פרסום אפקטיבי

0 אור 0

New member
פרסום אפקטיבי

איפה אתם מפרסמים שבאמת נמצא יעיל? האמת היא שהשאלה עלתה בעקבות זה שחידשנו פרסום ביד2 (הקודם לא הביא תגובות יותר מהאפס הרגיל של פרסומים אחרים - והגיעו אלינו בעיקר מפה לאוזן שזו כמובן השיטה הכי טובה אמה קצת איטית) ופתאום הטלפון לא מפסיק לצלצל ומאנשים מהאיזור שלנו. אמנם 80% מהמתקשרים מחפשים עניינים אחרים או אפילו מנתקים כשגבר עונה (שזו הסיבה העיקרית שהטלפון במודעות ובאתר הוא של בן זוגי היקיר שמסנן לי את הסוטים),אבל כמה עברו את המחסום והגיעו להזמנת טיפול ושאלה נוספת לבנות שבחבורה - איך אתן מנטרלות את הפניות הלא רלבנטיות? כי הצהרה של "ללא מין" ראיתי אפילו במודעות שמה שמוצע בהן זה פינוק, בודי, פרוסטטה ... - אז אני מתייחסת לזה כלא רלבנטי

dudusapir

New member
תשובה

לדעתי הדרך הטובה ביותר היא בניית אתר אינטרנט וקידומו בגוגל. אנשים מחפשים הכל בגוגל. לא ממליץ לפרסם בפורטלים, מפני שאנשים מתייאשים מהחיפוש בתוכו. יד 2 אומנם מביא הרבה סוטים אבל מידי פעם מגיעים נורמליים. בסופו של דבר הסוטים כבר מכירים את המודעה שלך ומפסיקים להתקשר! הרבה סבלנות ועולים על הגל הנכון.

0 אור 0

New member
אז כמו שאתה רואה מהחתימה שלי

אכן הקמנו סוף סוף אתר, ואפילו שמתי אותו בחתימה שלי בתפוז אחרי הרבה מאד שנים שהקפדתי על אנונימיות פרנואידית למדי (מתוך הנחה שזה בעצם הפרסום הכי נכון - במקום שמכירים אותי כאשר מקצוע שלא מבינה בפרוסטטות אלא אםכן מדברים על התאמת צמחי מרפא לבן 70) למען האמת גם שם מופיע רק המספר של עוזי, אלא אם כן מישהו הולך ובודק באותיות הקטנות של המלצות התפריט - ואני מניחה שמי שיעשה את זה לא ממש מחפש בודי מסז' מתאילנדית חטובת גוף.

אין דבר כזה!

השקעתי בעבר בכל מיני מקומות, היום הרבה פחות, והתוצאה זהה. אני פשוט מבזבז פחות כסף. מסתבר שהדרך היחידה שיבואו אנשים שלא מכירים היא פה לאוזן, השאר באים על בסיס הכרות כלשהיא, הרצאה, מפגש, ערב טיפולים וכו'. אגב, יד 2 מביא גם למטפלים זכרים שיחות של סוטים, היו שיחות מעניינות (יש הרבה גישות כדי לגשת לעניין- המרמזת, הישירה, המאוכזבת, המגששת). טיפולים פחות. הגדילה פעם מישהי לעשות ובאה עם בעלה שיש במהלך הטיפול בחדר, וכעבור כמה ימים התקשרה וביקשה, בין מבוכה ודבקות במטרה, עיסוי של כ-ל הגוף. יש גם מצב שבאו לטיפול חלק מהרומזים, אבל הבינו במהלך הטיפול שהגבול מאוד ברור. (מישהו ביקש תוך כדי הטיפול להאריך אותו, ואז ביקש גם להוריד את התחתונים שלא יפריעו לו.בסוף הם נשארו). בכלל- אתם מאפשרים למטופלים לקבל טיפול גם ללא תחתונים (שלא באיורודי)? ואיך אתם מגיבים בשיחות כאלה לאלה שמבקשים "אקסטרות", "עיסוי אירוטי" וכו'?

0 אור 0

New member
לגבי הגברים ובכלל

אכן מאז שהתחלנו לפרסם גם הוא מקבל הרבה הצעות "מעניינות" מגברים - ולא ממש מתרגש מהעניין. לגבי התחתונים: לי אין בעיה שהמטופל יהיה בעירום, ואני גם עובדת על הישבן (מי שמכיר את העבודה של אנמו לישבן - משהו משהו, אם כי קצת רחוק מלהיות ארוטי) וגם על הבטן. אין לי שום בעיה עם זה, כל זמן שהתחתונים שלי והידיים של המטופל במקום. הבעיה מתחילה כשהמטופל לא נטוריסט, ואז צריך ליצור את הגבול בין מה שכן לגיטימי לחלוטין בטיפול (כמו עירום מלא או טיפול בשרירי הישבן) לבין מה שלא שייך לתחום העיסוי אלא למקצוע אחר לחלוטין. ואיך להגיב - אני אשמח ללמוד. אולי אז אני אענה על הטלפונים בעצמי. במודעה על רפלקסולוגיה כן פרסמתי את הטלפון שלי בהנחה שאם לא מופיעה בכלל המילא עיסוי, אלא רק רפלקסולוגיה ויעוץ תזונתי אז יגיעו נשים או לפחות מחפשי טיפול מקצועי - מסתבר שהגיעו אלי גם משם. ואז כשהם מציינים שבקשר למודעה, אני מתחילה בתיאור כל ההישגים המקצועיים (נטורפתטית רב תחומית, רפלקסולוגית בכירה וכאה) בתקוה שיבינו את הרמז ...

