פרפר|יאללה, אל תהיו שמנים..

Fallen Leaves

New member
פרפר|יאללה, אל תהיו שמנים..

שאלון! שם: גיל: יומולדת: גובה: צבע שיער: צבע עיניים: דברים אהובים: להקה: זמר/ת: שחקן/ית: מאכל: בגד: סתם חפץ בחדר: דיסק: סרט: בנאדם: חדר בבית: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: שמעת מוזיקה: התנשקת: עשית סקס: נפגשת עם חברים: הסרט האחרון שראית: הריח האחרון שהרחת: הרעש האחרון ששמעת: הספר האחרון שקראת: המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? מה אתה לובש כרגע? מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: קפה אתה שותה: ואיזה תה: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מה עשית לפני שענית על השאלון? נהגת: התנשקת: טסת לחו"ל: ביזבזת את כל הכסף שלך: עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: נשארת ער לילה שלם: עבדת במשהו והרווחת כסף: או/או.. יס או הוט? מסנג'ר או אייסיקיו? קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? כסא עם ידיות או בלי ידיות? בשר או חלב? פסטה או סלט? שניצל טופו או שניצל רגיל? אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר: רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? דיסקמן או אמפי? לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש לך חבר/ה? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? אתה עושה גבות? אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כיף? שיחקת פעם בסימס 2? מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכלכל/צמחוני/טבעוני: למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית: אהבה בשלט רחוק? סיאנס? מה אנשים לא יודעים עליך?

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"ואת ליידי אוחזת אלף ידיים..."

שם: גלי
יומולדת:15/3
גובה: 1.65 בערך
צבע שיער: כרגע שחור עם כלמיני אדומכתוםורוד.. עודמעט קצוות בוורוד בע"ה (נקווה שייצא טוב)
צבע עיניים: ירוקכחול כזה
דברים אהובים: כלמיני
להקה: רד הוט
זמר/ת: דנה ברגר
שחקן/ית: צ'אד מייקל מאריי
, יו גרנט..
מאכל:ממממ..לאחרונה מלאווח
בגד: הג'ינס המקושקש שלי
סתם חפץ בחדר:השמיכת פליז שלי
דיסק: כלמיני
סרט: רווק+ילד
בנאדם: אימוש
חדר בבית: שלי
מתי בפעם האחרונה...
דיברת עם מישהו:3 שעות ככה, עם אימוש
שמעת מוזיקה: ברגע זה
התנשקת:אתמול
עשית סקס:שלשום
נפגשת עם חברים: עם חבר..אתמול
הסרט האחרון שראית: ממ לא זוכרת
הריח האחרון שהרחת: של הכביסה של החבר
הרעש האחרון ששמעת: לאדעת
הספר האחרון שקראת:חוכמת הבייגלה
המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:בלאט, כואב לי הראש:S
הבנאדם האחרון שחשבת עליו: סבא כפרה
תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?בקיר
תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?ימין-כלום, שמאל-כיסא.
קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?קופסא של דיסק צרוב, יששם שירים של סיסטם, סינרגיה, קריד [וואי דיסק ישןןן מ2005.]
קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אלייך: אני לאמא ואמא אליי
ולפני זה התקשרתי לחבר
קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?אין פה ספרים..כאילו רק מאחוריי ת'ספרייה של הבית ואינלי כוח לקום
מה אתה לובש כרגע?מכנס קצר תכלת וגופייה ארוכה שחורה של החבר
מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לצבוע ת'שיער..ולאכול..
name it
השם של החבר/ה הכי טוב/ה:טול
השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:לא רוצה לנקוב בשמות..
השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: טול
שם של קרוב משפחה אהוב: יוסף
השם של חבר-אינטרנט אחד: ממ כלמיני
השם של המורה השנוא/ה עליך: אילןןןןן
השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא אנקוב בשמות.א.
השם של חיית המחמד שלך (אם יש):אין
איזה...
מסטיק אתה בד"כ לועס:מאסט בזוקה או מאסט ירוק, או אורביט כחול הקופסאות הגדולות.
קפה אתה שותה:הפוך וניל/קוקוס..ובבית נס של עלית
ואיזה תה: לא שותה תה
משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: סוליטר
יומן יש לך לבצפר (אם יש):של פרה חמודה:)
מחשב יש לך: רגיל כזה?..
מצלמה יש לך: קאנון
פלאפון יש לך:סוני אריקסון W880i
סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: משקפי שמש חדשות ומהממות ועגילי כוכבים :)
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים:אפחד
עם מי אתה מדבר בטלפון? אפחד
מה אתה שומע? The Cranberries - Animal Instinct
איזה חלונות פתוחים לך במחשב? אמיול, בלוג כלשהוא, מדייה פלייר ותיקיית שירים
מה עשית לפני שענית על השאלון? עידכנתי תבלוג
נהגת: כה
התנשקת: כה
טסת לחו"ל: לא
ביזבזת את כל הכסף שלך: אההא
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:אההא
נשארת ער לילה שלם:אההא
עבדת במשהו והרווחת כסף: כן
או/או..
יס או הוט?ממ ישלי יס.. אבל גם הוט סבבה
מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'
קיץ/אביב או חורף/סתיו?סתיו
שחור או לבן?שחור
מחשב או טלויזיה? שניהם

