פרסייה מעוצבנת כנסי...

פרסייה מעוצבנת כנסי...

את לא ממש נשמעת רצינית.... מאוהבת והולכת לחפש פה בן זוג סליחה... תתבגרי.... ועוד משהו לגבי... הלשכב לפני חתונה... יש שיקבלו זאת לרוב הדתיים ויש שלא לרוב החילוניים את לא יכולה לצפות ממישהו להתחתן לפני שראה אותה חיצונית פנימית ריגשית והרגשתית אם את לא מודעת לפעמים זה יכול להיות הבן אדם ובגלל שאתם לא מתאימים במיטה זה אומר הרבה כי רחשי המיטה אומרים מה שמילים שניתנות לעיוות לא אומרות או מעשים שלפעמים מטעים... ככה ש... לתשומת ליבך נתתי טיפ לא קטן

אני לא דתייה

זה שאני לא רוצה לקיים סקס לפני החתונה לא אומר שאני דתייה, אני עושה את זה מרצוני החופשי ולא בכפייה, אני לא יעשה את זה רק על מנת להיכנס לחוג הידידים שעשה את זה, אני יעשה את זה כשאני אהיה מאוהבת בבחור שיעשה לי את זה. אם זה יהיה אחרי החתונה מה טוב, אם זה יהיה לפני החתונה מה טוב, העיקר שזה יהיה עם האחד והיחיד שאת ליבי ירטיט... ביי.

פרסייה

את בת 24 תלמדי לקרוא ואל תסלפי את דברי.... מי אמר שאת בכלל דתיה... ולפי מה שאמרת תקיימי יחסים גם אחרי חתונה שהתחתנת עם מי שאת לא אוהבת בואנה את ממש מעופפת אה מי דיבר על כפיה? וואו את מתוסבכת לאלה... משהו שהבנתי אבל לא ידעתי עד כדי כך יום נעים

אתה אחד מיני רבים שיש להם דיסלקציה

תעשה לי טובה, רד ממני, אני ניסיתי לעודד אותך, אבל לא נראה לי שזה יעזור, אתה דפוק מהיסוד, ביי.

לעודד אה...

לעודד אותי מה... לרדוף אחרייך? תשכחי מזה סיימתי לרדוף אחרי בנות אין אף אחת רצינית ששווה לרדוף אחריה כולכן מלאות פוזות תחמניות מיסוד מי שרוצה אותי שתחפש אותי היא אני סיימתי לחפש

גם אני הפסקתי לחפש...

נראה לי שיש פה אי הבנה אחת גדולה.... אני לא רשמתי לך על מנת שתתאהב בי, אני רשמתי לך מהסיבה הפשוטה שנקראת: עידוד-להעלות את מצב הרוח, לפקוח לך את העיניים ולהסביר לך שאם נכוות פעם אחת או פעמיים, אז זה לא אומר שכל הנשים הן אותו הדבר... אני לא רוצה לצאת איתך בכלל, יש לי מספיק צרות משלי(תאמין לי שגם אני הפסקתי לחפש, לא רע לי להיות לבד, יש לי משפחה, אבא, אמא, 3 אחיות, 2 גיסים, 2 אחייניות מקסימות). אולי אני רומנטית או שבוייה בקסם הטלנובלות, אבל אני מאמינה שאולי כשהצרות יעברו והכל יישכח, אז באמת יופיע האביר על הסוס הלבן שייקח אותי הרחק מכאן... עוד כשהייתי קטנה חלמתי על זה, אולי אני ילדותית כשאני חושבת על דברים כאלה, כי בינינו המציאות שונה לחלוטין... אבל אף אחד לא יפסיק לי את החלום. אני באמת מאחלת לך בהצלחה מכל הלב, אל תוותר, צעד קדימה, עם כל הפיגועים שיש היום אין לנו זמן לחשוב על העבר, אנחנו צריכים לנצל כל יום כאילו זה היום האחרון. בהצלחה, ושתהיה לך שבת מקסימה. ביי.

למעלה