והם מבינים?

בכל מקום שפרסמתי כתוב שאני נטורופת, מעסה רפואי, רפלקסולוג ועוד, אבל כנראה שהמילה עיסוי קופצת יותר לעין מאשר כל האחרות, או שכל אחד מסנן את המילים שמתאימות לו... אני באופן עקרוני מעדיף את המטופלים שלי עם תחתונים, אבל זה בסדר אם הם בלי, כל זמן שהגבול מאוד ברור של מה שיש ואין בטיפול. יש, כמובן, גם עבודה על הישבן, אבל גם ככה זה על החלק החיצוני, אז בד"כ זה לא משנה אם יש או אין תחתון. והתגובות שלי הן הסבר קליל מאוד- שאני פשוט לא עושה את זה. בשלב הזה אני לא בא לחנך אף אחד.

0 אור 0

New member
לא ממש

בדיוק היום, (אחרי שקיבלתי טיפול שיאצו מדהים אבל זה סיפור אחר) אני יוצאת מבאר שבע, והטלפון מצלצל. בגלל שאני על דיבורית לא קלטתי שזה לא אותו אחד שדוגם אותי מהבוקר כדי לרואת אם הוא מצליח להגיע אלי. אז הבחור שואל אותי אם אני יכולה להגיע אליו לבאר שבע. אני אומרת לו שאני מאד מצטערת, אבל אין לי מיטה ולא שמנים אתי אז אין על מה לדבר, והוא - לא צריך מיטה נסתדר. אחרי שהסברתי לו שהוא טעה בכתובת, הוא קודם כל התנצל, אבל אחר כך - אבל את לא עושה לפחות בודי בעירום, שיהיה טוב כזה? וזה שתבין - כשלמספר הטלפון שלי אפשר להגיע או ממודעה שבה לא מוזכרת אפילו ברמז המילה עיסוי (רק רפלקסולוגיה , נטורופתיה, נשים, ילדים) או דרך עוזי שכמובן לא מעביר לכל אחד את הטלפון שלי ...

0 אור 0

New member
אפשר להתאמן עליך בשיחה כזאת?

אתה תהיה הסימולטור שלי לגבר החרמן ואני אשאל אותך שאלות מנחות? עם האמיתיים אני מעדיפה לא לנהל דיאלוגים יותר מדי ארוכים, פשוט מבהירה שאני עוסקת רק בעיסויים מקצועיים ומשתדלת שעוזי יהיה בבית, אם מגיע מישהו חדש.

רק אם אני אוכל להתנשף...

פשוט- אחרי שאת מסבירה שאת לא עושה את זה, תשאלי איך הוא הגיע אליך, ותשאלי אותו אם היה משהו אירוטי בהודעה, או אם נראה לו שהיא לא הייתה מספיק מקצועית. הם לא באמת מפחידים (לפחות אלה שמתקשרים אלי, ואולי כי אני גבר?), רק זקוקים לפורקן :)

0 אור 0

New member
אני רואה שלא יצא לך לדבר עם חברה כאלה

כל שאלה כזאת מעוררת בהם תקוה עזה, ומתחילות שאלות מעניינות שבודקות את הגבולות - אפשר רק מציצה? יש סיכוי שאת זורמת? אבל רק הרפיה זה בסדר. נכון? או שבסוף שיחה שנשמעה לי נורמלית לגמרי, ואחרי שהסברתי על כל סוגי העיסוי, ומה אפשר לעשות כדי לטפל ברגל התפוסה שלו (דוקא ציינתי שעיסוי תאילנדי הוא הכי אפקטיבי והוא אמר שבכל מקרה הוא מעדיף עם שמן ולא בבגדים), פתאום יוצאת השאלה אם אני לבושה בטיפול או שאפשר בחצי עירום. לפני הדיונים המעניינים והמחכימים האלו, בהחלט אחד מהברנשים אמר שהוא הגיע אלי מהמודעה על רפלקסולוגיה.

דווקא יצא.