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifהמשך

ספה או כורסה? כורסה
ארנק או קופה? ארנק
המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מממ........לא הייתי מתנגדת לאיזה בית בזכרון
כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב
כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם
בשר או חלב?חלב
פסטה או סלט? סלט
שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל
אמריקה או אנגליה?אנגליה
ישראל או מקום אחר: ממ..לאדעת
רוק או פופ? רוק
פוסטרים או קירות חלקים? ממ חלקים? לאדעת, אני אוהבת גם וגם
דיסקמן או אמפי?אמפי
לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?מערכת
סתם שאלות.
יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? עוֹפוֹן
יש לך חבר/ה? אההא
מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון, לצאת..
יש לך חשבון פלאפון גבוה? דיי..
למה? כ אני מכורה לSMSים
מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? SMS
אתה עושה גבות? אההא
אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אההא
אתה מרגיש יפה? לא
למה? כי אני לא
אתה ביישן או פתוח? תלוי עם מי אני נמצאת
מה הצבע האהוב עליך? סגול
מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? להיות פחות רגישה ופגיעה
מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אף
אתה מאושר? לפעמים
היית פעם מאוהב?אההא
כיף? כשזה הדדי אז מאוד
שיחקת פעם בסימס 2? לא
מה אתה חושב על העם הבריטי? מתורבתים
מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?לא באלי
אני מפחדת שלא אעבור ת'מיונים
מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?ישןןןן
ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית
אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת הכל, לא חולה על בשר
למה? כי..אני אוהבת בשר כאילו אבל סוגים מועטים
ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: ממ..כלמיני
מאמין ב-
אלוהים? אממ..כן כזה..בערך כזה..
רוחות? לא
חיים שלאחר המוות? רוצה להאמין
גלגול נשמות? לאדעת
פיות? לא
מלאכים? לאדעת
ערפדים? לא
אהבה ממבט ראשון? כן
אהבה וירטואלית: אממ...לא ממש
אהבה בשלט רחוק? אפשרי
סיאנס? לא
מה אנשים לא יודעים עליך? דברים שאנשים לא צריכים לדעת עליי:X

מיכמיך3

New member
פאק.. זה לא שלח את התוכן

רק עכשיו שמתי לב לזה. אני אענה מחר על השאלון.

מיכמיך3

New member
קצת בדיליי... =]

שם: מיכל. גיל: 17 וחצי. יומולדת: 15.6.91 גובה: 1.70 מ'. צבע שיער: חום כהה. צבע עיניים: חום-ירוק. דברים אהובים: מחשב, מוזיקה, וכו' וכו'. להקה: הדג נחש. זמר/ת: קרן פלס. שחקן/ית: ג'וני דפ. מאכל: פתיתים. בגד: החולצות פליז של פוקס. סתם חפץ בחדר: בובת טוויטי. דיסק: אם אלה החיים - קרן פלס. סרט: שודדי בקאריבים. בנאדם: לא יודעת. חדר בבית: שלי כמובן. מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני רבע שעה. שמעת מוזיקה: עכשיו. התנשקת: לפני כמה ימים. עשית סקס: אף פעם. נפגשת עם חברים: יום שישי. הסרט האחרון שראית: סקס והעיר הגדולה. הריח האחרון שהרחת: לפני דקה, של הקרם של השיער. הרעש האחרון ששמעת: עכשיו, הרעש של המוזיקה. הספר האחרון שקראת: לא קוראת ספרים. המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: לפני שתי דקות. הבנאדם האחרון שחשבת עליו: ידיד שהכרתי ביום שישי. תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? ברמקולים של המחשב. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? שמאל- כלום. ימין- בוילון של החדר שלי. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? אין לידי דיסק מסויים. קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: התקשרה אליי חברה, והתקשרתי לבית. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? לא קוראת ספרים. מה אתה לובש כרגע? סתם חולצה עם מכנסיים וגרביים. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? ללכת להתכונן למבחן בתנ"כס. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: סוניה. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: מורן. השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שלומית. שם של קרוב משפחה אהוב: שירי. השם של חבר-אינטרנט אחד: דרור. השם של המורה השנוא/ה עליך: ניצה. המורה לשל"ח שהייתה לי בחטיבה. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: עופר. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): היה לי שני דגים שקראתי להם יהודה ונינט. חחח איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: יש לי גשר אז בקושי יוצא לי ללעוס. קפה אתה שותה: נס קפה, רגיל. ואיזה תה: לא משנה לי. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: בקושי משחקת במשחקי מחשב. יומן יש לך לבצפר (אם יש): יש, של סנופי. מחשב יש לך: רגיל, עם מסך המלא. מצלמה יש לך: קנון. פלאפון יש לך: מוטורולה L7 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: יש לי שני פלאפונים. חחח כרגע עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: אף אחד. עם מי אתה מדבר בטלפון? עם אף אחד. מה אתה שומע? ניילי פורטדו. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? רק הפורום. מה עשית לפני שענית על השאלון? שום דבר מיוחד. נהגת: לא, אין לי רישיון עדיין. התנשקת: כן. טסת לחו"ל: כן, לאיטליה. ביזבזת את כל הכסף שלך: לא. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: לא. נשארת ער לילה שלם: כן. עבדת במשהו והרווחת כסף: כן, במקדונלדס. או/או.. יס או הוט? הוט. מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר. קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף\סתיו. שחור או לבן? שחור. מחשב או טלוויזיה? מחשב. ספה או כורסה? ספה. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב. כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם ידיות. בשר או חלב? חלב. פסטה או סלט? שניהם. שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל. אמריקה או אנגליה? אמריקה. ישראל או מקום אחר: ישראל. רוק או פופ? שאלה קשה... שניהם. פוסטרים או קירות חלקים? קירות חלקים. דיסקמן או אמפי? אמפי. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במערכת. סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש הרבה.. מיך, מיכי, שמיך.. וכו' וכו'. יש לך חבר/ה? לא. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? מחשב, להיפגש עם חברים. יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא. למה? ככה. מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? שיחות. אתה עושה גבות? כן. אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כן. אתה מרגיש יפה? כן. למה? ככה, טוב לי עם עצמי. אתה ביישן או פתוח? בעיקרון ביישנית קצת, אבל תלוי גם עם מי אני נמצאת. מה הצבע האהוב עליך? כחול. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? להיות פחות ביישנית. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? האף והבטן. אתה מאושר? כן. היית פעם מאוהב? כן. כיף? כן, נחמד מאוד. שיחקת פעם בסימס 2? לא. מה אתה חושב על העם הבריטי? אין לי דעה. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? זה יכול לתרום משהו בחיים להתגייס, תלוי איזה תפקיד. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? מקרה לא ממש נחמד. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: שמאלית. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל. למה? ככה. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: להיפגש עם חברים גורם לי לאושר. מאמין ב- אלוהים? ככה-ככה. רוחות? לא. חיים שלאחר המוות? לא. גלגול נשמות? לא. פיות? לא. מלאכים? לא. ערפדים? לא. אהבה ממבט ראשון? כן. אהבה וירטואלית: לא. אהבה בשלט רחוק? לא. סיאנס? לא. מה אנשים לא יודעים עליך? אני חייכנית. =]

