לא הייתה שולח לי מי יודע מה היה עולה בגורלי. כמו שרשמתי בהצלחה

אין בעד מה שני

עשית עבודה טובה נהלת את הפורום בתק' לא קלה במיוחד ועמדת במשימה. היו כאלו ששלחו לך מסרים עם ביקורת במידה והביקורת הייתה סתמית ובתור אחד שמרבה לגלוש כאן היא הייתה סתמית נותר לי משפט אחד לרשום ימותו הקנאים. אני חושב שאני צריך לרשום לך תודה על זה שנהלת את הפורום

תמיר1991

New member
שני ועומר../images/Emo26.gif

שני, הרבה תודה על הניהול הפנטסטי ועל ההשקעה
היית גדולה
עומר, בהצלחה בניהול הפורום. אני בטוח שלא תבייש את הפירמה [אם עוד נשאר מה לבייש
], ותהיה מנהל פורום נהדר, לפחות כמו שאת אדם נהדר.
תמיר.

omerlich

New member
../images/Emo9.gif

את?
בכל מקרה תודה רבה,אני מבטיח לא לבייש את הפירמה.

תמיר1991

New member
נו, ברחה אות. סורי../images/Emo6.gif

ואני בטוח שגם לא תבייש. נקווה שהפורום יתפתח ויצא לדרך חדשה. תמיר.

דללה

New member
מילות פרידה ../images/Emo9.gif

לפני כחצי שנה, כשהציעו לי להיכנס לתפקיד מנהלת הפורום, שמחתי. ידעתי שאני מסוגלת בעזרתי ובעזרתכם להחזיר את הפורום למה שהיה בעבר ובאמת הצלחנו. אבל אז התחיל גל הפרישות וכמובן, גל הכעסים והטענות שאיני ראויה לנהל את הפורום. קיבלתי מסרים שלא ציפיתי לקבל, קראתי הודעות שלא עלה על דעתי שמישהו יכתוב, ספגתי עלבונות ופגיעות שלא ידעתי איך להתמודד איתם, וירדו דמעות שלא היו צריכות לרדת. נתתי את כל כולי וקיבלתי כלום. כבר תקופה ארוכה שאני שואלת את עצמי בשביל מי או יותר נכון, בשביל מה אני מנהלת את הפורום הזה. תקופה ארוכה שאני שוקלת לפרוש ובכל זאת ממשיכה לתת "הזדמנות אחרונה" כי אולי הפעם יהיה בסדר. אולי דברים ישתנו. ולא. ההודעות המשיכו, המסרים רק גברו ואיתם התחושה שאני לא שייכת. לא רצויה. אז נוער יקר (או מה שנשאר ממנו...), אני מסיימת היום תקופה של חצי שנה בניהול הפורום הזה. תקופה שהתחילה הכי טוב שיכלה להתחיל, ונגמרה בדרך הכי לא צפויה ורצויה שיכולתי לעלות על דעתי. כולי תקווה שתקבלו את עומר בסבר פנים יפות ותעזרו לו לנהל את הפורום הזה בצורה הכי טובה שאפשר (אם אפשר..), ותנסו להבין שגם לנו קשה. החיים שלנו, תתפלאו, לא סובבים סביב הפורום וזה באמת לא כיף להשקיע מהזמן הפנוי ולדעת שאף אחד לא מעריך אותך. אולי תופתעו לגלות שגם אם נדמה לכם שהערכתם, זה לא מרגיש כך מהצד השני. נסו לדמיין איך אתם הייתם מרגישים אם הייתם עומדים במצב שלנו, ותאמינו לי קשה לנהל פורום פוליטי. נכון להיום, אני נשארת חלק מהמפלגה. החלטתי שלא לפרוש ולתת עוד צ'אנס. לראות לאן הדברים הולכים. שוב, אני באמת מבקשת שלא תעשו בלאגן בעקבות המינוי של עומר ותקבלו אותו כמו שקיבלתם אותי (רק בלי הבלאגן שהגיע אח"כ
) אוהבת, שני.

asafz8

New member
שניייי

ניהלת פורום בצורה מפוארת ויפה. אני חושב שאת היית המתאימה ביותר. עשית בשכל.. ואני מבין בדיוק את מה שכתבת. המון בהצלחה בכל מה שתעשי.

למעלה