היה מין (בחירה משעשעת של מילה) גל של טלפונים, אבל אז לא חשבתי לשאול אותם מה בדיוק עבר להם בראש, ומה מחרמן בצמחי מרפא. עם זאת, הם היו אנשים נחמדים, שהבינו שלא, ופשוט התבאסו. מישהו מהם אמר אפילו שאני נחמד. אולי כי עם השיחה עצמה וההסברים הרלוונטים לא הייתה לי בעיה לזרום... אבל אולי מי שרוצה עיסוי כזה מגברים קצת שונה באופיו ממי שרוצה אותו מנשים? ובהמשך להודעה השניה שלך- אולי כי את החזה שלה אפשר לראות שם, ושלך עדיין בגדר מסתורין?

0 אור 0

New member
בקשר למפחידים ולנזקקות שלהם

אני לא בטוחה אם זה חכם שאני לא ממש מפחדת - אבל זה יותר מטריד ומוציא אותי מהריכוז מאשר מפחיד (בין עיסוי לעיסוי אני גם כותבת תוכנה, יו נו) על כל פנים בפעם האחרונה שנכנסתי ליד2 לרענן את המודעה גיליתי להפתעתי שיש להם גם מדור מודעות של למבוגרים בלבד. לא מצליחה להבין למה לבחור שזקוק לפורקן לבוא אל סבתא כמוני שלא מבינה בבודי ופרוסטטה במקום ליוליה הבלונדינית המהממת מהמדור הסמוך. נדמה לי שאפילו המחיר שאני לוקחת יותר יקר.

אני מפרסמת

בכל מיני מקומות ומבינה שהכל בסוף ביבוזי כספים. הכי אפקטיבי היה מסע פרסום מאוד ממוקד בגוגל אדוורדס, כל היתר ירדו כשהגיעו לתום תקופת התשלום. הכי טוב כמובן זה פ"לא- פה לאוזן. אבל עד שמגיעים לשם זה עולה קצת פרסום. בנוגע לשאלה השניה, נעשים מאוד ערניים לבקשות מיוחדות בטלפון ובנון שלנטיות אומרים שימשיכו לטלפון הבא. אני מזהה אתם מיד וכבר לא באים אלי יותר. זה מתחיל ממספר הטלפון, אם הוא חסוי זה כבר חשוד. תמיד אני מבקשת מספר טלפון לחזור אחיו אם משהו משתבש. מי שמסרב לא קובע איתי. מי שמזדהה כיוסי או משה כבר חשוד נוסף, ויסלחו לי אלפי אנשים שנושאים את השם הזה. וגולת הכותרת היא אלה שמתעניינים אם אפשר בערום, ברגע שנשאלה השאלה הטיפול נפסל מיידית. ומי שמפרסם ללא מין, זה הכי מושך מין....

0 אור 0

New member
שניים מחברי הטובים ביותר נקראים יוסי ../images/Emo13.gif

שניהם ממש חמודים. היום בדיוק כשעוזי היה במקלחת צלצל הטלפון שלו. מספר חסום וביומיים האחרונים מאז שעלתה המודעה שלי מצלצלים אליו כל הזמן חסומים שמנתקים כשהם שומעים גבר עונה, התלבטתי רגע אם לענות - ובסוף זה היה בכלל חבר טוב שלנו .... בינתיים ניסינו להכנס רק לאנידקסים ואתרים חינמיים, הבעיה שלי עם הפה לאוזן, היא שעד עכשיו כל מי שמכיר אותנו זה במרכז ואפילו מהמרכז צפונה, ואנחנו מנסים לקדם קצת את הכיוון של אנשים בסביבה שלנו. סה"כ לא קל ליצור יום עם רצף מטופלים . מה שלא מפריע אם אתה בבית, אבל מאד קשה כשאתה נוסע במיוחד למררכז.

השיטה שעבדה לי הכי טוב

לפרסם בכל מקום שיש בו תנועה - אבל בלי טלפון. מי שמצא מודעה שלי ומביע איזשהו עניין - שייכנס לאתר שלי ויוציא את הטלפון משם. על הדרך הוא ייתקל ב"אני מאמין" שלי או אם תרצו תוכלו אפילו לכתוב איזו פנייה אישית למתעניינים בעמוד הבית שמסבירה מה בדיוק אתם לא עושים. זאת לדעתי הדרך הכי טובה לסנן כמה שיותר סוטים אף על פי שגם לה אין אחוזי הצלחה עצומים...

0 אור 0

New member
האמת היא

שהרעיון לכתוב באתר בפירוט רב מה אנחנו לא עושים יכול להגביר את התנועה באתר. גוגל יזהה את המילים מין/סקס ועוד ביטויים מעניינים אם נניח שנרחיב ויביא לשם את כל מחפשי התענוגות הגופניים ... כנראה שלא נעשה זאת. אני מאמינה שאם אדם נכנס לאתר ומוצא שם כתבות על תזונה, בעיות בריאות שונות וכד', והוא לא מספיק אינטליגנטי כדי להבין מה הטיפולים שמקבלים ממי שמפרסם כך, אז גם דיסקליימר לא ממש יעזור.

למעלה