ססילייה

New member
אז בואי נא ילדונת!!!אליי לחסקה!!../images/Emo8.gif

שם: לירון גיל: 20 יומולדת: 14.4 גובה: 1.67 צבע שיער: ממ אני מבהירה, אז הוא בשילוב דבש\בהיר\חום\שחור צבע עיניים: חום דברים אהובים: קאמל,מוזיקה וכאלה להקה: מרסדס בנד
כתר| זמר/ת: שילה פרבר!! שחקן/ית:
מאכל: חחח הקוסקוס של נורקייט
בגד: החולצות האדירות שאבא קנה לי בFOX :) סתם חפץ בחדר: המיטה שלי! דיסק: כיכרהחלומות של שם טוב לוי סרט: בופור בנאדם: טוב ש...
חדר בבית: שלי!: ) מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני דקה שמעת מוזיקה: ברגעזה ממש התנשקת: שבוע עשית סקס:שבוע נפגשת עם חברים: יומיים הסרט האחרון שראית: מישהו לרוץ איתו, אתמול הריח האחרון שהרחת: וניל מהקרם גוף :] הרעש האחרון ששמעת: את הכלב הדביל חח
הספר האחרון שקראת: משאלה אחת ימינה המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: שממש בא לי לעשן ולמה אמא שלי נזכרת עכשיו לשטוף את הבית!? הבנאדם האחרון שחשבת עליו: אוהדי תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?במסך תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?ימין-קיר שמאל-אוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?יוסלס,החדש
קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: התקשרתי לאסתי שסיננה ואבי'לה התקשר בבוקר קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? נער החידות ממומביי מה אתה לובש כרגע? בוקסר וסווצ'ר מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? להתקלח, כולי צחנה >< name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: דניאל\אסתי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:יודפת השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אנאערף שם של קרוב משפחה אהוב: אופק
השם של חבר-אינטרנט אחד: חחחח עמית! השם של המורה השנוא/ה עליך: ואו, נדמה לי שלמורה למתמטיקה קראו ורדית השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אין כאלה השם של חיית המחמד שלך (אם יש):גולי לחתול, וטוליפ הכלב איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס:בזוקה! קפה אתה שותה:נס על חלב של אודי.
ואיזה תה: לא שותה תה. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: נוור,הדבר הבא,ארץ עיר
יומן יש לך לבצפר (אם יש): חח לא. מחשב יש לך: לפטופ מצלמה יש לך:
פלאפון יש לך: מוטורולה שקר כלשהוא סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: קופס לסיגריות ממתכת של נובלס! וזה אדיר :) כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: אור ועמית עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד מה אתה שומע?פסקול של אלאדין איזה חלונות פתוחים לך במחשב? הפורום ופייסבוק מה עשית לפני שענית על השאלון? התקרקסתי בפייסבוק נהגת: מעולם
התנשקת:
טסת לחו"ל:
ביזבזת את כל הכסף שלך:
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:
איכס, סילוש על. נשארת ער לילה שלם:
עבדת במשהו והרווחת כסף: ברור :) או/או.. יס או הוט?יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר,חחחח אייסיקיו זה לשלוחים
קיץ/אביב או חורף/סתיו?אביב שחור או לבן? שחור, לבןזה משמין.
מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב!
כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם פסטה או סלט? סלט!!!! שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה?אנגליה. ישראל או מקום אחר: תלוי. רוק או פופ? רוק.
סתם, גם וגם פוסטרים או קירות חלקים? ציורים על הקירות דיסקמן או אמפי?חחח ואו, אוזניות לפלאפון..נגיד. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? ליל יש לך חבר/ה? לא ידוע בינתיים מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון יש לך חשבון פלאפון גבוה? אחושרמוטה.
למה? כי אני חופרת מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? ברור ש SMS אתה עושה גבות? כן! אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כל מקום שיש והוא הכרחי אתה מרגיש יפה? בטח.
למה? כי ככה :) אתה ביישן או פתוח? באמצע מה הצבע האהוב עליך? ירוק מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? סבלנות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להפטר מהתחת הרוסי אתה מאושר? קצת היית פעם מאוהב?כן כיף? לגמרי! שיחקת פעם בסימס 2? חחחח בטח! מה אתה חושב על העם הבריטי? כפרעליהם
מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? זבל מי שמשתמט. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?אין. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת הכל ונראית לפי כך
סתם, לא :) למה?חחחח אני חיה בשביל אוכל! ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: היו הרבה כאלה בזמן האחרון.
מאמין ב- אלוהים? לא רוחות? לא.. חיים שלאחר המוות? לא גלגול נשמות? לא פיות? כן מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? לא אהבה וירטואלית: לא אהבה בשלט רחוק? יכול להיות סיאנס? לא מה אנשים לא יודעים עליך? שאני חולה בראש :)

