פרישת מנהל הפורום

פרישת מנהל הפורום

אנו מודים לאמנון מרגלית על ניהול הפורום ומאחלים לו בהצלחה בהמשך. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

נראה לי שאיילת הולכת ליפול מהרגליים

היא נשארה לבד וכול "העומס" על כתפיה.....

nbvcvfh

New member
נראה לי שאיילת מתמודדת מצוין

עם הצער האמיתי על עזיבת אנשים מצוינים כאדם ואריה, הפורום מנוהל מעולה לדעתי ע"י איילת שגם היא לא לשכוח, מתנדבת פה! וודאי לא קל לה הסיטואציה הנוכחית והאוירה העכורה, אבל כל זמן שהיא נשארת פה הפורום ימשיך לתפקד. אני בכל אופן נשאר פה, גם אם אני מבקר ואבקר גם במחוזות אחרים.

liat sa

New member
אכן , כל הכבוד לאדם ולאמנון על הצעד

שעשו. אבל אני לא חושבת שיש צורך לבחור בפורום זה או אחר . אפשר לרעות בשדות רבים .

eliram

New member
והנה עוד כמה מנהלי פורום "פורשים"

מלבד אמנון שפרש מניהול פורום זה, וכמו כן פורום אופיס, ופורום סיוע והתנדבות, "פרשו" מסתבר עוד כמה מנהלים. וכנראה שאלו רק המנהלים שהיו נחמדים כמו אמנון. מנהלים אסרטיביים כמו אדם לא זכו להודעת פרידה מהנהלת הפורומים. מעניין כמה עוד יש. ובאמת שאני מאחל לאיילת בהצלחה. אני בטוח שהיא תוכל לעמוד במשימה בכבוד, ואני אומר את זה בלי טיפת ציניות. איילת, אני לא עוזב את הפורום כל עוד את לא פרשת. אבל אם תפרשי גם, יקרה פה מה שקרה ב IOL (לפחות מבחינתי).

בתור חדש פה אין לי זכות דיבור

מאז שאני כאן בפורום באמת איילת היא המנהלת המעשית של הפורום אין לי שום כוונה לזלזל באדם ששמו יצא לפניו, אבל מאז שאני בפורום הוא היה עסוק בצבא ובאמת השתתף בפורום פחות, וכמו כן אמנון מרגלית שעזר לי המון בפורום אופיס והוא באמת אחלה בן אדם, אבל כאן בפורום מי שתכלס עשה את רוב עבודת הניהול זו איילת כך דעתי, והסיבה שלא כתבתי עד עכשיו: שלא בא לי שמישהו מההנהלה יציץ בהודעה וירגיש לעצמו הרגשת סיפוק וממש לא מגיע להם, הפורום עבר מכה קשה, וממש היה אפשר לעשות הכל אחרת. לי אישית נראה שאני נשאר נאמן לפה, (וכמובן שלא מדובר בחתונה קתולית ואפשר להציץ ולהתארח בשדות אחרים) העיצוב והנוחות בפורומים פה עדיפה, כמו גם רוב החברה, ולסיכום: איילת, אנחנו איתך !!!

../images/Emo46.gifמרגיז ממש../images/Emo70.gif

אני המנהל הפורש של פורום שלמות פנימית ואני לא יודע באיזה זכות אתה מצרך אותי למאבק שאין לי ולו טיפת קשר אליו. אני פרשתי מהניהול מסיבות אישיות השמורות עימי - אני מניח שחקירה קצרצרה היתה מגלה לך שאני ניהלתי 2 פורומים - מאחד פרשתי אך את השני אני עדיין מנהל מרגיז שלא קראת את ההודעות בפורום שמסבירות את סיבת הפרישה שלי מרגיז שלא פנית אליי לבדוק אם אני קשור למאבק הזה שמתחולל פה בתפוז אנשים. אני לא קשור למאבק הזה ולא פרשתי מניהול הפורום ההוא מסיבות אידיאולוגיות אז להבא תשתדל לדייק בעובדות או לפחות תטרח לברר את נכונותן לפני שאתה מפרסם תודה

../images/Emo46.gif מרגיש ממש../images/Emo70.gif

אני המנהל הפורש של פורום שלמות פנימית ואני לא יודע באיזה זכות אתה מצרך אותי למאבק שאין לי ולו טיפת קשר אליו. אני פרשתי מהניהול מסיבות אישיות השמורות עימי - אני מניח שחקירה קצרצרה היתה מגלה לך שאני ניהלתי 2 פורומים - מאחד פרשתי אך את השני אני עדיין מנהל מרגיז שלא קראת את ההודעות בפורום שמסבירות את סיבת הפרישה שלי מרגיז שלא פנית אליי לבדוק אם אני קשור למאבק הזה שמתחולל פה בתפוז אנשים. אני לא קשור למאבק הזה ולא פרשתי מניהול הפורום ההוא מסיבות אידיאולוגיות אז להבא תשתדל לדייק בעובדות או לפחות תטרח לברר את נכונותן לפני שאתה מפרסם תודה

eliram

New member
../images/Emo52.gif ../images/Emo12.gif אני ממש מתנצל.

סמיכות הזמנים והנוסח האחיד של ההודעה הם אלו שבלבלו אותי. ושוב אני מתנצל. עם זאת, לא רתמתי אף אחד לשום מאבק, ואני בטח שלא מנהל כל מאבק, שכן אני לא מנהל פורום. סך הכל שמתי הפניות להודעות פרידה. אבל זה לא מוריד מצדקתך, ואני בהחלט מאחל לך בהצלחה.

למעלה