!@@!

שם: מאיה גיל: 16 יומולדת: יולי גובה: 1.67 צבע שיער: בהיר צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: זמר/ת: מרגול שחקן/ית: מאכל: גבינה צהובה (?) בגד:שמלות סתם חפץ בחדר: מיטה דיסק: סרט: מלכות הכיתה בנאדם: אני חדר בבית: החדר שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: 10 דקות שמעת מוזיקה:עכשיו התנשקת: שבועיים עשית סקס: .. נפגשת עם חברים: אתמול הסרט האחרון שראית: סומרסבי לפני שבוע הריח האחרון שהרחת: אוכל הרעש האחרון ששמעת: פתיחת דלת הספר האחרון שקראת: משלים פילוסופיים לילדים המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? ממלא מצתים תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? יד ימין - דיסקים לצריבה, יד שמאל - שקית עם תחתונים מנורווגיה קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? הקופסא - ADAGIO - אוסף קלאסי כפול. בתוכה - דיסק אחד מהשניים שאמורים להיות קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: השיחה האחרונה - לאבא. אחרונה שהתקבלה - מיקי קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? פו הדב מה אתה לובש כרגע? חולצה של היסודי מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? פיזיקה או החוצה name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שיר ? שם של קרוב משפחה אהוב: רוני השם של חבר-אינטרנט אחד: ליל השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): נמלוש איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: must תכלס קפה אתה שותה: נס עלית ואיזה תה: מה שיש משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:לא משחקת יומן יש לך לבצפר (אם יש): יש איזו מחברת שהיא גם יומן, גם מחברת אזרחות בזמנה הפנוי, מחברת ספרות כדרך קבע וקישקושיאדה מחשב יש לך: לא יודעת מצלמה יש לך: אולימפוס משהו ופיינפיקס פלאפון יש לך: נוקיה 2600 נראה לי סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: שכל כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: סגורה עם מי אתה מדבר בטלפון? עצמי מה אתה שומע? סימפוניה 23 איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מדיה פליאר , וורד, פיירפוקס מה עשית לפני שענית על השאלון? דיברתי בטלפון נהגת: לא התנשקת: כן טסת לחו"ל: כן ביזבזת את כל הכסף שלך: לא עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:בניתי עם איפרת אוהל בווליום 2007 XD נשארת ער לילה שלם: כן עבדת במשהו והרווחת כסף: כן או/או.. יס או הוט? הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף סתיו שחור או לבן?שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה?ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? בית כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? ידיות בשר או חלב?חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? מה שבא אמריקה או אנגליה? ? ישראל או מקום אחר: ליבי רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? תלוי דיסקמן או אמפי? אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?תלוי סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? אשל יש לך חבר/ה? דימוני מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא ממש למה?.. מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? תלוי אתה עושה גבות? כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כן אתה מרגיש יפה? בטח למה?כי אני כזאת שווה אתה ביישן או פתוח? פתוחה מה הצבע האהוב עליך? סגול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? קמצנות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? נמשי גוף אתה מאושר? סבבה היית פעם מאוהב? כן כיף? לא משהו שיחקת פעם בסימס 2?כן מה אתה חושב על העם הבריטי? ס22ה מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? כחולה ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל למה? ככה ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? חיים שלאחר המוות? .. גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? לא אהבה וירטואלית: לא אהבה בשלט רחוק? לא סיאנס? מה אנשים לא יודעים עליך? מה שאני לא אכתוב

יוו חח נזרום!../images/Emo6.gif../images/Emo194.gif

שם: קרן גיל: אוטוטו 20:-O וואי ולחשוב שפעם הייתי כותבת פה "17!" יומולדת: אוטוטו 9.12 גובה: 1.60 צבע שיער: שחור צבע עיניים: שחור דברים אהובים: חמודי שלי להקה: זמר/ת: שחקן/ית: מאכל: בגד: סתם חפץ בחדר: מיטה דיסק: סרט: בנאדם: חדר בבית: שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: היום שמעת מוזיקה: היום התנשקת: אתמול עשית סקס:..
נפגשת עם חברים: אתמול הסרט האחרון שראית: הריח האחרון שהרחת: הסבון במקלחת.. הרעש האחרון ששמעת: טי וי הספר האחרון שקראת: אם יש גן עדן המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: חמודי תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? מה אתה לובש כרגע? פיג'מה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? מקלחת name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מנטה קפה אתה שותה: נס ואיזה תה: ליפטון XDD משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): פחחחחחחח מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: אייפוןןןןןןן כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מה עשית לפני שענית על השאלון? נהגת: התנשקת: טסת לחו"ל: ביזבזת את כל הכסף שלך: עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: נשארת ער לילה שלם: עבדת במשהו והרווחת כסף: או/או.. יס או הוט? הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסן קיץ/אביב או חורף/סתיו? סתיו שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? תל אביב כסא מסתובב או כסא רגיל? רגיל כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר: רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? דיסקמן או אמפי? לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש לך חבר/ה? כן מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? 300 ככה למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? אתה עושה גבות? אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כיף? שיחקת פעם בסימס 2? מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגיססס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכלכל/צמחוני/טבעוני: צמחוני למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית: אהבה בשלט רחוק? סיאנס? מה אנשים לא יודעים עליך?

B a m b o o k

New member
חמודיייים

שם: צלילי גיל: עוד 3 חודשים 18
יומולדת: 20.3.1991 גובה: 1.63 צבע שיער: חום כזה צבע עיניים: כחול דברים אהובים: דיסקים, חיות, חברים להקה: התקווה6 זמר/ת: רג'ינה ספקטור
שלומי שבן, אביתר בנאי שחקן/ית: ג'וני דפ
מאכל: גלידה
בגד: מכנסי דייגים סתם חפץ בחדר: המדף של הכבשים שלי דיסק: שלומי שבן-עיר סרט: שודדי הקאריביים בנאדם: כפיר וירין חדר בבית: שלי:) מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני כמה דקות, עם סבתא שמעת מוזיקה: עכשיו התנשקת: הרבה זמן
עשית סקס: נוור נפגשת עם חברים: בבוקר בבצפר... הסרט האחרון שראית: שודדי הקאריביים3 הריח האחרון שהרחת: של בחוץ הרעש האחרון ששמעת: של הדלת נסגרת הספר האחרון שקראת: תולדות האהבה (עדיין קוראת) המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: איזה בצפר אידיוט יש לי הבנאדם האחרון שחשבת עליו:
תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך של המחשב תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קיר וכלום קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? דיסקים לצריבה קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: התקשרתי-בית התקשרו-אחותי סתיו קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? יש פה רק חוברת בתקשורת... מה אתה לובש כרגע? טרנינג נעים וחמים מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לעשות עבודה בתקושרת או להמשיך לשחק באבלס name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: כפיר ושני השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: מוריה השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: נאורה שם של קרוב משפחה אהוב: דרור השם של חבר-אינטרנט אחד: דני השם של המורה השנוא/ה עליך: מוריה
השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: חפציבה (ורק בגלל השם!) השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין:( איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: לא לועסת מסטיק קפה אתה שותה: לא שותה קפה ואיזה תה: נענע משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: באבלס של הפייסבוק יומן יש לך לבצפר (אם יש): חתיך! מחשב יש לך: אנערף מצלמה יש לך: מעפנה רצח פלאפון יש לך: נוקיה משו סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: 50 דיסקים! כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: אפחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אפחד מה אתה שומע? מוניקה סקס-מתחפר באלנבי איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנג'ר, הפורום ופייסבוק מה עשית לפני שענית על השאלון? שחקתי באבלס נהגת: בטח! עוד מעט טסט פנימי!$!@$^@$*&%) התנשקת:
טסת לחו"ל:
ביזבזת את כל הכסף שלך:
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:
נשארת ער לילה שלם:
עבדת במשהו והרווחת כסף:
או/או.. יס או הוט? הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף
שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? כורסה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? באר שבע כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב?חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אנגליה ישראל או מקום אחר: ישראל רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? תמונות דיסקמן או אמפי? דיסקמן לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? לא באמת משנה לי סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? ציליק, צלילי, צלילית, צילי יש לך חבר/ה?
מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? כל מיני יש לך חשבון פלאפון גבוה? טוקמן... למה? כי ככה אבא רוצה מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? הודעות אתה עושה גבות? יס אתה מוריד שיערות איזשהו איזור אחר בגוף? לצערי אתה מרגיש יפה? לפעמים למה? כי לפעמים אני נראית כמו נעל בית משומשת אתה ביישן או פתוח? תלוי מה הצבע האהוב עליך? אדום מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לאדעת מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להיות יותר רזה (זה בתהליכים
) אתה מאושר? לפעמים היית פעם מאוהב? כן כיף? שיחקת פעם בסימס 2?
מה אתה חושב על העם הבריטי? שיש להם מבטא מצחיק מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס! איכסה משתמטים! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? חרא דבר ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל למה? כי ככה יצא ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: לילה לבן בת"א מאמין ב- אלוהים?
רוחות?
חיים שלאחר המוות?
גלגול נשמות?
פיות?
מלאכים?
ערפדים?
אהבה ממבט ראשון?
אהבה וירטואלית:
אהבה בשלט רחוק?
סיאנס?
מה אנשים לא יודעים עליך? שעוד מעט יש לי טסט פנימי! אמאלה

animal bar

New member
:)../images/Emo211.gif

שאלון! שם: קרן. גיל: 15. יומולדת: 28.7. גובה: 1.50 ומשהו.. צבע שיער: חום. צבע עיניים: חום-ירוק. דברים אהובים: פיצה! D: להקה: רד הוט צ'ילי פפרז ושייגעצ. זמר/ת: שלומי שבן, קוב ואפרת גוש. שחקן/ית: אשטון קוצ'ר!!!
מאכל: פיצה! D: בגד: ג'ינס. :) סתם חפץ בחדר: דיסקים ובס. דיסק: אעאעאע! לא יודעת! >: סרט: אלכס חולה אהבה! D:
בנאדם: מליונים. חדר בבית: שלי כמובן! D: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: עכשיו. >< שמעת מוזיקה: עכשיו. >< התנשקת: בשישי שעבר [לא זה שהיה לפני יומיים, זה שלפניו. ] עשית סקס: - נפגשת עם חברים: אתמול. הסרט האחרון שראית: ג'קאס! /m\ הריח האחרון שהרחת: לא שמתי לב.. הרעש האחרון ששמעת: הכלב שלי נובח. הספר האחרון שקראת: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: "יש! D: " הבנאדם האחרון שחשבת עליו: שרי. :) תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? כלום וכלום. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? By The Way של רד הוט צ'ילי פפרז, והדיסק נמצא בתוכה. קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: שרי התקשרה אליי ואני התקשרתי לאמא שלי. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?לשון. >< מה אתה לובש כרגע? חולצת בית ספר וג'ינס. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לא יודעת.. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: שרי ומוצ נראה לי.. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לא יודעת. >< השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: מי זוכר??? >< שם של קרוב משפחה אהוב: לאקי. D; השם של חבר-אינטרנט אחד: מוצ. השם של המורה השנוא/ה עליך: חיה לב. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא יודעת.. :S השם של חיית המחמד שלך (אם יש): לאקי. :) איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: אורביט, מה שמזכיר לי! קפה אתה שותה: אני לא, איכס.. ואיזה תה: צ'אי ורדים.
משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: שולה המוקשים. >< יומן יש לך לבצפר (אם יש): סתם כזה.. מחשב יש לך: לא יודעת. >< מצלמה יש לך: קנון משהו, אבל מעאפנה. פלאפון יש לך: סוני אריקסון K660. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: בס. D; כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: שרי, נועה, ליאור ובר. עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד.. מה אתה שומע? Love You To - The Beatles. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מדייה פלייר, מסנג'ר, אינטרנט. מה עשית לפני שענית על השאלון? כלום נראה לי.. נהגת: לא באמת.. התנשקת: כן. טסת לחו"ל: כן. ביזבזת את כל הכסף שלך: כן. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: כן. >: נשארת ער לילה שלם: כן. עבדת במשהו והרווחת כסף: כן. או/או.. יס או הוט? יס. מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר. קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ. שחור או לבן? שחור. מחשב או טלויזיה? מחשב. ספה או כורסה? ספה. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? לא יודעת.. כסא מסתובב או כסא רגיל? רגיל. כסא עם ידיות או בלי ידיות? לא משנה.. בשר או חלב? חלב. פסטה או סלט? פסטה. שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל. אמריקה או אנגליה? אמריקה. ישראל או מקום אחר: ישראל!! רוק או פופ? רוק. פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים. דיסקמן או אמפי? אמפי. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת!! חבל ששלי מתה. :(

animal bar

New member
המשך.. ../images/Emo211.gif

סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? קלן. יש לך חבר/ה? לא. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? כלום. DD: יש לך חשבון פלאפון גבוה? כבר לא. :) למה? אסמסים.. מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? אסמס. אתה עושה גבות? בערך, כן.. אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? רגליים. אתה מרגיש יפה? כן. למה? ככה, להרגיש מכוערת? אתה ביישן או פתוח? פתוחה. מה הצבע האהוב עליך? אדום וירוק. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? עצלנות.. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? לא יודעת.. אתה מאושר? כן. היית פעם מאוהב? כן. כיף? אממ, כן.. שיחקת פעם בסימס 2? כן. מה אתה חושב על העם הבריטי? בלאדי באסטרדז. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? לא להתגייס. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? לא יודעת.. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל. :p למה? ככה, טעים לי.. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: היום שבו נולדתי. D: מאמין ב- אלוהים? לא. רוחות? כן. חיים שלאחר המוות? כן. גלגול נשמות? כן. פיות? לא. מלאכים? לא. ערפדים? לא. אהבה ממבט ראשון? כן. אהבה וירטואלית: כן, עד גבול מסוים. אהבה בשלט רחוק? לא. סיאנס? לא יודעת.. מה אנשים לא יודעים עליך? הרבה דברים אני מניחה..

אפרת P

New member
חבריייים ../images/Emo13.gif../images/Emo112.gif

ממש אהבה וירטואלית מה שקורה פה! שאלון! שם: איפרת גיל: 17 תיכף יומולדת: 20.2 גובה: לא יודעת צבע שיער: שחור וחום וכאלה צבע עיניים: חום דברים אהובים: טבע וטיולים להקה: הרבה זמר/ת: גם הרבה שחקן/ית: הזקן מאשכבה מאכל: סנדוויצ'ים של אמא בגד: הכובע מכשפות שלי סתם חפץ בחדר: השולחן באמצע דיסק: בחדר? יש כל מיני... סרט: לא יודעת בנאדם: כל החבר'ה חדר בבית: חדרי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני כמה דקות שמעת מוזיקה: אתמול התנשקת: לפני איזה חודש עשית סקס: באותו יום נפגשת עם חברים: אתמול :) יו חברים טובים הסרט האחרון שראית: העולם על פי דן הריח האחרון שהרחת: של הנרות שיש לי מתחת לאף הרעש האחרון ששמעת: הכלבה שלי מתחרעת על הדוור הספר האחרון שקראת: נראה לי שפרא המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: איזה שבוע נחמד הבנאדם האחרון שחשבת עליו: אורי טמר סער תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? כמעט במסך אני קצרה מדי תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? שמאל חלון ימין כלום קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? אמממ היטמן איזה משחק של אחי.. ואין בה דיסק קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: אמא התקשרה והתקשרתי לצופי קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? ספר טלפונים מה אתה לובש כרגע? חולצה גזורה של בני עקיבא ושרוואל עם פסים מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לקנח את האף name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: לה לה לה השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אין כזה השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: זה היה מזמן שם של קרוב משפחה אהוב: סבתא מאיה השם של חבר-אינטרנט אחד: חוחו השם של המורה השנוא/ה עליך: אני אוהבת את המורים שיש לי השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא מרחמת השם של חיית המחמד שלך (אם יש): מילקי
איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: אני לא קפה אתה שותה: קפה שחור או נס קפה ואיזה תה: נענע ולפעמים עוד צמחים משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: שולה המוקשים יומן יש לך לבצפר (אם יש): יש לי יומן אבל אין לי בית ספר מחשב יש לך: מחשב כזה מעוך מצלמה יש לך: היא קצת מתה.. אבל מצלמה טובה סך הכל פלאפון יש לך: ורוד סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: חיים יפים כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים: אני לא עם מי אתה מדבר בטלפון? אני לא מה אתה שומע? את אמא פותחת מגירות ואומרת "מי רוצה לאכול" איזה חלונות פתוחים לך במחשב? סתם שטויות מה עשית לפני שענית על השאלון? אכלתי נהגת: לא נכון התנשקת: מה? אוף אני לא מבינה את השאלון הזה... טסת לחו"ל: כן ביזבזת את כל הכסף שלך: לא עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: חחח קיץ אהובי נשארת ער לילה שלם: הו מה יפים הלילות הקסומים עבדת במשהו והרווחת כסף: כן או/או.. יס או הוט? קוקוריקוווו מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר יותר נוח וגם לא עושה "קוקו!!" קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץאביב יותר נעים.. אבל אי אפשר בלי חורף שחור או לבן? קשת מחשב או טלויזיה? מחשב אבל קצת ספה או כורסה? ספה בת 100 ארנק או קופה? קופיף המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? לאן שיובילו החיים... כסא מסתובב או כסא רגיל? מה זה משנה בתכלס כסא עם ידיות או בלי ידיות? ממש שאלה גורלית... אני אחשוב על זה ואחזור אליכם בשר או חלב? ירקות פסטה או סלט? ביחד זה אחלה ארוחה שניצל טופו או שניצל רגיל? זה לא טעים בכלל אמריקה או אנגליה? לא הייתי שם ישראל או מקום אחר: הכל הכל סלאם על העולם! רוק או פופ? מוזיקה ללב היא חודרת פוסטרים או קירות חלקים? קישוטים דיסקמן או אמפי? נו נו לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? נו נונ נווווו סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? כן יש לך חבר/ה? יש לי הרבה חברים מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? להנות יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא מאוד למה? כי אני משתדלת מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? לדבר עם אנשים במציאות אתה עושה גבות? כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? לפעמים אתה מרגיש יפה? כן למה? למה לא בעצם? אתה ביישן או פתוח? פתוח להצעות מה הצבע האהוב עליך? ירוק זה החיבור שלי אבל אני צבעונית מאוד מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? כלום מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? שום דבר אתה מאושר? מאוד היית פעם מאוהב? כן כיף? סבבה שיחקת פעם בסימס 2? לא מה אתה חושב על העם הבריטי? שיהיה בריא אני יודעת מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? שכל אחד יבחר את הדרך בה הוא מאמין מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? התנגדתי בזמנו ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ביד ימין לרוב אוכלכל/צמחוני/טבעוני: צמחוניהו למה? כי אני רוצה ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: כל ימי חייייי... מאמין ב- אלוהים? לא בדיוק רוחות? כן חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? כן פיות? כן מלאכים? כן ערפדים? כן אהבה ממבט ראשון? כן אהבה וירטואלית: תלוי אהבה בשלט רחוק? שלט? לא ממש סיאנס? כן מה אנשים לא יודעים עליך? הם יודעים הכל

ס ט י י ק

New member
יאללה

שם: הדר גיל:17.5
יומולדת:24.6 גובה: 1.60 צבע שיער:חום צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: היהודים זמר/ת: כרגע אין משו מועדף במיוחד שחקן/ית: מאכל:הכל בגד: סווצ'רים D: סתם חפץ בחדר:המיטה דיסק: אביתר בנאי החדש סרט: האחרון שראיתי היה אביב 41... בנאדם: חדר בבית:שללללי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו:עכשיו שמעת מוזיקה: לפני שעה התנשקת: עשית סקס: נפגשת עם חברים: הסרט האחרון שראית: אביב 41 הריח האחרון שהרחת: של הקר פנים ששמתי?:p הרעש האחרון ששמעת: של המים במקלחת? הספר האחרון שקראת:עת להרוג-גרישם המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: חן תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?במסך דהה תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?בכלום קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?בולט-דה פויזן קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך: לאור קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?משוואה עם נעלם מה אתה לובש כרגע?סווצ'ר וטרנינג מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון?לראות נמלטים name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה:ליאת השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:לא חסר השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: ליאת שם של קרוב משפחה אהוב: אליה השם של חבר-אינטרנט אחד: עמית השם של המורה השנוא/ה עליך: חווה השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:חווה~! השם של חיית המחמד שלך (אם יש):איכ איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס:אורביט קפה אתה שותה:טייסטרצ'ויס ואיזה תה:ארל גריי משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: באבלס? יומן יש לך לבצפר (אם יש):לא מחשב יש לך: כן מצלמה יש לך: כן פלאפון יש לך:סוני אריקסון סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:? כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים:חן עם מי אתה מדבר בטלפון? ליעד מה אתה שומע? אי אפשר גם לעשות שאלון גם לדבר בטלפון וגם להתכתב איזה חלונות פתוחים לך במחשב? המסנג'ר מה עשית לפני שענית על השאלון? דיברתי ואני עדיין בטלפון נהגת: היום בצהריים התנשקת: טסת לחו"ל: לפני פחות משנה ביזבזת את כל הכסף שלך: כל שניה שיש לי כסף עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:בחיים :p נשארת ער לילה שלם:בחופש סוכות עבדת במשהו והרווחת כסף: בקיץ או/או.. יס או הוט?הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו?חורף שחור או לבן?שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? אנרק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? לא אתנגד למקום אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב ברור כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב?חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל?רגיל אמריקה או אנגליה?לא הייתי בארה"ב אז אנגליה ישראל או מקום אחר: ישראל! רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? חלק דיסקמן או אמפי?אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?מערכת! סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? אקטין יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?בתי קפה יש לך חשבון פלאפון גבוה? כה למה? כי כזאת אניD: מה אתה מעדיף, שיחות או SMS? שיחות אתה עושה גבות?כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?ברור אתה מרגיש יפה? לא למה? ככה אתה ביישן או פתוח? באמצע כזה מה הצבע האהוב עליך?סגול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?פתיחות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להוריד איזה 50 קילו אתה מאושר? כן היית פעם מאוהב?לא כיף? שיחקת פעם בסימס 2? לא מה אתה חושב על העם הבריטי?סבבה? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?להתגייס! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?בעד ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל למה? כי זה טעים? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? לאו דווקא בדמות שנקראת אלוהים,מאמינה שיש משהו. רוחות? לא חיים שלאחר המוות?לא גלגול נשמות? לא פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון?כן אהבה וירטואלית: כן אהבה בשלט רחוק?בערך סיאנס? לא מה אנשים לא יודעים עליך? הרבהP:

למעלה